E-shop a podnikanie z domu vďaka outsourcingu logistiky a virtuálnemu sídlu


549   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
podnikanie z domu

Práca a podnikanie z domu je pre niekoho len spomienkou na obdobie pandémie, pre niekoho je to však niečo úplne bežné. Je veľké množstvo pracovných pozícií, ktoré je možné vykonávať na diaľku z domu. A v mnohých prípadoch je dokonca bežné z domu aj podnikať.

Prenechajte skladovanie tovaru a logistiku na profesionálov

Podnikanie z domu sa však nemusí dotýkať len programátorov, grafikov a podobných príbuzných profesií, ktoré väčšine ľudí pri takejto predstave napadnú ako prvé. Z domu môžete podnikať dokonca aj v prípade, že máte e-shop.
Predstavili ste si teraz garáž, v ktorej je namiesto odparkovaného auta uskladnený tovar na predaj? Áno, aj tak vyzerali začiatky mnohých e-shopov. Avšak ruka v ruke s tým ako e-shop rastie, prichádza aj čoraz akútnejšia potreba „poriadneho“ skladu. To je však trošku v protiklade s myšlienkou podnikania z domu.

Výhodný skladovací servis

Našťastie, sú logistické spoločnosti, ktoré ponúkajú priestory na bezpečné skladovanie tovaru. V prípade záujmu aj kompletný outsourcing logistiky práve pre e-shopy a online obchodníkov. Môžete tak mať presné riadenie skladu a zásob a bezchybné plnenie objednávok a pritom sa starať o svoje podnikanie z pohodlia domova. 

Neprehliadnite:

zrnko, Julius MeinlKaždé zrnko má svoj príbeh. Spoločnosť Julius Meinl a tri nové vzrušujúce zmesi prémiových káv

S virtuálnym sídlom nepotrebujete sídlo skutočné

Teraz si možno poviete, že pri zakladaní firmy potrebujete do obchodného registra zapísať jej sídlo. A ak nechcete miešať podnikanie a súkromie tak, že si ako sídlo zapíšete adresu svojho trvalého pobytu, stále budete potrebovať nejaké priestory. Popravde, nie, ak využijete možnosť výhodného virtuálneho sídla.

podnikanie z domu

Ide to ľahko…

Vďaka prenájmu virtuálneho sídla môžete mať za výhodnú cenu adresu. Budete si ju môcť zapísať ako sídlo svojej firmy bez toho, aby ste zháňali reálne priestory (keďže podnikať chcete z domu). A nebudete musieť nikam chodiť ani kvôli pošte. Prehľad o pošte, ktorá vám na adresu virtuálneho sídla príde, budete mať vďaka prehľadnej webovej aplikácii. Zároveň sa budete môcť aj rozhodnúť, či prijatú poštu budete chcieť naskenovať, alebo preposlať. (FU)

Foto: ARMMY PICCA / Stock.adobe.com a pixabay