Opäť sú tu Študentské dni nitrianskych univerzít


3600   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Študentské dni nitrianskych univerzít
November je už niekoľko rokov mesiacom, kedy sa spájajú sily oboch nitrianskych univerzít, aby vytvorili súbor kultúrno-spoločenských a športových podujatí, ktoré ozvláštňujú študentský život a rozvíjajú spoluprácu UKF a SPU. Tento rok sa budú konať od 13. do 29. novembra pod záštitou rektora Univerzity Konštantína Filozofa prof. RNDr. Libora Vozára, CSc., a rektorky Slovenskej poľnohospodárskej univerzity doc. Ing. Klaudie Halászovej, PhD.
 
Do tohtoročného programu je zaradených 53 podujatí, ktoré počas sedemnástich dní oživia obe univerzity i mesto Nitra. Medzi prvými sú obľúbený Večerný beh Nitrou či Erasmus Village. Čakajú nás univerzitné kvapky krvi, súťaže v plávaní, volejbale, stolnom tenise či speve, podujatia venované spomienke na november 1989 či hokejový zápas UKF vs. SPU, na ktorom môžete podporiť svoju univerzitu.

Neprehliadnite:
Poznáte aplikáciu Nitra na 7 pahorkoch?

Milovníkom dobrého jedla ulahodí Klobásový festival, festival umení s názvom Konfrontácie zas poteší umelecké duše. Nesmie chýbať oceňovanie úspešných študentov a jedno z vrcholných podujatí – Imatrikulačný ples.
 
Študentské dni nitrianskych univerzít
 
Toto je len malá ochutnávka toho, čo nám v rámci Študentských dní nitrianskych univerzít 2019 organizátori pripravili. Pozrite si kompletný program.
 
Mgr. Tímea Kamenická