Domov a domácnosť je v prvom rade pohoda a zázemie. Koberec vám šitý na mieru tento pocit znásobí


462   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Domácnosť

Žiadna domácnosť sa nezaobíde bez kvalitných doplnkov, ktoré spolu s nábytkom a osobnými predmetmi vytvoria domov a príjemnú atmosféru. Dôležité a nezameniteľné sú koberce. Pri ich výbere je k dispozícii množstvo rôznych a zaujímavých možností, ktoré vyhovujú štýlu jednotlivcov a osobitým preferenciám.

Dizajnová voľba

Štýlové a moderné koberce sa dodávajú v širokej škále vzorov a prevedení, vďaka čomu sú univerzálnou voľbou pre akýkoľvek interiér. Či už dávate prednosť výrazným a žiarivým farbám, alebo jemným a minimalistickým vzorom, moderné koberce ponúkajú niečo pre každého. Dokážu okamžite pozdvihnúť vzhľad každej miestnosti a dodať jej nádych sofistikovanosti. Top koberce sú navyše známe svojou odolnosťou a dlhou životnosťou, vďaka čomu sú praktickou voľbou pre vysoko frekventované priestory v domácnosti ako sú okolia sedačiek, postelí či konferenčných stolov.

 


Praktická voľba pre vašu domácnosť

Ďalším typom koberca, ktorý si v posledných rokoch získal popularitu, sú huňaté Shaggy koberce. Tieto koberce sú známe svojou mäkkou a nadýchanou štruktúrou s vysokými vlasmi, ktorá poskytuje luxusný pocit pod nohami. Shaggy koberce sú ideálne na vytvorenie útulnej a pohodlnej atmosféry v spálňach, obývacích či detských izbách. Tento typ koberca môže tiež pomôcť pohlcovať zvuk, čo z neho robí vynikajúcu voľbu na zníženie hluku v rušných domácnostiach, prípadne v panelákoch, keď máte pod sebou susedov a vaše deti na to nedávajú veľký ohľad.

Neprehliadnite:

sila farieb ASKO
Sila farieb v teplých odtieňoch jesene.
Aktuálne interiérové trendy, ktoré zútulnia každý domov

Čo treba zvažiť…

Pri výbere kobercov do domácnosti je dôležité zvážiť faktory, ako je celkový štýl miestnosti, frekvenciu pohybu členov domácnosti a osobné preferencie. Dobre spravíte, keď si pozriete ponuku Najkoberce.sk a zhodnotíte, čo je pre vás vhodné. Moderné koberce ponúkajú moderný a štýlový vzhľad, sú teda skôr dizajnovým prvkom do interiéru, zatiaľ čo huňaté koberce poskytujú pohodlie a teplo. Vyberajte s ohľadom na svoje vlastné špecifické potreby. (FU)

Foto: Design gallery01 / Shutterstock.com a pixabay