Letná súťaž a auto s plnou nádržou na víkend iba pre vás: v súťaži Cinema City vyhráva každý filmožrút


449   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Letná súťaž Cinema City

Letná súťaž Cinema City a auto s plnou nádržou na víkend! Čaká na všetkých milovníkov filmov, ktorí si do konca júla určite vychutnajú hlavne skvelé novinky, chrumkavý popcorn či vychladenú Pepsi colu. Zároveň je možnosť hrať aj o viac ako 70 tisíc cien. Každý lístok zakúpený v kinách Cinema City je totiž do 31. júla výherný!

Po roku je letná súťaž so Cinema City späť. Aj počas tohto leta si môžete zotrieť výhru na žrebe, ktorý dostanete ku kúpe vstupenky do každého kina Cinema City. Či si prídete pozrieť veselý animák, akčný film alebo romantiku, výhra čaká na každého. Pripravených je viac ako 70 tisíc cien, medzi ktorými nájdete aj autá Citroën C4 a Peugeot 408 s plnou nádržou na víkend zadarmo. „Zostierať“ si môžete tiež poukážky v rôznych hodnotách na nákup v obchodoch Astratex, mix výhier od Slovanetu a ďalších viac ako 70 tisíc atraktívnych výhier. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky filmov v Cinema City a vychutnať filmové novinky aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX. Súťaž, v ktorej vyhráva každý filmožrút bude trvať do 31. júla.

Tieto júlové novinky určite nepremeškajte

Na zoznam júlových noviniek sa pridáva aj pokračovanie kultovej hororovej série z dielne Jasona Bluma a Jamesa Wana, film Insidious: Červené dvere. Staré známe tváre vstupujú do záverečnej kapitoly desivej ságy o rodine Lambertovcov, aby sa raz a navždy zbavili svojich démonov. Josh (Patrick Wilson) a čerstvý vysokoškolák Dalton (Ty Simpkins) musia tentokrát vojsť do nadprirodzenej dimenzie omnoho hlbšie než doposiaľ, aby čelili temnej minulosti svojej rodiny a novým hrôzostrašným nástrahám, ktoré na nich číhajú za červenými dverami. Spoločne s Joshom a Daltonom môžete v kinách Cinema City zažiť poriadny strach už od 6. júla.

letná súťaž

Tom Cruise opäť ako elitný agent

Do kín prichádza akčný triler v hlavnej úlohe s Tomom CruisomMission Impossible: Odplata – Prvá časť. Tentoraz sa Ethan Hunt a tím Impossible Mission Force vydávajú po stopách nebezpečnej zbrane, ktorá má potenciál zničiť celé ľudstvo, aby ju zaistili skôr, ako sa dostane do rúk šialenca. Počas svojho náročného a nebezpečného pátrania sa však musí neustále obzerať cez plece, pretože z jeho dávnej minulosti sa vynára až príliš živý prízrak. Gabriel (Esai Morales) poznal Ethana ešte v čase, keď nebol elitným agentom, a pozná každú jeho slabinu.

Letná súťaž Cinema City

Ethan, pre ktorého bolo zdravie a bezpečnosť jeho blízkych a členov tímu vždy viac ako úspešne splnená misia, bude tentoraz možno musieť prehodnotiť svoje priority. Film plný akcie si môžete užiť od 12. júla vo všetkých kinách Cinema City a tiež aj v obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Neprehliadnite:

Rozhľadne Terchovské srdce

Rozhľadne sú zaujímavým prvkom krajinnej architektúry
a častým cieľom výletov za novými zážitkami

 

Nie celkom klasický životopis

Oppenheimer nie je klasický životopisný film. O jeho výnimočnosti svedčí aj bezprecedentné herecké obsadenie na čele s Cillianom Murphym. Pre neho je to už šiesta spolupráca s režisérom Christopherom Nolanom. Aj jeho meno je zárukou mimoriadneho zážitku. Jeho filmy majú veľmi odvážnu štruktúru rozprávania, detailne preskúmavajú subjektívne vnímanie reality a plynutie času. Nolan je tiež veľkým priaznivcom tradičných trikov a vyhýba sa natáčaniu scén pred zeleným plátnom. A v Oppenheimerovi exploduje atómová bomba…

letná súťaž

V Amerike sa tajný výskum skrýval pod označením Projekt Manhattan a jedným z jeho kľúčových aktérov bol astrofyzik Robert Oppenheimer. Pod obrovským časovým tlakom sa s tímom ďalších vedcov pokúšal zostrojiť vynález, ktorý má potenciál zničiť celý svet. No bez jeho včasného dokončenia sa ten istý svet nepodarí zachrániť. Životopisný film americkej produkcie si na plátnach Cinema City môžete pozrieť od 20. júla aj v obľúbenom formáte SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Letná súťaž a Barbie na všetky spôsoby…

V júli sa môžete tešiť aj na dlho očakávaný film Barbie. V hlavných úlohách zahviezdia Margot Robbie a Ryan Gosling. Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu alebo nie ste Ken. Barbie a Ken si užívajú bezstarostný život vo farebnom a zdanlivo bezchybnom Barbie Svete. Keď však dostanú príležitosť ísť do skutočného sveta, objavia radosti a úskalia života medzi ľuďmi.

letná súťaž

Dlho očakávaný ružový film Barbie si môžete pozrieť v predpremiére. A to aj s príjemným sprievodným programom na Ladies Movie Night19. júla v Cinema City Aupark a od 20. júla vo všetkých kinách Cinema City, aj v obľúbenom formáte SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Komédia na letné popoludnie

V júli sa na plátnach kín objaví aj rodinná komédia Strašidelný dom. Film je inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku Disneyland a rozpráva príbeh o mame a jej synovi, ktorí sa prihlásia do skupiny takzvaných duchovných expertov, aby sa naučili ako sa zbaviť nadprirodzených nájomníkov v ich dome. Už 27. júla v kinách Cinema City zistíte, či sa im to podarí.

letná súťaž

Viac informácií o júlových filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk

 

 


TagsFilm