Aplikácie, ktoré by mala využívať každá moderná žena. Užitočné rady ako moderne a zdravo žiť


3153   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
silikónový kryt na mobil, lexikon.sk Aplikácie, životný štýl, zdravie

Aplikácie – trend na uľahčenie života. Žijeme v dobe, keď v telefóne máme nielen kontakty priateľov a fotografie, ale aj tajomstvá, prácu, rodinu či naše zdravotné záznamy. V skratke, v mobile je skoro celý náš život a aplikácie sa stali každodenným pomocníkom nejednej z nás. Pripravili sme pre vás krátky prehľad aplikácií zadarmo, ktoré by vám v telefóne určite nemali chýbať.

Nezostávajte nikomu nič dlžná

Zdieľate domácnosť s množstvom priateľov? Alebo rada chodíte do spoločnosti? Rozlúčte sa s rozpormi a nepríjemnými konverzáciami o financiách a využite Splitwise. Táto aplikácia je ideálna na rozrátanie výdavkov za vedenie domácnosti či spoločné výlety, na ktoré sa skladá väčšie množstvo ľudí. Záznamy sa ukladajú do prehľadných tabuliek a tak už nikdy nebudete mať problém odsledovať svoje podlžnosti.

Aplikácie Splitwise, životný štýl, lexikon, technológie

Mysleli sme na všetko

Patríte medzi ženy, ktorým robí problém udržať v hlave aj zoznam bežných povinností a na sledovanie správneho užívania antikoncepcie vám už nezostáva čas? S aplikáciou Cami app sa vám to už nestane. Táto veľmi jednoduchá a prehľadná aplikácia na to bude myslieť za vás. Aplikácia sleduje nielen užívanie antikoncepcie, ale ponúka aj sledovanie ovulácie a plodných dní, možnosť zaznamenať zmeny nálad či sexuálny styk. Vďaka tejto aplikácii už nikdy nebudete musieť rozmýšľať, či ste tabletku užili, alebo nie. Sama sa vám pripomenie. Medzi konkurenciou vyniká priamou možnosťou konzultácie s gynekológom či sekciou s otázkami a odpoveďami o správnom užívaní antikoncepcie. Okrem toho, aplikácia vie vyhľadať najbližšiu lekáreň, kde si môžete vybrať recept a dokonca vám aj pripomenie návštevu gynekológa.

Aplikácie Camiapp, technológie, zdravý životný štýl, lexikon

Neprehliadnite:
Zdravie nadovšetko! Bakteriálna vaginóza spôsobuje vážne zdravotné problémy. Vyvarujte sa im

Všetky výdavky v krásnych koláčových grafoch

Chcete sledovať, koľko mesačne miniete na potraviny, drogériu či zábavu v meste? Aplikácia Wallet pomôže zmanažovať všetky vaše financie a tak budete mať neustále prehľad o svojich príjmoch i výdajoch. Aplikácia dokáže sledovať rozpočet a postará sa o to, aby ste sa naučili zdravo narábať s financiami. Ak chcete, môžete prehľad o financiách zdieľať so svojou rodinou prípadne partnerom. Aplikácia vám umožní vytvárať si finančné ciele, ktoré vám pomôžu ku koncu mesiaca ušetriť pár drobných, ktoré môžete použiť napríklad na výlet s kamarátkami.

Pre milovníčky zorganizovaného života

Ak sa váš život nezaobíte bez zoznamov a to-do listov, Todoist je aplikácia pre vás. Zabudnite na papierové diáre či lepiace papieriky rozhádzané po celej obývačke. Táto aplikácia vám pomôže zmanažovať úlohy, projekty či splniť vaše ciele. Môžete ju využiť na tvorbu nákupných zoznamov, to – do listov, zoznamov na zabalenie kufrov na dovolenku či zapisovanie obľúbených citátov. Skrátka, je to prehľadná aplikácia ktorá sa stane súčasťou vášho každodenného života. A aby vám naozaj nič neušlo, aplikácia Todoist vám všetky terminované úlohy pripomenie mailom.

Urobte svoje nakupovanie ekologickejším, zbavte peňaženku plastov

Ak ste vášnivou nákupnou maniačkou a vaša peňaženka praská pod náporom akýchkoľvek vernostných kariet, praktickú aplikáciu Stocard určite oceníte. Čiarové kódy z klubových kariet jednoducho naskenujete do aplikácie a vytvoríte si tak praktický zoznam, ktorý budete mať neustále po ruke. Pri pokladni jednoducho ukážete obrazovku vášho telefónu. Konečne si môžete byť istá, že na zbieranie vernostných bodov nikdy nezabudnete.

Športujte so svojimi priateľmi

Nenahraditeľná aplikácia pre tých, ktorí si chcú viesť záznamy o svojej fyzickej aktivite. Strava vám pomáha zaznamenávať si vlastné športové výkony a porovnávať ich s priateľmi. Aplikácia zaznamenáva rýchlosť, vzdialenosť či čas vykonávaného športu. Všetky tieto údaje dokáže porovnávať so štatistikami vašich priateľov, s ktorými sa tak môžete zapojiť do jemného priateľského súťaženia. Strava podporuje využívanie smart hodiniek, takže pri športovaní nemusíte riešiť otázku, kam odložíte svoj telefón.

Aplikácie strava, životný štýl, technológie, lexikon

Vysaďte les, pite vodu

Aj vy patríte k tým ženám, ktoré si na pravidelnú hydratáciu spomenú večer pred spaním? Potrebujete si pravidelne pripomínať denný prísun tekutín? Potom je Plant Nanny presne pre vás. Aplikácia vám vypočíta primeraný denný prísun vody a pravidelne vás vyzve k osvieženiu tela. Špeciálna je v tom, že sa vďaka pitnému režimu staráte o rastlinku, ktorá buď prekvitá (ak pijete pravidelne) alebo vysychá (ak pijete málo). Čím dlhšie budete aplikáciu využívať, tým viac rastliniek budete môcť pestovať. Možno sa vám dokonca podarí vysadiť celý les. Všetko však závisí od vášho pravidelného pitného režimu.

Aplikácie plantynany, životný štýl, technológie, lexikon,
Uvedené aplikácie bezpochyby uľahčia súčasný uponáhľaný život a pomôžu s organizáciou povinností i voľného času pre seba i svojich najbližších.

Foto: archív shutterstock