Diéta pre telo, nie pre peňaženku. Obľúbený portál Kaufino vám ukáže, ako na to a určite budete spokojní


2071   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kaufino

Portál Kaufino je užitočný pomocník. Šetrí nielen peniaze, ale aj čas. V období zdražovania počúvame totiž z rôznych strán frázu o potrebe „utiahnuť si opasok”. Reč je samozrejme o šetrení. Ale čo robiť, ak chcete ušetriť, zároveň sa zdravo stravovať a ako bonus k tomu možno aj zhodiť pár kíl? Plánovať si svoj pestrý a zdravý jedálniček je s portálom Kaufino nielenže jednoduché, ale aj rýchle a praktické. Web Kaufino vám pomôže utiahnuť si opasok nie preto, že by ste mali, ale preto, že to naozaj chcete.

S portálom Kaufino máte náskok

Na portáli Kaufino sú akčné letáky všetkých obľúbených obchodných reťazcov online a na jednom mieste. Lidl leták, Billa leták, Kaufland leták a mnohé ďalšie, nájdete hneď na úvodnej strane. Papierovým letákom už odzvonilo a online letáky Kaufino sú dostupné s niekoľko dňovým predstihom. Lidl leták na budúci týždeň si tak pozriete už o pár dní skôr a poriadne sa tak pripravíte na budúci výhodný nákup. Lidl leták online môžete mať otvorený na svojom smartfóne, napríklad aj počas nakupovania a aktuálne zľavy a akčné letáky tak máte stále po ruke. Vyhľadávanie na Kaufino.com je užívateľsky prívetivé a vyhovie každému. Ak máte svoj obľúbený obchod a chcete vedieť, čo sa tento týždeň oplatí nakúpiť – akčné letáky sú dostupné online a o pár dní skôr. A ak ste zvedaví, čo ponúkne Billa leták budúci týždeň dozviete sa to ešte predtým, ako vychádza jeho tlačená verzia.

Utiahnuť si opasok aj bez obmedzovania

Fráza „utiahnuť si opasok” sa nás väčšinou snaží pripraviť na náročnejšie obdobie, v ktorom je treba sa uskromňovať. Ten, kto šetrí, sa však nemusí nutne obmedzovať. A ak ste si mysleli, že zdravá strava a lacné nákupy nejdú dohromady, Kaufino vás spoľahlivo vyvedie z omylu. Zdravá strava môže byť lacná, treba len vedieť, ako na to. Zaručený spôsob je sledovať akčné letáky a ich ponuku. Billa leták online pravidelne predstavuje svoje zľavy na slovenské, lokálne a zdravé výrobky. Veľký výber exotického, ale aj lokálneho a sezónneho ovocia a zeleniny zase častokrát na svojich stránkach ponúka viacero letákov Kaufino.com

Neprehliadnite:

Microgreens zelenina
Mikrozelenina ako darček? Prečo nie? Je plný zdravia a maximálne originálny!

Rátať radšej peniaze, alebo kalórie?

Existujú rôzne dôvody, prečo rátať kalórie a sledovať kalorické tabuľky a nemusí to byť len shana zhodiť pár kilogramov. Vyvážený príjem a výdaj kalórií je základom zdravej a vyváženej stravy. Kalorické tabuľky sledujú športoví nadšenci, milovníčky zdravej stravy, amatérski kulturisti – skrátka hocikto, komu záleží na tom, aby bola jeho strava vyvážená. Zlatým pravidlom počítania kalórií ale zostáva, že človek by ich mal spáliť o trochu viac, ako prijme a vtedy sa dostaví aj úbytok na hmotnosti. Diét a štýlov stravovania v dnešnej dobe existuje obrovské množstvo a názory odborníkov na ich účinnosť sa častokrát rozchádzajú. Každá z nich niektoré potraviny odporúča a iné zakazuje. Nech sa však už stravujete podľa akýchkoľvek pravidiel, vyhľadávanie na portáli Kaufino vám vyjde v ústrety.

Bylinky a zelené vitamíny na očistu organizmu_Medvedí cesnak

Ak chcete schudnúť vy, vaša peňaženka nemusí

Pre tých, ktorí vedia, ktoré potraviny chcú konzumovať a potrebujú zistiť, kde to bude cenovo najvýhodnejšie – na webovom portáli Kaufino je k dispozícii vyhľadávanie podľa druhu výrobku. V zozname tovarov v akcii nájdete tie najvyhľadávanejšie a jednoducho si porovnáte ceny v iných reťazcoch. V dobe výrazného zdražovania je každé ušetrené euro dobré a zachovať si v horších časoch pevné zdravie a nervy je naozaj na nezaplatenie. Pod každým obľúbeným tovarom nájdete niekoľko užitočných informácií, či už o histórii tej-ktorej značky, alebo pár slov o zdravotnej prospešnosti konkrétneho výrobku. Možno sa dozviete niečo, čo ste predtým nevedeli a do svojho jedálnička tak zaradíte novú potravinu. Na webe Kaufino budete vždy vedieť, či ju nejaký akčný leták ponúka za zvýhodnenú cenu.

Používatelia portálu Kaufino a ich dôvody, prečo ušetriť, sú rôzne. Ale jedno je isté – portál Kaufino sa postará o to, aby na objeme nestratila vaša peňaženka.