Jesenné prázdniny s deťmi v prírode? Vyskúšajte zážitkové chodníky!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
jesenné prázdniny, Podbanské

Rodinná dovolenka a jesenné prázdniny sú vítaným útekom z rušného mesta a presne nalinkovaných povinností. Je veľa takých rodičov, ktorí sa snažia každú voľnú chvíľu tráviť s deťmi v prírode, lese, pri vode, jednoducho dopriať im pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu. Zároveň hľadajú miesta, ktoré by ich ratolestí motivovali k aktívnemu záujmu o prírodu a zdravému životnému štýlu. V dobe počítačovej to veru nie je jednoduchá úloha…

Podbanské, Relax, jesenné prázdniny

Zážitkové poznávanie

Deti sa najľahšie učia hrou a príjemnými zážitkami. Na Podbanskom pripravili pre deti zážitkové chodníky, ktoré dokážu motivovať detí nie raz, ale viackrát za pobyt po nich kráčať. Objavujú na nich drevené zvieratká a počas príjemnej prechádzky vidia na vlastné oči to, o čom doma čítajú v detských knižkách.

Čarovná lesná cestička, Podbanské, jesenné prázdniny

Čarovná lesná cestička

Chodník sovích strážcov, Podbanské, jesenné prázdniny

Chodník sovích strážcov

Budujú si na celý život dobrý vzťah k prírode a súčasne si pohybom na čerstvom vzduchu utužujú zdravie. Na ceste po „Údolí Permoníkov“ spoznajú banských škriatkov, ich štôlňu či domček. Kto sa zverí do ich rúk, určite si oddýchne a je na dobrej ceste za zdravím, lebo sa bude rád hýbať.

Neprehliadnite: Veľké prázdninové dobrodružstvo

Veľký úspech má aj lesný chodník sovích strážcov. Dobrodružné objavovanie prírodných zaujímavostí ratolesti príjemne unaví a určite si ho budú chcieť čoskoro zopakovať. Na mobily, tablety či počítače ani nepomyslia…

Hotel v prírode

Podbanské, Kriváň

Podbanské je predurčené na tiché prechádzky smrekovými lesmi, ale aj na náročnejšie vysokohorské túry na okolité končiare. Komplex Podbanské Resort pod majestátnym Kriváňom (2 494 m. n. m.) poskytuje pre rodiny s deťmi neobmedzené možnosti, ako si naplno užiť spoločnú dovolenku či víkendový pobyt. Je nielen priateľsky k rodinám s deťmi, ale dbá aj o spríjemnenie pobytu v okolitých lesoch budovaním náučných chodníkov. Nájdete tu presne to, čo nám v uponáhľanom meste chýba: Krásnu prírodu v každom ročnom období, čistý vzduch a pokoj.

Podbanske

Láka aj bohatá sieť turistických chodníkov, nenáročných náučných chodníkov, cyklistických trás, v zime zase bežkárskych tratí i možnosti lyžovania a sánkovania. Výhodou je i spoľahlivá požičovňa bicyklov a v zime lyží i snowboardov pre všetky vekové skupiny priamo v komplexe. A ak vám náhodou počasie nepraje a nemôžete ísť do prírody, nájdete skvelý relax v hotelovom vodnom svete pre veľkých i malých. Obľúbený komplex Podbanské Resort naozaj splní očakávania a nároky všetkých členov rodiny.

jesenné prázdniny, Podbanské, pozicovna bicyklov, jesenné prázdniny

Počas jesenných prázdnin detí lákajú strašidlá

Hotel pod Tatrami už tradične každoročne pripravuje pre svojich malých hostí zaujímavý program aj počas jesenných školských prázdnin. Nebude chýbať vyrezávanie halloweenských tekvíc, strašidelná party v maskách, rôzne tvorivé dielne a všakovaká zábava s animátormi na čerstvom vzduchu, v blízkom lese či v Údolí Permoníkov. Veľa prekvapenia zažijú aj na náučných chodníkoch. Tunajší maskoti Permoníci sľubujú deťom naozaj veľa hier a zábavy.

strašidelná party v maskách, Podbanské

www.podbanskeresort.sk