ČSOB Bratislava Marathon 2019

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
ČSOB Bratislava Marathon

Naozaj nie je na škodu, ak k rozhýbaniu obyvateľov Bratislavy prispievajú svojou troškou aj spoločensky zodpovedné väčšie spoločnosti.

Posledné preteky ČSOB Zimnej série sa už právom prezývajú „El Clasico“, nakoľko sa tradične uskutočňujú na jar na nábreží pri Eurovey – teraz v sobotu 9. marca 2019. Organizátori myslia aj na deti: tie štartujú na troch tratiach s dĺžkami 300 m / 600 m / 800 m podľa veku. Dospelých čakajú 5 a 10 kilometrové trasy. Pri každom z pretekov sa obvykle zíde 800 – 1000 bežcov.

Akcia sa môže chápať aj ako malá rozcvička na skutočný ČSOB Bratislava Marathon 6. – 7. apríla 2019, ktorý sa stal neodlučiteľnou súčasťou hlavného mesta Slovenska. Od roku 2006 je pre všetkých bratislavských, mimobratislavských, ako aj zahraničných športovcov bežeckým symbolom jari. V roku 2019 bude mať nové komunikačné posolstvo – „Nájdi v sebe víťaza“. Rozvíja filozofiu bratislavského maratónu, ktorou je účasť všetkých, ktorým sa beh stal súčasťou života. Bez ohľadu na to, či sú to najmenšie deti, účastníci detských behov, hrdí maratónci, či stále aktívni seniori.

Organizátor chce, aby sa v Bratislave po dosiahnutí športového výkonu cítil každý účastník behu ako víťaz a tak chce ku každému aj pristupovať.

Príďte si aj vy vychutnať atmosféru najväčšieho a najobľúbenejšieho behu Bratislavy či už ako bežec, fanúšik behu alebo návštevník Bratislavy. Registrácia na www.bratislavamarathon.com prebieha už teraz. Môžete si zvoliť účasť v: ČSOB maratón (42,195 km), Mercedes-Benz polmaratón (21,098 km), Johnson Controls štafetový polmaratón (21,098 km) a Adient štafetový maratón (42,195 km), Desiatka (10 km), Minimaratón (4,2 km), Senior Run & Walk – „Beh dobrých ročníkov“ (4,2 km), Sport Kids Academy detské behy (300 m – 800 m), Preteky lezúňov (5 m).

Zdroj: BTB