Online Vianočný koncert pre všetkých. Hudba na Novej scéne ako súčasť bratislavských Vianoc


2680   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Divadlo Nová scéna Cyrano z predmestia

Vianoce sa blížia a v Divadle Nová scéna nemôže chýbať tradičný Vianočný koncert, plný krásnej hudby, vtipných momentov a vianočnej atmosféry. Ponúkneme Vám ho netradične, online, keďže inak to momentálne nie je možné. Ale s o to väčšou láskou a radosťou ho pre Vás pripravujú moderátori Patrik Vyskočil a Dávid Hartl, naši sólisti, tanečný súbor aj 6- členná kapela.

Koncert môžete sledovať na www.novascena.sk, vstup je ZADARMO, stačí sa tu a teraz zaregistrovať.

V ústrety svojim divákom

Herec Dávid Hartl stojí pri tomto projekte od jeho zrodu ako dramaturg a moderátor:
„Je skvelé, že sme vytvorili tradíciu, na ktorú sa naši priaznivci tešia každý rok. Viem to presne. Hneď v úvode koncertu začíname malou anketou. Z nej je jasné, že máme veľký počet fanúšikov, ktorí nezmeškali ani jeden z doterajších šiestich ročníkov. A aj keď budeme tento rok koncert streamovať, verím, že divákov vtiahneme priamo do atmosféry koncertu nielen hudbou, ale aj interaktívnymi výzvami, niekedy až nespútanou zábavou a súťažami.”

Vianočný koncert Nová scéna

Neprehliadnite:

Dušan Kaprálik, Nová scénaVivat, majstre! Herec Dušan Kaprálik po 48 sezónach uzatvára svoje pôsobenie v Divadle Nová scéna

Večer plný hudby a vianočnej atmosféry

A na čo všetko sa môžete tešiť tento rok? Režisér a moderátor koncertu Patrik Vyskočil (na obr.):
„Počas série deviatich komorných koncertov s názvom Malá nočná hudba sme v našom divadle minulú sezónu online aj naživo vtipným a neformálnym spôsobom priblížili umelecký aj osobný život sólistov Divadla Nová scéna i nášho tanečného súboru. Po vrelých a veľmi pozitívnych diváckych reakciách na tieto profilové koncerty sme si pre divákov Veľkej vianočnej hudby pripravili to najlepšie –  „creme de la creme“ z každej epizódy. A neformálnym spôsobom budeme po sebe pomyselne hádzať snehové gule rôznych výziev a rozhovorov vo vianočnom duchu.“

Koncert hviezd

Na koncerte Veľká vianočná hudba vystúpia sólisti Mirka Gális Partlová, Dárius Koči, Lukáš Pišta, Lenka Machciníková, Monika Drgáňová, Vladislav Plevčík, Michal Candrák, Patrik Vyskočil.

Nová scéna v Bratislave, súbor, Malá nočná hudba

Zaznejú skladby z muzikálov The Greatest Showman, Bedári ale aj skladby od The Beatles, Eltona Johna, Tiny Turner, Michaela Jacksona, Mira Žbirku či skupiny Elán.
A samozrejme, chýbať nebude záverečný vianočný song.

Foto: archív Nová scéna v Bratislave

Nalaďte sa vianočne s Divadlom Nová scéna!
Viac na: www.novascena.sk