Barebells prináša na slovenský trh proteínové tyčinky s príchuťou čokolády a slaného karamelu


2434   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Barebells

Barebells je švédska značka s najpredávanejšími proteínovými tyčinkami, ktorá opäť posúva svoje produkty na inú úroveň. Ak ste si mysleli, že Barabells už nemôžu chutiť lepšie – prichádzajú na trh s najjemnejšími proteínovými tyčinkami, aké ste kedy ochutnali. Zoznámte sa s novinkami: Caramel Choco a Salted Peanut Caramel, ktoré si – nepochybujeme – získajú aj vás lusknutím prstov.

„Prinášať ľuďom zdravú a výživnú alternatívu maškrty, ktorá dokáže zlepšiť deň a uspokojiť chuť po sladkom je pre nás výzva, ktorú radi pravidelne zdolávame. Najnovšie tyčinky majú všetko. Jemnosť, chuť a textúru po akej človek túži. Každá z nich dokonca obsahuje 16 g bielkovín a nulový obsah pridaného cukru,“ hovorí Rebecca Müller, Marketing Manager v spoločnosti Barebells. Spoločnosť Barebells neustále pracuje na tom, aby na trh dostali kvalitnejšie a originálnejšie proteínové tyčinky, ktoré si môže bez výčitiek dopriať každý fanúšik zdravého životného štýlu. Vďaka tomu od roku 2016 pravidelne prichádzajú s originálnymi príchuťami zdravých maškŕt s rovnako jedinečnými dizajnami obalov, ktoré len tak neprehliadnete.

Komu je sortiment určený?

Široký sortiment značky Barabells je ideálny nielen pre vrcholových športovcov, ale aj pre bežných ľudí. Je dostupný takmer v 40 krajinách po celom svete. K proteínovým tyčinkám s vysokým obsahom bielkovín pribudli dve nové príchute, ktoré budú dokonalým „snackom“  kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa. 

Neprehliadnite:

NFI protokol
Jedinečné antioxidanty pomáhajú telu zbaviť sa toxínov. Proces ich odbúravania nepočká…

Viac než lahodná chuť

Ani nízky obsah sacharidov a kalórií neuberá tyčinkám Barebells na ich mimoriadne lahodnej chuti, ktorá si vás získa už po prvom zahryznutí. Zoznámte sa s novinkami, ktoré okrem sladkého potešenia splnia svoju funkčnú úlohu a dodajú telu v jednej tyčinke potrebné bielkoviny. Barebells Caramel Choco je proteínový nováčik, Pod polevou z mliečnej čokolády ukrýva neodolateľný sladký karamel a jemnú čokoládovú náplň. Kombinácia karamelu a čokolády v oveľa jemnejšej konzistencii je zárukou, že už nebudete chcieť siahnuť po inej maškrte. Barebells Salted Peanut Caramel si zas získa vaše srdce, pokiaľ ste fanúšikom nadýchanej karamelovej plnky v kombinácii so slanými arašidovými kúskami. To všetko pod rúškom mliečnej čokolády, bez akéhokoľvek cukru navyše. Tomu sa hovorí dokonalý sladký kompromis!

 Barebells

Ako sa dobiť energiou?

Vďaka Premium Brands máte na dosah funkčné proteínové snacky, ktoré vás dobijú potrebnou energiou pred alebo po náročnej fyzickej aktivite. Okrem toho je Premium Brands s.r.o. výhradným distribútorom škandinávskych značiek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD, prémiových produktov SAL de IBIZA, COCONAUT, Frank Fruities, JOM, True Gum, Turtle, Cocoffee. Najjemnejšie tyčinky v hre Barebells Caramel Choco a Salted Peanut Caramel si už môžete vychutnávať. Siahnuť po nich môžete nielen vo vybraných predajniach či fitness centrách, ale aj v e-shope Premium Brands. (DI)

Medzititulky: redakcia
Foto: Kristína Močková

Viac na: www.premiumbrands.sk , www.barebells.com a na Instagrame @barebellsslovakia