Odľahčené kvetináče PRESBETON LITE je hit moderných terás! Betón, ktorý zdvihne hravo každý

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Betónový kvetináč, lexikon.sk

PRESBETON LITE sú dizajnové kvetináče LITE CUBE a LITE BLOCK. Premenia obyčajné priestory na modernú oázu zelene. Kvetináče sú vyrobené z vysokohodnotného betónu, majú veľmi tenké steny a zníženú hmotnosť až o 60 %. Manipulácia s kvetináčmi pred osadením je – v porovnaní s bežnými betónovými výrobkami – veľmi jednoduchá. Tenkostenné kvetináče ozdobia terasy, záhrady aj balkóny.

Čistý dizajn kvetináčov pre všestranné využitie

Kvetináče PRESBETON LITE ponúkajú minimalistický a nadčasový dizajn betónu a nepreberné množstvo spôsobov využitia. Vďaka odľahčenej váze sa nádoby dajú ľahko presúvať z miesta na miesto. Steny kvetináčov sú kónické a merajú len 20 – 30 mm. Aj napriek svojej zníženej hmotnosti kvetináče zaručujú vynikajúcu stabilitu, a to vďaka širokej základni a rovným stenám. 

Betónový kvetináč, lexikon.sk

Kvetináče PRESBETON LITE CUBE biela, povrch hladký Foto: PRESBETON

Betónové kvetináče preto nemusia byť len výsadou verejných priestorov, kde sa s nimi stretávame spravidla najčastejšie. Okrem námestí, parkov alebo peších zón poslúžia ako dizajnový doplnok aj na vašej terase či záhrade. Umiestiť ich môžete i na lodžiách, balkóne, alebo dokonca strešnej záhrade, kde vám ostrov zelene a kvetín prirodzene vytvorí dostatok súkromia a perfektné zázemie pre ničím nerušený odpočinok. Kvetináče PRESBETON LITE sa hodia tiež do open space kancelárií a zasadacích miestností vo firmách. V obklopení zelene sa tak zamestnancom bude pracovať hneď o niečo lepšie.

Rôzne veľkosti a decentné farby

Na výber sú kvetináče z hladkého betónu v bielej a šedej farbe v siedmich veľkostiach. Neutrálne farby a industriálny dizajn betónu výborne ladí hlavne s vyšším trávnatým porastom, stále zelenými rastlinami alebo okrasnými kermi. Do kvetináčov môžete však zasadiť aj akékoľvek iné trvalky a letničky a vaše obľúbené rastliny s farebnými kvetmi.

Neprehliadnite:

Tatratea, Pradiareň, KARLOFF, lexikon.skZ obyčajných fľašiek spoločnosti KARLOFF je prémiový produkt a obsah s neprehliadnuteľným dizajnom

Kvetináče LITE CUBE a LITE BLOCK môžete navzájom ľubovoľne kombinovať a meniť ich dispozície. Zostavy kvetináčov poslúžia nielen ako nenáopadný doplnok, ale aj ako prirodzené rozdelenie funkčných zón vo vašom priestore. Vytvorte si hoci vzdušný, a napriek tomu čiastočne krytý pracovný kútik, čitáreň alebo relaxačnú zónu.

betónový kvetináč, lexikon.sk

Kvetináče PRESBETON LITE BLOCK prírodný, povrch hladký Foto: PRESBETON

Jednoduchá údržba a vysoká odolnosť

Veľkou devízou kvetináčov PRESBETON LITE je vnútorný ochranný systém Protect System IN, ktorý bráni znečišteniu a priesaku vody. Ďalšou výhodou kvetináčov PRESBETON LITE je tiež ich odolnosť voči mrazu. Pokiaľ plánujete umiestniť kvetináče vonku po celý rok, stačí pri osádzaní dodržať jednoduchý postup od výrobcu a vnútrajšok zaizolovať pomocou izolačnej fólie Mirelon. Izolačná vrstva ochráni počas mrazu rastliny aj nádobu a tá vám vydrží v pôvodnom stave dlhé roky. Na podrobný návod se môžete pozrieť TU.

Viac o širokej ponuke kvetináčov nájdete na: Presbeton.sk