Júlové novinky filmových príbehov prinášajú superhrdinov, zloduchov aj dinosaury. Poďte s nami do kina

Júlové novinky filmových príbehov v Cinema City sa nesú v znamení znovuzrodení a nových príbehov o obľúbených hrdinoch. Česko-slovenská filmová scéna prináša rozmanité novinky. Tešiť sa môžete na drámu Zbormajster, životopisný film o hudobnom velikánovi Duchoňovi aj romantickú komédiu Kúzlo derby. Navyše, každá návšteva kina sa teraz môže zmeniť aj na výherný zážitok – stačí sa zapojiť do veľkej letnej súťaže Cinema City.
Júlové novinky a filmové premiéry
Bohatú ponuku chuťoviek nájdete aj v Cinema Bistro v Cinema City Aupark, vybrať si môžete hot-dogy, hranolky, pizzu či kuracie nugetky. Smäd uhasíte čerstvými šťavami, limonádami, alko aj nealko nápojmi či kávou. Aktuálne prebieha v Cinema Bistro Happy Hour na miešané alko a nealko nápoje denne v čase medzi 18. – 19. h. Občerstvenie si navyše môžete vziať so sebou do COMFORT sál, v ktorých sú mäkké polohovateľné sedadlá „vyzbrojené“ posuvnými stolíkmi. Filmový zážitok bez limitov si užijete aj vo VIP Light v Cinema City Eurovea, kde premiéry sledujete z kožených polohovateľných sedadiel a vychutnávate si neobmedzený popcorn, nachos a nápoje. V ponuke Cinema City sú okrem 2D premietania dostupné aj špeciálne formáty SUPERSCREEN a 4DX.
A to najlepšie?
Počas júla si môžete vychutnávať nielen skvelé jedlo a filmy, ale zároveň naskočiť na vlnu výhier a hrať o atraktívne výhry vo veľkej letnej súťaži Cinema City. Stačí si po návšteve kina ponechať účtenku a zaregistrovať ju na stránke letnasutaz.cinemacity.sk. Hodnota vášho nákupu sa premení na body, za ktoré si môžete vybrať rôzne odmeny – od popcornov, nápojov či lístkov až po celé menu zdarma. A pozor – každá zaregistrovaná účtenka vás automaticky zaradí aj do týždenného žrebovania o hlavné ceny ako zájazd s cestovnou kanceláriou Fischer, Volvo na týždeň od TOP Auto Bratislava, víkendový pobyt v hoteli Sheraton a množstvo iných atraktívnych výhier. Ktoré júlové premiéry chcete vidieť?
Ekosystém našej planéty vo filme…
Príbeh dobrodružného filmu JURSKÝ SVET: ZNOVUZRODENIE sa odohráva päť rokov po udalostiach predchádzajúceho dielu. Vtedy sa zdalo, že sa ľudia budú musieť naučiť žiť s dinosaurami, lenže ekosystém našej planéty ich medzitým znova priviedol na prah vyhynutia. Odhaľte pravdu o dinosauroch na premiére filmu JURSKÝ SVET: ZNOVUZRODENIE v kinách Cinema City už od 3. júla. Novinku si naplno užijete aj vo formátoch 4DX, SUPERSCREEN a v COMFORT sále v Cinema City Aupark či v formáte VIP Light v Cinema City Eurovea.
Navyše, ak chcete zažiť akčné prehistorické dobrodružstvá ako hrdinovia z filmu Jurský svet: Znovuzrodenie, neváhajte a zapojte sa do súťaže. Môžete v nej vyhrať pobyt v Portugalsku pre 2 osoby na 3 noci, vrátane spiatočných leteniek a požičania auta. Stačí do 10. júla zaregistrovať svoje Cinema City vstupenky na film Jurský svet: Znovuzrodenie na stránke jurskysvet.cinemacity.sk a automaticky sa zaradíte do žrebovania. Výhercu spoznáme už 15. júla.
Fantastický príbeh popretkávaný mágiou a kúzlami
Príbeh učí, aké dôležité je ochraňovať prírodu a starať sa o ňu. Jedenásťročná Willow sa z potuliek po svete vracia s otcom na miesto, kde bývala ako malá. Čaká ju tam veľké prekvapenie – po tete Alwine zdedila malý les so záhadným domčekom plným neobyčajných vecí. Ako čoskoro zistí, Alwina bola mocná čarodejnica, ktorá jej okrem lesa odkázala niečo oveľa výnimočnejšie – svoju čarodejnú moc. Willov tak vstúpi to sveta kúziel, aby pomocou vševediacej čarodejníckej knihy krok za krokom spoznala silu mágie a pomohla čarovný les zachrániť. Najskôr však musí nájsť ďalšie tri dievčatá s čarodejnými schopnosťami. A preto sa v sprievode verného zvieracieho spoločníka, lišiaka Rufusa, vydáva na dlhú dobrodružnú cestu. Spoznajte DIEVČA MENOM WILLOW už 3. júla v kinách Cinema City.
