RAJA získala ocenenia Trophées des Achats v Paríži. Pocta slovenským inovátorom je výsledok prvotriedneho servisu


617   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
RAJA

Skupina RAJA získala na jednej z najvýznamnejších francúzskych súťaží v Paríži tri ocenenia v oblasti verejného obstarávania Trophées des Achats – Ceny za nákup. Porota ocenila 3 obalové riešenia prezentované spoločnosťou RAJA.

Ocenenie bolo udelené produktom v kategórii Spolupráca klienta a dodávateľa, Zodpovedné nakupovanie a Nepriame verejné obstarávanie. Týchto troch kategórií sa zúčastnilo 25, 21 a 16 súťažiacich, od začínajúcich podnikov až po veľké spoločnosti, ako sú napríklad L’ Oréal, Renault a Volvo. Porota bola zložená z 25 vedúcich pracovníkov nákupu z významných francúzskych spoločností, ako sú LVMH, Michelin, Sodexo, Thales a SEB. Ceny boli odovzdané v Paríži pred zrakmi približne 900-členného publika.
„Našou snahou je neustále rozširovať náš sortiment tak, aby vyhovoval všetkým potrebám našich zákazníkov a umožňoval im voliť alternatívne riešenie vedúce k zníženiu dopadu na životné prostredie a zároveň optimalizovať procesy v balení. Všetky ocenené produkty patria medzi novinky spoločnosti RAJA,“ komentuje Gabriela Fabiánová, generálna riaditeľka spoločnosti RAJA.

Ocenené produkty

V kategórii Spolupráca klienta a dodávateľa boli ocenené papierové bublinkové obálky. Produkt je inovatívny. Iba jeden materiál nahrádza predchádzajúce obaly. Tým materiálom je papier. Jedno materiálové riešenie dáva viac možností. Medzi dvomi listami papiera sa zachytí vzduch a vytvorí matrac zo vzduchových bublín, ktorý zaistí odolnosť proti prepichnutiu, roztrhnutiu a stlačeniu.

RAJA

A to nie je všetko…

V kategórii Zodpovedné nakupovanie ocenili RecyCold™ Climaliner™  izolovanú tepelnú vložku do krabíc. Inovatívna, účinná a 100 % recyklovateľná. Izolovaná tepelná vložka do krabíc je vyrobená z 2 vrstiev 100 % recyklovaného papiera a 1 medzivrstvy panenského voštinového kraftového papiera. Ideálne na prepravu potravín pri izbovej teplote, chladených alebo mrazených výrobkov.

RAJA

Neprehliadnite:

sťahujete sa? lexikon.sk,
Veľké rozhodnutie: sťahujeme sa!
Praktické tipy a rady ako zvládnuť tento proces bez zbytočného stresu

Inovácie na prvom mieste…

V kategórii Nepriame verejné obstarávanie bol ocenený prenosný dávkovač lepiacej pásky Xtaper

Prenosný dávkovač lepiacej pásky Xtaper je napájaný vstavanou batériou. Vďaka absencii elektrického kábla ponúka úplnú slobodu jednoduchej manipulácie s dávkovačom a aplikáciu lepiacej pásky kdekoľvek a kedykoľvek je potrebné. Navyše má prenosný dávkovač funkciu, kedy je možné nastaviť pevnú dĺžku odstrihnutím lepiacej pásky. Pokiaľ sa často balia balíky s rovnakými rozmermi, budú mať automaticky vždy správnu dĺžku lepiacej pásky. Prenosný dávkovač lepiacej pásky Xtaper je ideálny pre priemyselné a maloobchodné balenie. Odporúča sa na uzatváranie krabíc v logistike, e-commerce, kancelárii, maloobchode, supermarketoch atď.

RAJA

Poznáme sa? Pár slov o skupine RAJA

RAJA je európska jednotka na trhu obalov. Ako medzinárodná spoločnosť francúzskeho pôvodu je zastúpená v 18 európskych krajinách prostredníctvom svojich 21 pobočiek. Svojim zákazníkom ponúka viac ako 65 rokov skúseností a rozsiahly výber obalových riešení. Vďaka stálej inovatívnej stratégii v spojení s vysokou kompetenciou v produktovej oblasti skupina RAJA ponúka najširší sortiment produktov, trhom osvedčených techník balenia a prvotriedny zákaznícky servis. (BA)

Viac na: www.rajapack.sk