Krojovka patrí medzi horehronské tradície. Na zasneženom svahu bude opäť veselo. Prídete?

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Krojovka na svahu – opäť tu zavítajú tradície

Na svahy lyžiarskeho strediska Mýto Ski & Bike centrum opäť zavítajú tradície. Ľudová hudba, kroje, skvelé jedlo a výborná zábava na Vás čaká už túto sobotu 1. februára.

Krojovka na svahu – opäť tu zavítajú tradície

Prvá februárová sobota sa bude v lyžiarskom stredisku Mýto Ski & Bike centrum niesť v duchu tradícii a folklóru. Veselí chlapci z Horehronia zahrajú na ľudovú nôtu nielen lyžiarom, ale všetkým návštevníkom strediska. Krásne Horehronky predvedú na módnej prehliadke “módne trendy” horehronských krojov. Zdravie budú utužovať Hugánske ľadové medvede v miestnom potoku. Možno presvedčia aj vás, aké má výhody má zimné otužovanie v ľadovej vode.

Krojovka na svahu – opäť tu zavítajú tradície

O gastronomické zážitky sa postarajú kuchári so špecialitami z reštaurácie pod lyžiarskym svahom; nebudú chýbať čerstvo napečené legendárne buchty zo sedla Zbojská. Okrem bohatého folklórneho programu bude pre najmenších pripravené maľovanie na tvár a rôzne detské animácie. Krojovka na svahu vyvrcholí aj exhibičnými jazdami v krojoch na lyžiach.

Neprehliadnite: Priaznivci biatlonového športu i dobrej zábavy, pozor!

„Už druhý ročník obľúbeného podujatia v lyžiarskeho  stredisku Mýto Ski a Bike centrum opäť prinesie medzi lyžiarov aj naše tradície a horehronský folklór. Nielen domáci, ale hlavne turisti, ktorí do regiónu prichádzajú z iných kútov Slovenska, obľubujú toto podujatie, ktoré zaručuje skvelú zábavu“ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

Krojovka na svahu – opäť tu zavítajú tradície

Na svahy lyžiarskeho strediska sa lyžiari, snowboardisti i ostatní návštevníci dostanú zadarmo. Z mesta Brezno a ubytovacích zariadení Bystrianskej doliny im presun ekologickým skibusom zabezpečí podľa platného grafikonu Horehronie Card.