Vymeňte mesto za pobyt na čerstvom vzduchu. Hotely Salamandra Resort a Sliezsky dom otvorili už 7. mája!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Pobytový balíček City Escape, Salamandra rezort

Máte chuť stráviť pár dní mimo mesta vo voľnej prírode? Láka vás napríklad okolie Banskej Štiavnice alebo radšej by ste zašli do Vysokých Tatier? Chcete spoznávať krásy Slovenska s deťmi či vo dvojici? Nech sa rozhodnete akokoľvek, v hoteli Salamandra Resort v obci Hodruša Hámre i v tatranskom horskom hoteli Sliezsky dom sa postarajú o vaše pohodlie už od 7. mája.

Pobytový balíček City Escape, Salamandra rezort

Pobytový balíček City Escape, Sedlo-PLESO-min

Pre klientov pripravili Pobytový balíček City Escape šitý na mieru pre turistov, cyklistov i rodiny. Stačí si vybrať. Klientom vychádzajú v ústrety aj tzv. Flexi voucherom. Umožňuje rezerváciu pobytu v spomínaných hoteloch bez nutnosti platby vopred a s maximálnou mierou flexibility. Nemusíte sa tak obávať o presun alebo storno vašej predbežnej rezervácie.

Flexi Voucher, Sliezsky dom

Pobytový balíček City Escape, Sliezsky dom

Dodržiavanie bezpečnostných a hygienických opatrení

Napriek istému uvoľneniu musia hostia počítať s obmedzeniami, ktoré súvisia s dodržiavaním hygienických opatrení, v záujme ochrany zdravia klientov i zamestnancov hotelov. Zdravie je vždy na prvom mieste!

Hotely sa usilujú o to, aby sa klienti aj v krízovej situácii cítili čo najbezpečnejšie a mohli si bez obáv vychutnať skvelý pobyt. V priestoroch hotelov sa využívajú germicídne žiariče. Pravidelne sú dezinfikované vnútorné i vonkajšie priestory, vrátane hotelových izieb.

Stravovanie

Terasa Salamandra Hotel

Pokiaľ ide o stravovanie, platia isté obmedzenia, no terasy a výdaj stravy cez okienko sú plne k dispozícii. Či sa v hoteloch chystáte ubytovať alebo len prechádzate okolo, môžete si vybrať z menu vo výdajnom okienku. Pre ubytovaných hostí je zabezpečená plnohodnotná strava aj formou room service – raňajky, obedy, večere podľa objednávky. Pripravujú aj turistické balíčky, ktoré si hostia môžu vziať so sebou na plánované výlety.

Neprehliadnite:
7 tipov na individuálne túry a vychádzky k hradným zrúcaninám

V rámci bezpečnostných nariadení o využívaní niektorých služieb, prebiehajú v súčasností tieto hotelové služby v obmedzenom režime až do odvolania:

  • priestory wellness centra sú mimo prevádzky (vrátane všetkých procedúr)
  • reštauračné priestory sú pre hotelových hostí aj pre verejnosť zatvorené
  • telocvičňa a squashový kurt je mimo prevádzky
  • výdaj stravy je možný len cez okienko alebo formou room service
  • dezinfekčné prostriedky na ruky sú umiestnené v spoločných priestoroch
  • hoteloví hostia majú k dispozícii rúška na recepcii hotela.

Buďme zodpovední, spolu to zvládneme!

www.primestarhotels.com