Vianoce, Vianoce! Ponúkame 10 tipov darčekov pod stromček. Potešia celú rodinu a prinesú spokojnosť


2422   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tipy na darčeky

Vianoce sa nezadržateľne blížia! Naše aktuálne tipy isto vyčaria tie vaše najkrajšie sviatky roka. Čo takto ušetriť si predvianočný stres a vytipovať si už teraz v predstihu, čo komu Ježiško prinesie? Tu je naša ponuka a bohatý výber praktických darčekov.

1. Partnerovi, manželovi, synovi, otcovi, dedkovi…

Nová kolekcia King C. Gillette na starostlivosť o fúzy, bradu a vlasy je inšpirovaná 115-ročnou tradíciou značky Gillette. Obsahuje rad výrobkov, ktoré vám pomôžu zdokonaliť váš osobný štýl – od ikonického kovového holiaceho strojčeka cez jeho moderného príbuzného s náhradnými hlavicami a elektrický zastrihávač až po ošetrujúce krémy a oleje. Hladké oholenie, briadka, strnisko, fúzy alebo brada, s King C. Gillette sa stanete pánom svojho štýlu!
Dostupné na: mojadm.sk

10 tipov na Vianoce

2. Vianočná atmosféra pre malých, aj veľkých

Nádherná vianočná dekorácia na stôl, poličku alebo okenný parapet – ako stvorená pre váš domov či na chalupu. V domčeku sa po zapnutí rozhýbu vianočné figúrky, ktoré obiehajú okolo a “do tanca” im súčasne hrajú príjemné vianočné melódie. Už len hrnček voňavej kávy či čaju, podnos s koláčikmi, vyložené nohy a máte tú pravú pohodovú vianočnú atmosféru. 
Dostupné na: www.dedoma.sk, cena: 19,90 €

Vianočná dekorácia

3. Pre mužov s cestovateľským duchom

Špeciálne zastrihávače nového holiaceho strojčeka Braun Series 9 Pro si poradia s rôznymi typmi fúzov, takže nie je potrebné holiť opakovane žiadne miesta – páni sa oholia oveľa rýchlejšie a dokonalejšie. Prvé nabíjacie puzdro na holiaci strojček PowerCase umožňuje priamo nabíjať holiaci strojček a používať ho aj na cestách, pretože poskytne až 90 minút bezdrôtového holenia kdekoľvek a kedykoľvek, bez nutnosti dobíjania zo zásuvky.
Dostupné na: www.bodylovers.sk, cena: 509 €

Braun Series 9 Pro

4. Šťastné Vianoce partnerke, manželke, dcére, mamine, babke…

Barančeková súprava CAROL vás zahreje od hlavy až po päty. Súprava je ľahká, antialergická, jednoducho ju vyperiete a nedržia sa v nej roztoče. Prikrývka, aj obliečka na vankúšik sú dvojvrstvové – mikroplyš s jemným vlasom a ovčie rúno s vysokým vlasom na opaku. Ponožky sú z vonkajšej strany pletené a vo vnútri vás zahreje príjemný hebučký barančekový materiál. Môže to byť tiež skvelá inšpirácia na darček pre vašich blízkych.
Dostupné na: www.dedoma.sk, cena: 39,90 €

Barančeková Súprava Carol, DeDoma

Neprehliadnite:

Pampers kampaň predčaniatka, predčane narodené detiU predčasne narodených bábätiek je najdôležitejší pokojný spánok. Aké sú pomôcky pre najmenších bojovníkov?

5. Potešte celú rodinu naraz! Na také Vianoce nezabudnete…

Ak chcete mať istotu, že s vianočným darčekom pre svojich blízkych neurobíte krok vedľa, kúpte im stierací žreb Vianočná lotéria od TIPOSu. Okrem zábavnej atmosféry a napätého očakávania pri stieraní môžete darovať najmä hodnotné výhry a potešenie obdarovaného vystupňovať na maximum. Tento rok sú v žreboch Vianočnej lotérie ukryté výhry vo výške celkovo viac ako 12 mil. EUR – od 7 EUR až do fantastických 200 000 EUR. Výherný je približne každý tretí žreb.
Dostupné v predaji do 31. 12. 2021, cena: 7 €

