Cinema City pozýva do kina: august prináša filmové novinky, ktoré sa určite oplatí vidieť


2220   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Cinema City

Tento mesiac sa môžete v Cinema City tešiť na skvelé filmové novinky od animovaných filmov, životopisného príbehu až po horory. Ďalšou dobrou správou je, že aktuálne si pri návšteve kina nepotrebujete urobiť zdravotný protipandemický test. Nič teda nestojí v ceste za filmovým zážitkom. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky a bezpečne a naplno si užívať filmové zážitky so všetkým, čo k tomu patrí aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX.

Správna strana zákona…

Filmový august sme odštartovali Samovražednou misiou The SUCIDE SQUAD v pekle známom ako Belle Reve. Práve tak sa volá väznica vysokou mierou úmrtnosti v Spojených štátoch a práve tu sú držaní najhorší superzloduchovia komiksového sveta. Urobia čokoľvek, aby sa dostali von. Dokonca sú ochotní prejsť na správnu stranu zákona. Keď ich vysadia na nepriateľmi obsadenom ostrove s úlohou “nájsť a zničiť”, bude mať plukovník Rick Flag čo robiť, aby skupinu udržal pohromade. Pravidlá sú pritom jednoduché jeden zlý pohyb a je po nich! Ako dopadne samovražedná misia sa v Cinema City začala 5. augusta. Keď chcete viac, film si môžete vychutnať aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN alebo sa ponoriť do deja filmu a stať sa súčasťou príbehu vo 4DX.

Cinema City, lexikon, voľný čas

Neprehliadnite:
Pokračujeme v umenovednej výprave SNG Akcia ZET. Nové témy, nové námety, nové podnety

Pre tínedžérov…

Česká dráma SMEČKA ukáže, že v partii dnešných tínedžerov sa žije podľa zákona vlčej svorky. Keď chceš s vlkmi žiť, tak ich musíš poraziť. Dievčatá, právo silnejšieho a hokej. To sú pravidlá v škole aj v hokejovej kabíne, kam prichádza nováčik David. Autorita dospelých tu nemá žiadnu váhu, platia tu tvrdé pravidlá a rivalita. Pokiaľ chce niekto prežiť, musí sa podvoliť. Alebo sa vzoprieť a bojovať o svoje miesto pod slnkom. David má šestnásť, peknú priateľku a rodičov, ktorí ho podporujú vo všetkom a aj finančne. Práve sa presťahoval, má nastúpiť do nového hokejového klubu Vlkov a zabojovať o miesto v brankárskej jednotlky. Čo však robiť, keď ťa spoluhráči nevezmú medzi seba a opustí ťa dievča? Špirála šikany, odvety a vzájomných bojov sa roztáča. Príbeh Davida sa začal 5. augusta vo všetkých kinách Cinema City. Ako dopadne?

Cinema City, leikon, voľný čas, médiá

Životopis hviezdy…

RESPECT rozpráva výnimočný príbeh životnej cesty legendárnej hudobnej hviezdy Arethy Franklin. Svoj hlas musela presadiť v neľahkých 60-tych rokoch minulého storočia, keď sa Amerika ocitla uprostred búrlivého sociálneho a politického diania. Výber herečky, ktorá ju mala stvárniť vo filme, odobrila ešte samotná spevácka legenda. Okrem držiteľky Oscara Jennifer Hudson sa v snímke predstavia aj držiteľ Oscara Forest Whitaker, speváčka Mary J.Blige či Marlon Wayans.
Na hviezdne obsadený životopisný film Respect sa môžete tešiť od 12. augusta.

kino, lexikon, kultúra, voľný čas

Animovaná rozprávka…

Od 19. augusta potešíme malých, no určite aj dospelákov animovaným filmom LABKOVÁ PATROLA. Keď sa ich najväčší rival Humdinger stane starostom neďalekého Adventure City a začne robiť zmätok, Ryder a všetci obľúbení hrdinskí psíkovia zaradia najvyššiu rýchlosť aby čelili výzve. Zatiaľ čo jedno šteňa musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, dôvtipného jazvečíka Libertyho. Spoločne vyzbrojení vzrušujúcimi novými vychytávkami a výbavou bojuje Labková patrola za záchranu občanov Adventure City!

Cinema City, lexikon, kultúra, voľný čas

Mrazivý horor…

Horor CANDYMAN so sebou prinesie kultového hrdinu všetkých strašidelných historiek, ktorého poznávacím znakom je zlovestný hák natretý medom a roj včiel. Stačí ho päťkrát vyvolať pred zrkadlom a on sa objaví – tentokrát v galérii moderného umenia. Mladý výtvarník Anthony má pocit, že jeho kariéra stagnuje a on potrebuje nový impulz, aby mohol pokračovať v tvorbe. Jedného dňa mu kamarát porozpráva tragický príbeh o tom, ako sa zrodil muž s hákom a prečo začal vraždiť. Anthony je tou legendou úplne fascinovaný a začne pátrať po ďalších okolnostiach. Jeho obrazy zrazu získavajú temný nádych a postupne sa na nich začína objavovať jediná tvár… Horor CANDYMAN si môžete v rámci Horor Movie Night pozrieť o deň skôr pred premiérou vo všetkých kinách Cinema City, teda 25.augusta

film, lexikon, kultúra, voľný čas

Komédia o kríze stredného veku…

V auguste sa môžete tešiť aj na českú komédiu Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Rozpráva príbeh štyroch kamarátov, ktorí si dvadsať rokov po maturite priznajú, že nežijú tak, ako si predstavovali. A rozhodnú sa s tým niečo urobiť. Je možné riešiť krízu stredného veku provokatívnou hrou s takmer nesplniteľnými úlohami? Ako štyridsiatnik zistí, či je naozajstný chlap? Ako zabráni korózii svojich ideálov, rozplynutiu snov a scvrkávaniu semenníkov? Prvok, Šampón, Tečka a Karel sa pokúsia nájsť v sebe odvahu urobiť poriadnu kravinu ako zamlada. Alebo aspoň odvahu hovoriť za všetkých okolností to, čo si naozaj myslia. Kto splní úlohu, nie je „sráč“… Českú komédiu si môžete pozrieť vo všetkých kinách Cinema City od 26. augusta.

kino, lexikon, kultúra

Viac na: www.cinemacity.sk