Oživenie tela a duše v Piešťanoch. Relax v našich najznámejších kúpeľoch znamená návrat k zdraviu

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Oživenie tela, Park Hotel Piešťany

Oživenie tela a duše v Piešťanoch. Mesto v západnej časti Slovenska je fenoménom, kde dominujú zdravie a relax. Toto sympatickéé mesto ponúka niečo viac než len krásne zákutia a kultúrne bohatstvo. Je to miesto so silným geniom loci, kde môžete nájsť útočisko od každodenného stresu a ponoriť sa do sveta wellness na ceste k zdraviu. Takýmto miestom je tunajší Hotel Park, ktorý vám poskytne nezabudnuteľný wellness pobyt.

Piešťany sú známe svojimi prírodnými termálnymi prameňmi, ktoré majú liečivé vlastnosti. Tieto pramene privádzajú návštevníkov z celého sveta, ktorí prichádzajú hľadať úľavu od bolesti a relaxáciu pre svoje telá. Wellness pobyty v Piešťanoch sú synonymom regenerácie a oživenia. Pri návšteve Piešťan budete mať príležitosť prejsť liečebným kúpeľom na svetoznámom piešťanskom kúpeľnom ostrove. A čo je ešte lepšie, môžete si vychutnať tieto kúpele počas vášho pobytu v Hoteli Park.

Hotel Park – váš wellness raj

Hotel Park je zameraný na vaše pohodlie a zdravie. Tento hotel sa nachádza len kúsok od termálnych prameňov a ponúka moderné a luxusné ubytovanie pre svojich hostí. S úžasnými výhľadmi na okolitú prírodu a priestrannými izbami, budete mať všetko, čo potrebujete na dokonalý wellness pobyt.

Oživenie tela


Kultúra a relaxácia – Piešťany ponúkajú oboje

Dajte sa zlákať kultúrnou rozmanitosťou Piešťan. Veď Piešťany nie sú len miestom pre wellness a relaxáciu, ale aj centrom kultúry s bohatou históriou. Po celé storočia lákali umelcov, spisovateľov a cestovateľov svojou jedinečnou atmosférou a krásou okolitej prírody.

Aktivity pre každého

Či už ste nadšený turista, dobrodruh alebo jednoducho hľadáte relaxáciu, Piešťany vám ponúkajú mnoho možností. Golfisti budú nadšení hraním na miestnom golfovom ihrisku, zatiaľ čo cyklisti si môžu vychutnať prekrásne cyklistické trasy okolo mesta.

Piešťany – klenot strednej Európy

Prečo by ste mali mať Piešťany na zozname cestovateľských destinácií? Ak ste ešte doposiaľ návštevu Piešťan nezahrnuli do svojho zoznamu cestovateľských destinácií, je na čase to zmeniť. Toto slovenské mesto ponúka skvostnú kombináciu kultúry, histórie a wellness, ktorá z neho robí jednu z najfascinujúcejších destinácií Strednej Európy.

Neprehliadnite:

Balneologické múzeum v Piešťanoch
Balneologické múzeum Imricha Wintera ukrýva vzácne exponáty.
Výlet do zákulisia jedinečného múzea


História a súčasnosť

Piešťany majú bohatú históriu, ktorá siaha až do rímskych čias. Mesto bolo obľúbeným miestom pre liečebné kúpele už v 19. storočí a tento trend pokračuje dodnes. Mieša sa tu história s moderným životným štýlom, čo vytvára fascinujúcu atmosféru.

Prirodzené krásy

Najväčším pokladom Piešťan sú ich termálne pramene. Tieto prírodné zdroje sa stali dôvodom, prečo sem prichádzajú ľudia z celého sveta. Okrem liečebných účinkov tieto termálne pramene ponúkajú aj príležitosť pre návštevníkov zažiť prírodné kúpele v nádhernom prostredí.

Oživenie tela Park hotel Piešťany

Oživenie tela v Meste zdravia a krásy

Piešťany sú miestom, kde sa starostlivosť o zdravie a krásu stávajú každodennou súčasťou života. Od wellness centier po kozmetické salóny, mesto ponúka mnoho možností pre zlepšenie vašej fyzickej a duševnej pohody. (WP)

Foto: pixabay