Svet dospievajúcich speváčok
A k tomu prestížne koncerty a turné po vysnívanej Amerike. To je preslávený dievčenský zbor, do ktorého sa na začiatku 90. rokov túži dostať aj trinásťročná Karolína (Kateřina Falbrová). Počas prelomovej sezóny sa musí vyrovnať s nadanými konkurentkami vrátane svojej staršej sestry Lucie (Maya Kintera) a získať si rešpekt obdivovaného zbormajstra (Juraj Loj). Krehké našľapovanie okolo tvorivého vzťahu s autoritou, ktorej metódy Karolína nie je schopná pochopiť, sa však môžu ľahko vymknúť spod kontroly. Čo sa skrýva za maskou ZBORMAJSTRA? To zistíte už 10. júla na premiére v Cinema City.
Profesorka bohemistiky, ktorá miluje futbal
Otec a priateľ dcéry. Futbalový rozhodca a jubilejný zápas. Spevák a zamilovaná pražská poslankyňa. Komentátor a expert v štúdiu alebo mladý futbalový talent. V hviezdne obsadenej komédii podľa scenára Petra Kolečka sa odohráva niekoľko príbehov, ktoré sa postupne prepoja a vyvrcholia počas veľkolepého finále priamo na štadióne počas dôležitého zápasu. Názov filmu odkazuje na šláger futbalovej ligy, v skutočnosti je však KÚZLO DERBY najmä o láske a vášni, ktoré so sebou život prináša v rôznych podobách. Užite si KÚZLO DERBY aj vy v Cinema City od 17.7.
Krvavý osud sa opäť opakuje
RBude to približne rovnaké ako v rovnomennom horore z roku 1997. Aj v tohtoročnej novinke VIEM, ČO STE ROBILI MINULÉ LETO sa partia piatich kamarátov dopustí neodpustiteľného činu a v strachu o svoju budúcnosť sa rozhodnú tváriť, že sa nič nestalo. Napriek výčitkám svedomia si žijú bezstarostný život. Ale len do momentu, kým sa nestanú terčom maskovaného zabijaka, ktorý ich jedného po druhom brutálne vraždí. Kamošov ubúda a preživším tak neostáva nič iné, ako sa postaviť zoči-voči vlastnej tajomnej minulosti a neľútostnému pomstiteľovi. Horor VIEM, ČO STE ROBILI MINULÉ LETO v kinách Cinema City od 17. júla.
Neprehliadnite:
Letné aktivity na podporu fyzickej zdatnosti seniorov. Aké možnosti sú najdostupnejšie?
Posledný bohém na filmovom plátne ožíva…
Karola Duchoňa netreba bližšie predstavovať. Bol najväčším talentom svojej generácie. Jeho hity si spievame dodnes a sú zárukou dobrej nálady. Zažite príbeh muža, ktorý žil až príliš intenzívne. DUCHOŇ príde do kín Cinema City 31. júla, pričom v roku 2025 si pripomíname 75 rokov od narodenia Karola Duchoňa a zároveň 40 rokov od jeho smrti.
Fantastická 4 chce ochrániť svet
Na retro-futuristickej Zemi inšpirovanej 60 rokmi minulého storočia musí Fantastická 4 ochrániť svet pred vesmírnou bytosťou Galactusom a jeho služobníkom Silver Surferom, ktorí ničia planétu. FANTASTICKÁ 4: PRVÉ KROKY je pripravovaný americký superhrdinovský film natočený na motívy príbehov tímu Fantastickej 4 z komiksov od Marvel. Produkuje ho spoločnosť Marvel Studios ako už 37. film v Marvel Cinematic Universe (MCU) a druhý film zo série o Fantastickej 4. Film režíruje Matt Shakman. FANTASTICKÁ 4: PRVÉ KROKY prichádza do kín Cinema City už 24. júla.
Letná súťaž so Cinema City!
Pre výhercov sú pripravené atraktívne ceny. Napríklad zájazd od CK Fischer, Volvo na týždeň alebo luxusný víkendový pobyt v hoteli Sheraton.
Aj tento rok v Cinema City naskočte, milí filmoví nadšenci, na vlnu výhier. Do 31. júla si môžete vychutnať nielen najhorúcejšie filmové novinky, ale aj súťaž o hodnotné ceny. Stačí si uchovať účtenku, zaregistrovať ju a zozbierané body premeniť na výhru.
Pripravte sa na zbieranie bodov a na leto plné filmov, popcornu a výhier. Veľká letná súťaž so Cinema City je späť. Až do 31. júla si môžete pri každej návšteve kina nielen vychutnať skvelý film, ale tiež získať odmenu, ktorá spraví vaše leto ešte zábavnejším. Stačí si ponechať účtenku, zaregistrovať ju a systém automaticky prepočíta hodnotu vášho nákupu na body.
Aké bude vaše filmové leto? Prezrádzajú júnové filmonovinky a ich hrdinovia. Je iba na vás, aby ste prišli za dobrodružstvom a aby ste si užili leto ako z filmu so Cinema City!
Viac na: www.cinemacity.sk