Golf v Trnave slávi úspechy. Zahráte si s nami?

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Zahrajte si golf v Trnave

Tohtoročná golfová sezóna bola pre Golf Trnava mimoriadne úspešná. Vyskúšajte aj vy čaro tohto športu s 500-ročnou tradíciou. Zrelaxujete sa v príjemnom prostredí, naučíte sa niečo nové a hlavne sa zabavíte so svojou rodinou či priateľmi.

Chceli by ste vyskúšať niečo nové? Vyberte sa do Golf Trnava Kamenný mlyn, kde vás zasvätia do tajov tohto gentlemanského športu. Nemusíte si so sebou zobrať žiadnu výbavu, o všetko sa tu postarajú. V Trnave si môže zahrať golf naozaj každý. Skúsení tréneri vám vysvetlia techniku, ukážu správne držanie tela a porozprávajú vám, ktorá golfová palica je vhodná, na aký odpal.

Zahrajte si golf v Trnave

Nemusíte sa báť ani zlého počasia. Súčasťou odpaliska sú kryté kóje pre nácvik krátkej aj dlhej hry a určite by ste nemali vynechať ich 9-jamkovú akadémiu. Blízko nej si môžete zahrať so svojimi deťmi aj footgolf alebo si oddýchnuť v štýlovej kaviarni.

Neprehliadnite: Viete, kde je najväčšia medová kvapka?

Funguje tu juniorský golfový program, ktorým chceme prilákať deti a mládež ku golfu. Vďaka kvalitnej príprave, ktorú tu majú, už dnes juniori dosahujú významné úspechy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Nedávno sme napríklad v Skalici oslavovali zisk Prezidentského pohára za rok 2019 na Majstrovstvách Slovenska klubových družstiev juniorov,“ hovorí Michal Novotný, člen prezídia klubu a projektový manažér. O jeho zisk sa pričinil tím Golf Trnava 1 v zložení Václav Švub ml., Tomáš Šmiček ml., Laura Póšová a Vivien Vranková.

Zahrajte si golf v Trnave

V rovnaký víkend 28. – 29. Septembra sa konali aj Majstrovstvá Slovenska žiakov do 12 a 14 rokov. „Najväčšiu radosť nám priniesli naši juniori  v kategórii žiaci U12. Tomáš Šmiček ml. získal majstrovský titul a tretie miesto obsadil Jakub Pollák. V kategórii žiačky U12 sa s výsledkom 162 rán stala majsterkou Slovenska naša Laura Póšová,“ teší sa z výsledkov Michal Novotný a zároveň dodáva: „Budeme veľmi radi, ak sa k nám budú postupne pridávať ďalšie deti. Pre začiatok si to môžete kedykoľvek vyskúšať. Dokonca každý rok máme Deň otvorených dverí s rôznymi sprievodnými podujatiami a atrakciami.“

Golfová sezóna v Trnave trvá až do novembra.

Zdroj foto: Golf Trnava
www.regiontirnavia.sk