Tipos vianočná lotéria

6. Beauty tip pre krásne vlasy namáhané zimou

Volajú vaše vlasy v tomto zimnom období o pomoc? Z Austrálie prichádza zázrak ako na zavolanie – vlasová sada AUSSIE SOS Save My Lengths! pre rozštiepené strapaté končeky. Sily spojili makadamové orechy spolu s olejmi z avokáda, listami manuky a výťažkom z divokej broskyne. Pomôžte svojim vlasom konečne dorásť do požadovanej dĺžky. Krásne, lesklé, zdravé a DLHÉ vlasy dosiahnete optimálne používaním celého produktového radu AUSSIE SOS Save My Lengths! Samozrejme, produkty Aussie nie sú testované na zvieratách.
Dostupné na: mojadm.sk a v predajniach dm drogerie markt, cena: od 4,95 €

7. Hravé masky pre krásnu dievčenskú hrivu

Bear Fruits prináša revitalizačnú novinku pre tvoje vlasy – hravé masky na vlasy. Uhladzujú a vyživujú vlasy, krásne ich zjemnia a prevoňajú energizujúcou vôňou s hĺbkovým ošetrujúcim kondicionérom s Aloe vera a argánovým olejom. Ideálny tip na darček pre bláznivé dievčatá – nasaďte si šialenú čiapku s plameniakom a máte 30 minút na to, aby ste sa dokonale odviazali! Čiapku na vlasy je navyše možné si odložiť a pripraviť si tento veselý rituál aj nabudúce.
Dostupné na: mojadm.sk a v predajniach dm drogerie markt,  cena: 6,95 €

Bear Fruits Flamingo

8. Sila prírody pre dokonalú výživu vlasov

Veriť v silu prírody v oblasti krásy sa naozaj oplatí, tejto filozofie sa drží aj značka Herbal Essences, ktorí do svojich výrobkov dostali tie najkvalitnejšie rastlinné výťažky. Herbal Essences bio:renew Potent Aloe + Bamboo je šampón z 93 % prírodného pôvodu, s najúčinnejšou odrodou dužinatej rastliny Aloe vera, ktorá pôsobí ako aktívna hydratačná zložka – vlasom dopraje výživu, lesk a hebkosť, navyše bez sulfátov. Odporúčame používať s kondicionérom Potent Aloe + Bamboo.
Dostupné na mojadm.sk a v predajniach dm drogerie markt,  cena: 4,95 €

Herbal Esences Bamboo

9. Vytvorte si PF 2022 pre rodinu a priateľov on-line!

Aby ste aj v sviatočnom období zostali v spojení so svojimi blízkymi, môžete ich potešiť s online PF prianím od Webnode.sk. Je to jednoduché a jeho tvorbu zvládnete aj cez počítač, tablet či mobilný telefón. PFko vytvoríte jednoducho, moderne a rýchlo s pomocou webovej aplikácie cez pripravené šablóny a rozpošlete svojim známym v priebehu pár minút úplne zadarmo. Naviac sa nemusíte strachovať, že sa vaše prianie stratí niekde na pošte, prípadne nebude doručené včas. Predpripravené šablóny uspokoja aj kreatívcov, ktorí sa chcú odlíšiť. Tí si šablónu môžu od základov prerobiť, použiť vlastné fotografie a obrázky alebo zmeniť farby. Vaše online PF sa dá doplniť tiež videom, zoznamom predsavzatí alebo napríklad odpočtom času do nového roku.
Viac na: www.vytvorte-si-pf.webnode.sk

PF Webnode

10. Na Vianoce aj niečo užitočné do domácnosti

V kuchyni trávime s príchodom Vianoc množstvo času, preto padne vhod tento čas si maximálne spríjemniť. Rad GROHE Zedra je nielen dizajnovo zaujímavá batéria, ale taktiež plne flexibilne funkčná vďaka vyťahovacej sprchovej hlavici – jednoduchšia bude príprava pokrmov, ako aj čistenie drezu. Sprcha má tri režimy prúdu Triple Spray, ktorý si prispôsobíte podľa aktuálnej potreby. Dýzový prúd Blade Spray Vám dokáže v kuchyni ušetriť až 70 % vody v porovnaní s klasickým sprchovým prúdom.

Grohe

Udržateľnejšia spotreba vody spolu s integrovaným tlačidlom na pozastavenie prietoku vody sú skvelými atribútmi pre ekologickejšiu domácnosť. Model Zedra Touch je navyše vybavený technológiou GROHE EasyTouch, ktorá umožňuje ovládať prúd vody dotykom. Zjednoduší manipuláciu so špinavými rukami, ktoré môžu byť znečistené napríklad pri čistení surového mäsa, rýb, alebo zeleniny. Tohto pomocníka v kuchyni určite oceníte.

Viac info nájdete TU.
Ilustračné foto: pixabay