Dajte zbohom cigarete – novinka VELO Creamy Coffee je tu!


3013   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
VELO creamy coffee, lexikon.sk

Čoraz viac dospelých užívateľov nikotínových produktov na Slovensku presedlalo na modernú nikotínovú alternatívu. Nikotínové vrecúška VELO sú v ponuke v rôznych príchutiach – najnovšie aj ako novinka s jemnou kávovou príchuťou Creamy Coffee.

Bez dymu, zápachu a s menším zdravotným rizikom

Nikotínové vrecúška VELO sa aj na Slovensku tešia čoraz väčšej obľube. Pre tých dospelých užívateľov nikotínových produktov, ktorí sa nedokážu alebo nechcú vzdať nikotínu, sú alternatívnou možnosťou, ako nesiahnuť po dymiacej cigarete. Na rozdiel od cigariet totiž nikotínové vrecúška VELO  neobsahujú tabak. Nedymí sa z nich ani nezapáchajú a dajú sa užiť aj vtedy a tam, kde by bolo fajčenie zakázané alebo nevhodné – v dopravnom prostriedku, kine, práci. Nikotínové vrecúško sa vkladá pod hornú peru, kde sa z neho nikotín uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny. Po maximálne 30 minútach sa vrecúško vyberie. Pri tomto spôsobe užitia nedochádza k spaľovaniu a horeniu tabaku.
Preto VELO vrecúško obsahuje o 99 % menej škodlivých látok ako cigareta.

Novinka v dvoch intenzitách s príchuťou kávy

Byť zodpovednejší k sebe a okoliu umožňuje teraz Slovákom dokopy až 10 VELO variantov s rozličnými príchuťami a intenzitou nikotínu vrátane novinky VELO Creamy Coffee s jemnou kávovou príchuťou. Tá je na výber v dvoch intenzitách nikotínu – ako slim VELO vrecúško s extra silou X-Strong, aj ako menšie a jemnejšie VELO mini s intenzitou Medium. Obe v sebe spájajú jednoduchú možnosť užitia s obľúbenou chuťou kávy, ktorej dominujú jemné krémové tóny pražených lieskovcov.

VELO coffee, lexikon.sk

Líder na trhu

„Naše nikotínové vrecúška VELO sa stali za rok a pol, odkedy sú na slovenskom trhu, jednoznačným lídrom v kategórii ochutených a low nikotínových vrecúšok. V British American Tobacco sme odhodlaní aj naďalej prinášať spotrebiteľom ďalšie a ďalšie novinky a rozširovať našu ponuku v kategórii nikotínových alternatív. Ako práve aktuálne VELO Creamy Coffee,“ uviedol Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ spoločnosti British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko.

VELO coffee, lexikon.sk

Nikotínové vrecúška VELO sú na predaj na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami za 4 €. Prázdna VELO škatuľka je recyklovateľná.

Neprehliadnite:

Velo, recyklovateľný obal, lexikon.skVELO v recyklovateľnom obale – jarné poriadky, atraktívne súťaže a zákaznícke výhody

VELO produkty sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov!

Viac na: www.govelo.sk