Viete, kde už 20 rokov pramení unikátny čajovo-bylinný likér s chuťou a vôňou našich Tatier?

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Čajovi-bylinný likér TATRATEA

Unikátny čajovo-bylinný likér je produktom podtatranskej rodinnej spoločnosti KARLOFF, ktorá oslavuje sviežich 20 rokov! Už od roku 2004 je zázračný TATRATEA vyrábaný s láskou v kežmarskej likérke výlučne z prírodných surovín. Za uplynulé dve dekády si tento “originálny čaj” získal srdcia mnohých zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Pri tejto vzácnej príležitosti uvádza TATRATEA na trh limitovanú edíciu zákazníkmi najobľúbenejšieho produktu zo svojho portfólia – 52 % ORIGINAL ANNIVERSARY EDITION v bohato zdobenej fľaši, ktorá vychádza v náklade 52 000 kusov. Limitovanú edíciu je možné od apríla nájsť na pultoch veľko- a maloobchodov, rovnako ako aj na e-shope tatrateashop.sk .

čajovo-bylinný likér Tatratea Karloff

Chuť Tatier do všetkých kútov Slovenska 

Kúpou výročnej edície, ako aj akéhokoľvek iného druhu TATRATEA 700 ml sa zároveň môžete v období od 1.4. do 31.8.2024 zapojiť do súťaže, ktorá prebieha na stránke www.tatrateasutaz.sk a vyhrať skvelé ceny! Okrem hlavnej ceny – Luxusný pobyt v Grand Hoteli Kempinski Štrbské pleso – sa každý týždeň žrebuje o poukážky na nákup na e-shope TATRATEA, merch alebo lístky na prehliadku výroby spojenú s degustáciou TATRATEA.

Neprehliadnite: 

Výlety po Slovensku

Výlety po Slovensku a tipy na dovolenku:
lesy, doliny, vodné, plochy aj výhľady na Tatranské štíty  

Čajovo-bylinný likér pramení v historickej Pradiarni

Degustáciu s prehliadkou výroby si však môžete užiť aj v prípade, že sa nezaradíte medzi výhercov súťaže. Po ukončení rekonštrukcie hlavnej budovy historického areálu Pradiarne v Kežmarku otvára svoje brány aj pre verejnosť a pozýva nahliadnuť do procesu výroby, ochutnať jednotlivé zložky v rôznych fázach výrobného procesu či vypočuť si príbeh vzniku Tatranského čaju. Chýbať nebude, samozrejme, ochutnávka vzoriek z portfólia TATRATEA, ktorú môžete zakončiť nákupom v podnikovej predajni, kde nájdete všetky produkty za bezkonkurenčné zvýhodnené ceny. Termín prehliadky spojenej s degustáciou je nutné si vopred rezervovať. Viac informácii nájdete na: www.karloff.sk/exkurzie.

 čajovo-bylinný likér Tatratea

Sloboda každého jednotlivca je aj o zodpovednosti; za seba a za iných!
Platí to aj v prípade spomenutých produktov. Len s rozumom a rešpektom vieme byť zodpovední. Preto je konzumácia alkoholu dovolená iba osobám starším ako 18 rokov.

Tatratea Karloff

 

 

 

 

Viac na:
www.tatratea.com
www.tatrateashop.sk