Vyšlo slnko? Poďte na ostrov! Kúpeľný ostrov v Piešťanoch je oáza zdravia a účinný liek proti stresu

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kúpeľný ostrov, Piešťany

Vraví sa, že slnko je najlepší lekár. My vám k terapii hrejivými slnečnými lúčmi chceme odporučiť ešte niečo navyše: Kúpeľný ostrov, kde si posilníte imunitu, vzpružíte pohybový aparát a zabudnete na každodenný stres a zhon. Inými slovami – pohostinnosť, pohoda, poloha, prírodné zdroje, Piešťany. To je slovenských 5 P, ktoré stoja za pozornosť v každom ročnom období.

Piešťanský Kúpeľný ostrov víta s otvorenou náručou už viac ako 100 rokov hostí zo Slovenska, blízkeho i ďalekého zahraničia. Hostia piešťanského Kúpeľného ostrova si môžu vybrať z niekoľkých ubytovacích zariadení zo skupiny Ensana Health Spa Hotels. Splendid s All Inclusive s troma hviezdičkami sa bude tešiť najmä na návštevu rodín s deťmi túžiacich nielen po relaxe, ale aj po zlepšení zdravia priamo na Slovensku.

splendit, Piešťany

Pohybový aparát v centre záujmu

Rezervujte si ešte pred letnou sezónou pobyt v jednom z hotelov na piešťanskom Kúpeľnom ostrove. Hotel Esplanade so štyrmi hviezdičkami ulahodí najmä párom i skupinám priateľov. Podobne aj tým návštevníkom, ktorí na pobyte Piešťanoch oceňujú nielen wellness možnosti, ale aj pozitívny vplyv prírodných zdrojov na celkové zdravie pohybového aparátu a pokožky.

Kúpeľný ostrov, Piešťany

Neprehliadnite:

Pieršťany podľa WinteraPríbeh jednej rodiny je príbehom mesta:
Piešťany podľa Wintera je zážitok s dotykmi s minulosťou


Kráľovná Kúpeľného ostrova – 5* Thermia Palace je stvorená pre tých, ktorí si z lahodného kokteilu služieb a možností vždy ako prvú vychutnajú pomyselnú „čerešničku“ na šľahačke.

Kúpeľný ostrov, Thermia Palace, Piešťany

Čo nové v Piešťanoch?

Aj Kúpele Piešťany – ako súčasť Asociácie slovenských kúpeľov – sa môžu najnovšie popýšiť aj uznávaným ocenením ITB medical destination award. Je to vďaka poisťovňou plne hradeným pobytom, ktoré sú zamerané na zmierňovanie následkov prekonaného ochorenia COVID-19. Aj keď sa možno nevyberiete práve na takýto pobyt a choroby vás obchádzajú, môžete sa spoľahnúť na to, že v Piešťanoch nájdete vždy niečo navyše.

Kúpeľný ostrov, Piešťany

Známe hotely a ich bonus

Všetky hotely skupiny Ensana (Splendid, Esplanade a Thermia Palace) ponúkajú – okrem ubytovacích kapacít – aj niečo navyše: zdravotný benefit. Vďaka úzkemu prepojeniu so vzácnymi prírodnými zdrojmi v podobe geotermálnej vody a svetoznámeho bahenného peloidu sľubujú pobyty spojené s procedúrami zlepšenie stavu pohybového i neurologického aparátu. A ešte niečo – v neposlednom rade aj zlepšenie stavu pokožky.

piešťanské bahno

Správne rozhodnutie

Nezabúdajte na to, že slniečko síce vylieči veľa, no zmeniť prostredie, skúsiť opäť niečo nové a zveriť sa do rúk odborníkov na zdravie a pohodu je tým najlepším spôsobom, ako sa dlhodobo udržať v dobrej kondícii.

Viac informácií o pobytových balíčkoch nájdete na: www.ensanahotels.com/sk