Čokoláda Milka je neodolateľná a preto je dôležité občas sa odmeniť! Vychutnajte si čokoládu na MMMAX


472   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
sladká rozmanitosť Milka

Obľúbená čokoláda Milka prináša odmenu pre každého. Či už v podobe lahodnej tabuľky čokolády Milka MMMax v niekoľkých variantoch alebo v podobe balíku peňazí. Odmeňujte sa, maškrťte a užite si chvíľku sami pre seba. Pri troche šťastia vyhráte 250 EUR.

Tá najlepšia odmena

Ohliadnite sa za tým, čo ste dokázali. Či už ste práve oboplávali zemeguľu, strávili deň v práci alebo len “relaxovali”. Nikdy sa nezabudnite poriadne odmeniť! Čokoláda Milka MMMAX je tu práve pre tie chvíle, kedy si môžete nerušene a zaslúžene vychutnať chvíle pohody sami so sebou. Milka ich obohatí lahodnou a jemnou chuťou pravej alpskej čokolády a porciami celých lieskových orieškov, sušienok Oreo, karamelu či hrozienok – záleží len na tom, po ktorej príchuti siahnete. Výsledkom je vždy tá pravá a jedinečná chvíľa pre vás. A ako vyzerá tá vaša?

 

Čokoláda Milka nielen na Medzinárodný deň čokolády

Áno, aj čokoláda má svoj sviatok. Už od roku 2000 si pravidelne (a teda aj tohto roku) 13. septembra pripomíname Medzinárodný deň čokolády. A ako ho najlepšie osláviť? Pochopiteľne – tabuľkou jemnej pochúťky z mlieka a kakaa, pri ktorej po ochutnaní urobíte „Mmmmm“. Milka MMMAX ponúka lahodnú čokoládu z alpského mlieka s celými lieskovými orechmi v karameli, vrstvou sušienok Oreo a mnohými inými ingredienciami, z ktorých si každý vyberie. Ochutnajte!

Neprehliadnite:

Chuť do života Kampotské korenie
Hľadáte chuť do života?
Máme recept: Kampotské korenie – šampanské medzi koreniami je najlepšie na svete

Vyhrajte 250 € každý deň

                Odmeniť sa čokoládou je správna vec. Odmena od Milky však môže byť ešte ďaleko väčšia. Naskenujte pokladničný doklad za nákup akéhokoľvek produktu Milka a zapojte sa do súťaže na stránke www.promo.milka.com. Vyhrajte 250 € a užite si svoju odmenu na MMMAX!

Naše tipy:

Milka MMMAX Toffee-Wholenut 300 g

čokoláda MILKA TOFEE

Lahodná Milka MMMAX – to je tabuľka jemnej čokolády v kombinácii s bohatou vrstvou celých lieskových orieškov a s podmanivou vôňou pravého karamelu. „Mmmm…“ Urobte si chvíľku sami pre seba a nechajte sa unášať úžasnou chuťou luxusnej čokolády vyrábanej z chutných ingrediencií – kakaa a alpského mlieka. Ochutnajte aj akúkoľvek inú príchuť čokolády Milka a vyhrajte 250 € každý deň!

Milka MMMAX Oreo 300 g

čokoláda Milka OREO

Milujete čokoládu Milka a tiež nemôžete odolať svetoznámym sušienkam Oreo? Tak si skúste predstaviť, čo s vašimi chuťovými bunkami urobí ich kombinácia! Vrstvu chrumkavých sušienok Oreo sme zaliali do čokolády z pravého kakaa a alpského mlieka. Výsledok? „Mmmmm…“ Milka MMMAX Oreo – veľká tabuľka sladkého potešenia! Takého, ktoré si vychutnáte s rodinou, priateľmi alebo niekde v pokoji sami so sebou. Odmeňte sa za prácu, zvládnutú úlohu alebo len za pekný okamih.

Pri troche šťastia bude odmena ešte väčšia: naskenujte pokladničný doklad a vyhrajte s Milkou 250 €!
Súťaž trvá do 31. októbra. (DI)
Ilustračné foto: pixabay

Viac informácií nájdete na: www.promo.milka.com