V Mýte pod Ďumbierom sa otvárajú brány do bike parku! Nedočkavci sa už chystajú, kto by odolal?

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
V Mýte pod Ďumbierom sa otvárajú brány do bike parku, Horehronie, cyklistika

Mýto SKI & BIKE konečne opäť otvára svoje brány pre všetkých nadšených bikerov. V sobotu 13. júna sa môžete tešiť na otvorenie druhej sezóny v špičkovom bike parku v Mýte pod Ďumbierom.

V Mýte pod Ďumbierom sa otvárajú brány do bike parku, Horehronie

Lyžiarske stredisko svoju sezónu už ukončilo a na rad prichádza letná bajková sezóna. Bike park v obci Mýto pod Ďumbierom otvára svoje brány a všetci milovníci tohto športu sa budú môcť dosýtosti vyblázniť na rôznych tratiach. 

V Mýte pod Ďumbierom sa otvárajú brány do bike parku, Horehronie

Počas otvorenia sezóny budete môcť vidieť aj tých najlepších jazdcov v akcii. V bike parku sa predvedú viacerí majstri Slovenska v rôznych disciplínach ako zjazd, enduro či downhill. Predstaví sa taktiež exprofesionálny cyklista a spolujazdec Petra Sagana a mnohí ďalší skvelí bikeri. 

Neprehliadnite:
Poznáte osvedčený návod ako príroda dodá energiu?

„V našom bike parku si príde na svoje každý milovník bicyklovania. V parku sú downhill a freeride trate pre profesionálov, novinkou tohto roka je enduro trať s dĺžkou viac ako 2,5 km. Pre najmenších jazdcov sme pripravili rodinné atrakcie a kids skill trail, ktoré môžu absolvovať napríklad na odrážadlách. Zaujímavou rodinnou aktivitou je jazda na terénnych kolobežkách po modrej trase. Bike park bude otvorený od 13. júna soboty a nedele od 10:00 do 17.00 hod. Viac informácii záujemcovia nájdu aj na našom www.kopeczabavy.sk dodal Michal Kič, riaditeľ Mýto SKI & Bike

V Mýte pod Ďumbierom sa otvárajú brány do bike parku, Horehronie

www.horehronie.sk