Trendy obuvi v sezóne ZIMA 2022 – to sú rôzne námety na rôzne príležitosti. Určite oslovia aj vás


1963   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Zima a Trendy trejto zimy

Zima 2022 je tu. Zaklopala nám na dvere a pripomenula, že v zimnom období je dosť dôležité vybrať si správnu obuv. Stojí za to dozvedieť sa o nej niečo viac a zoznámiť sa s najnovšími trendmi obuvi.

Vysoké čižmy

Medzi najväčšie trendy obuvi na zimu 2022 možno vypichnúť vysoké čižmy, siahajúce nad kolená. Vysoké čižmy veľmi dobre priliehajú k nohám a zdôrazňujú ich štíhlosť. Sú ideálne pre rôzne štylizácie, pretože sú veľmi univerzálne. Módne čižmy nad kolená nájdete vo výpredaji v mnohých variantoch na podpätku, ako aj na plochej podrážke. Vďaka tomu sa dajú prispôsobiť Vašim individuálnym preferenciám.

Motorkárske čižmy

V nadchádzajúcej sezóne budú výbornou voľbou aj motorkárske čižmy, ktoré dobre pristanú ženám aj mužom. Motorkárske čižmy sa najčastejšie nosia v každodenných štylizáciách v casualovom štýle. Dajú sa kombinovať aj s koženými prvkami, napríklad čiernou koženou bundou ramones. Skvelou voľbou sú najmä motorkárske čižmy s dodatočnými ozdobami, ktoré im dodávajú jedinečný charakter. Patria sem napríklad cvočky, spony a retiazky.

Vojenské workery

Obzvlášť odporúčané pánske čižmy na zimu na nadchádzajúcu sezónu sú aj vojenské workery. Tieto topánky sú veľmi pohodlné a veľmi štýlové. Sú tiež plné charakteru, a preto budú perfektným doplnkom každej štylizácie. Ideálny model topánok vo vojenskom štýle by mal mať dosť hrubú podrážku a masívnu konštrukciu. Odporúčajú sa tmavé farby, napríklad čierna. Vojenské workery budú tiež správnou voľbou pre ženy. Môžu byť komponované napríklad v rockových štylizáciách.

Kožené chelsea čižmy

Minimalistické kožené chelsea čižmy budú tiež skvelou voľbou pre nadchádzajúcu zimnú sezónu, a to pre ženy aj pre mužov. Kožené pánske zimné topánky nikdy nevyjdú z módy a sú základom pre skladanie elegantných štylizácií. Najlepšou voľbou v tejto sezóne budú topánky s jednoduchým dizajnom. Spomedzi farieb topánok sú najviac odporúčanými farbami klasická čierna, čokoládovo hnedá a khaki zelená.

Neprehliadnite:

béžové topánky
Béžové topánky. Ktorá dáma ich vo svojom repertoári nemá?
Čo robiť, aby boli čisté čo najdlhšie?

Trekingové topánky

Počas nadchádzajúcej zimy sa budú hodiť topánky na špeciálne úlohy, teda trekingové topánky. Obuv na dlhé túry bude vhodná nielen na horský chodník. Úspešne si ich môžete zobrať aj do mesta. Trekingovú obuv si ochotne vyberajú ženy a muži, ktorí si cenia pohodlie pri každodennom fungovaní. Topánky tohto typu sú mimoriadne pevné a vyznačujú sa mimoriadne vysokou kvalitou. Svedčí o tom napríklad ich hrubá podrážka.

Snehule a zima patria k sebe

Pri poukazovaní na najväčšie trendy obuvi na sezónu zima 2022 nemožno zabudnúť ani na klasické snehule, ktoré sa najčastejšie nosia počas mrazov a sneženia. Topánky v tomto štýle zaisťujú optimálny tepelný komfort, a preto sa pre ne rozhoduje čoraz viac ľudí. Túto sezónu sa odporúčajú najmä mukluki s módnou kožušinou, ktorá im dodáva jedinečný charakter. (WP)