Už staré mamy vravievali, že nová metla dobre metie… Dnes je tu mop – ten pravý pre vašu podlahu

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Už staré mamy vravievali, že dobrá metla dobre metie... Dnes je tu mop – ten pravý pre vašu podlahu, Vileda mop

Túžite po dokonalo čistej a lesklej podlahe, no neviete si vybrať ten správny mop pre podlahu? Prinášame výber troch najlepších mopov na trhu. Či už sa púšťate do – napríklad jarných – upratovacích prác s radosťou, prípadne s určitou opatrnosťou, s týmito výbornými pomocníkmi pre podlahu vám upratovanie spôsobí radosť. O tom sa, napokon, môžete presvedčiť sami.

Vždy pripravený 1.2 Spray Max

Plochý mop 1.2 Spray Max stvorený pre rýchle a efektívne upratovanie by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Je dokonale skladný, praktický a rýchly vďaka tomu, že k nemu nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. Skladá sa z obojstrannej umývacej hlavice, rozprašovača a nádržky na vodu. Na upratovanie je pripravený doslova ihneď. Stačí len naplniť nádržku s vodou a menším množstvom bežného čistiaceho prostriedku. Potom už len stlačiť spúšť, čím sa zo spodnej trysky mopu rozptýli na podlahu jemný postrek. Je vhodný na čistenie všetkých typov podláh, vďaka čomu s ním umyjete celý svoj domov. Obojstranný umývací návlek je vyrobený z kvalitného mikrovlákna, vďaka ktorému z podláh odstráni až 99% baktérií a vírusov*. Môžete ho prať v práčke pri teplote 60 °C. Neodporúčame však používať aviváž ani sušiť v sušičke.

Plochý mop 1 2 Spray Max, Dnes je tu mop – ten pravý pre vašu podlahu

Cena: od 25,25 €

Neprehliadnite:
Poznáte hygge spôsob života? Táto dánska bytová kultúra
robí ľudí šťastnejšími a udomácnila sa už aj u nás

Rotačný expert Turbo

Strapcový mop Turbo značky Vileda je hotový expert v starostlivosti o všetky typy tvrdých podláh. Od klasických obyčajných strapcových mopov sa odlišuje špeciálnou hlavicou, ktorá je tvorená dvomi rôznymi druhmi strapcov. Biele zo 100% mikrovlákna disponujú jedinečnou absorpčnou schopnosťou a červené z abrazívneho materiálu zas nepoškrabú žiaden povrch. Táto zázračná červeno-biela kombinácia zatočí aj s najodolnejšou špinou a zaistí tak dokonalú čistotu u vás doma. Okrem originálnej hlavice sa od bežných mopov odlišuje aj extra ľahkým vedrom, ktoré disponuje špeciálnym rotačným systémom žmýkania. V praxi to znamená, že stlačíte pedál a mop sa vďaka odstredivej sile 100% vyžmýka a podlahu tak vytriete do sucha. Pre pohodlnejšie upratovanie si môžete sami nastaviť výšku tyče mopu do 125 cm. Tento skvelý domáci pomocník dokáže odstániť až 99% baktérii a vírusov* a to bez použitia chemikálií, iba s pomocou vody. Umývací návlek je možné prať pri teplote do 60 °C.

Rotačný expert Turbo, Strapcový mop Turbo značky Vileda, mop pre vašu podlahu

Cena: od 37,99 €

Víťaz Ultramat XL Turbo

A na záver – predstavujeme víťaza Voľby spotrebiteľov 2020 v kategórii mopy. Plochý mop Ultramat XL Turbo bol navrhnutý pre všetky typy tvrdých podláh, vďaka čomu bude každá podlaha žiariť čistotou. Návlek umývacej hlavice je obohatený o dva druhy špeciálnych vlákien. Mikroaktívne vlákna pohlcujú mastnotu a abrazívne odstraňujú aj zaschnuté nečistoty s ktorými by si bežné mopy nevedeli rady. Kombinácia týchto unikátnych vlákien garantuje odstránenie 99% baktérií a vírusov* a to len s pomocou vody!

Vileda Víťaz Ultramat XL Turbo, mop pre vašu podlahu

Cena: od 47,99 €

Tento mop pre podlahu má aj ďalšie plus – až o 20% väčšia umývacia hlavica než u napr. plochého mopu Vileda Ultramax vďaka čomu budete mať upratovanie raz dva za sebou. Aký mop je pre podlahu najvhodnejší?  Pri tomto špecialistovi na čistotu všetkých podláh vám nehrozí žiadne nepríjemné ohýbanie sa, pretože disponuje teleskopickou tyčou, ktorú si môžete jednoducho regulovať a to do maximálnej výšky 125 cm.

*Odstraňujú baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

Viac informácií nájdete na: www.vileda.sk