Mixit má novinku: veľ-koko-nočný kalendár s veľ-koko-nočnými vajíčkami na každý deň!


1971   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Veľko-koko-nočný mixit, lexikon.sk

Veľ-koko-nočný kalendár, zajkovia a sliepočky? Koko-nečne! Novinka, ktorej ste sa už nevedeli dočkať! Mixit s novinkami opäť nesklamal a predstavuje prvý veľ-koko-nočný kalendár! 9 okienok a 10 dobrôt vrátane úplných noviniek. A vo vnútri samolepky na zdobenie vajíčok a obal vo veľkonočnom dizajne, ktorý môže poslúžiť aj ako darčeková kazeta na výslužku pre šibačov a kúpačov. 

Koledovali ste si o to!

Novinka, ktorá zamestná nielen maškrtné jazýčky, ale aj tvorivé ručičky! Veľ-koko-nočný kalendár je samé prekvapenie. Obsahuje dokopy 9 okienok – krabičiek, v ktorých nájdete 10 maškŕt (áno, jeden deň bude dvojitá nálož). Farebné čoko vajíčka od Mixit sliepočky alebo praclíky v slanom karameli poznáte, ukrývajú sa v ňom novinky chuťovým bunkám zatiaľ neznáme. Obrázok na každých dvierkach napovie, kedy si môžete minikrabičku otvoriť. Zelený štvrtok si tak s Bielou sobotou určite nepomýlite a začína sa – ako inak – Kvetnou nedeľou. Prázdne krabičky potom môžete vybrať, otočiť a z obrázkov na zadnej strane si zložiť jednoduché puzzle alebo do nich pripraviť niečo pre šibačov a kúpačov. Dozdobiť ich môžete podľa vlastného vkusu samolepkami, ktoré sa ukrývajú vo vnútri kalendára… alebo ich nechajte len tak a samolepky si odložte pre seba.

veľ-koko-nočný kalendár

Veľ-koko-nočný kalendár, 532 g, obsahuje 10 plnohodnotných raňajok alebo maškŕt, ktoré sú prekvapením, 29,19 €.

Aby sa šibačom ušlo po vajíčku

Takú parádu akou je Veľ-koko-nočný kalendár si samozrejme nechajte pre seba. Čo ale dať šibačom a kúpačom? Mixiťácka sliepočka nie je la-koko-má a zniesla aj tento rok mix farebných minivajíčok. Tubus mandľovo-čokoládového potešenia je plný skvelých mandlí oblečených do piatich rôznych lahodných kabátikov. Bude lepšia čokoláda, slaný karamel, kokos alebo matcha čaj, ružová ruby čokoláda a čučoriedky? 

Veľ-koko-nočný kalendár, tubus

Tubus s veľ-koko-nočnými vajíčkami, 240 g, 7,89 €. Zloženie: pražené mandle v čokoláde, biela čokoláda s karamelom, Ruby čokoláda, kokos strúhaný, mleté listy zeleného čaju, prášok z mrazom sušených čučoriedok.

Neprehliadnite:

Deti, naše bohatstvo
Úskalia digitálnej doby, keď rodičia v honbe za ziskom zneužívajú svoje deti na sociálnych sieťach…

Nielen Veľko-ko-nočný kalendár, ale aj veľko-ko-nočný mix

Nebudú to pozadia vyšibaných dám, ktoré budú tento rok hrať všetkými farbami. Že nie, páni! Kto má chuť vidieť peknú farebnú paletu, tomu bohate poslúži Veľ-koko-nočný mix. O červenú sa postará ruby čokoláda, zástupcami zelenej budú čokoládové crispies s čajom matcha a žltú zaobstarajú sušené marhule a jabĺčka. Keď v miske ešte uvidíte aj plátky mandlí, kanadské brusnice a chrumkavé cornflaky v bielej a mliečnej čokoláde… bude jasné, že galantnosť sa vyplatila, a dámy na vás nebudú pozerať ú-koko-som.

veľ-koko-nočný kalendár mixit

Veľ-koko-nočný mix, 550 g, 9,59 €. Zloženie: ovsené lupienky chrumkavé, sušené marhule, bezlepkové kukuričné lupienky, jablká sušené, čokocrispies s Matcha, kľukva, kukuričné lupienky v mliečnej čokoláde, ruby čokoláda, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, plátky mandlí.

Hody hody do pohody, dajte kaše mixovanej

A čo tak raňajky, po ktorých sa dá šantiť celé doobedie? Aj také majú Mixiťáci v rukáve! Tu v tubuse. Po zaliatí horúcou vodou (áno, naozaj vodou, iné tekutiny, čo ste si vyšibali, na zalievanie nepoužívajte) na vás čakajú kúsky brusníc, sušených jabĺk a strúhaného kokosu v ryžovej kaši s chrumkami obalenými v bielej čokoláde a prachu zo zeleného čaju. Kúsočky ruby čokolády sú už len finálnym pohladení na jazyku i duši.

Veľ-koko-nočný kalendár, Mixit kaša

Veľ-koko-nočná kaša, 260 g, 5,39 €. Zloženie: ryža, kľukva, medový banán, strúhaný kokos, sušené jablká, sušené odtučnené mlieko, chrumky v bielej čokoláde so zeleným čajom, čokoláda Ruby.

Fešácky Veľ-koko-nočný kalendár, parádne jarné tubusy s novými motívmi a vo vnútri nálož toho najčo-koko-ládovejšieho a chrumkavého maškrtenia. Skrátka, čaká vás Mixit Veľká noc ako maľovaná!

Mixit logo

 

 

 

Viac na: www.mixit.sk