Podpora imunity inou cestou… ak vás už nebaví hltať tabletky. Neoglucan tinktúra garantuje spokojnosť!


1765   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Neoglucan oxidačný stres, Tichá hrozba menom oxidačný stres. Ako sa chrániť? Poznáme 4 zaručené spôsoby

Podpora imunity je pre každého jednotlivca dôležitá priorita, ako zabezpečiť kolobeh dňa v zdraví a v spokojnosti. Jestvuje jedno ideálne riešenie pre tých, ktorí majú problémy s klasickými tabletkami: neoglucan tinktúra. Mnohí z nás, hlavne v tomto zimnom a predjarnom období, užívame množstvo vitamínov a podporných výrobkov vo forme tabliet, ktoré musia prejsť zažívacím traktom. Je to často pre organizmus zaťažujúce. Výhodou neoglucan tinktúry je, že je tekutá, podstatne rýchlejšie účinkuje a nezaťažuje našu tráviacu sústavu.

Originálna slovenská receptúra

Špecifikom tejto tinktúry je samotný proces výroby. Huba zreje 6 mesiacov, čím sa dosiahne synergický účinok všetkých látok hlivy ustricovej, vrátane samotných beta-glukánov prírodnou cestou. Spomínané beta-glukány nedokáže náš organizmus vyprodukovať sám. Preto ich musíme prijímať konzumáciou napr. pekárskeho droždia, obilných výrobkov (jačmeň, ovos, raž, pšenica) či medicínskych húb. Našťastie, nemusíme chodiť ďaleko, pretože v našich zemepisných šírkach je takou hubou hliva ustricová, ktorá obsahuje vysoké percento beta-glukánu, a to až 60 – 65 % na sušinu plodníc! Okrem toho aj uhľohydráty (50-60 %), proteíny (19-30 %), esenciálne aminokyseliny (okrem tryptofánu), vitamíny (B1, B2, B3, B5, B7, C) a minerály (Ca, Fe, Mg, P, K, Se, Na, Zn).

podpora imunity, Neoglucan tinktúra, lexikon.sk

Zázrak menom: hliva ustricová

Niet pochýb, že táto medicínska huba má blahodarné účinky. Avšak jej bežnou konzumáciou nedostaneme do organizmu také množstvo beta-glukánu a iných aktívnych látok, ako pri užití tinktúry neoglucan VITAL s obsahom 100 % prírodného výťažku beta-glukánu z hlivy ustricovej, vitamínu C a zinku.
Hlivu ustricovú si mnoho ľudí spája najmä s gastronómiou, v ktorej sa teší veľkej obľube kvôli svojej vysokej nutričnej hodnote. Predovšetkým však obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok s liečivými účinkami, vďaka čomu už v starovekej Číne bola – a dodnes je – základným pilierom stravovacích návykov.

Neprehliadnite:

pod Kráľovou hoľou
Tri dni pod Kráľovou hoľou bez vody a elektriny! Zn.: len pre náročných a dobre pripravených turistov

Slovo odborníčky

„Mám rada tento výrobok z viacerých dôvodov. Jedným z nich je tekutá forma s okamžitým účinkom hlavne na prirodzenú podporu imunity hneď na začiatku tráviacej a dýchacej sústavy, ktorá je bránou pre vstup vírusov či baktérií. Práve slizničná imunita v oblasti nosohltanu je kľúčová pre rýchlu reakciu organizmu proti infekcii. Neoglucan rýchlo pôsobí práve tu. Ľahko sa užíva. A preto sa nám osvedčil hlavne v akútnom (skorom) štádiu respiračných infekcií, ako aj pri dlhodobej podpore imunity,hovorí MUDr. Daniela Halmová, všeobecná lekárka.

Neoglucan tinktúra, podpora imunity, Ako sa chrániť? Poznáme 4 zaručené spôsoby

Sila argumentov a podpora imunity

Bežnou súčasťou života mnohých z nás je sedavé zamestnanie. Avšak 7 a viac hodín strávených v kancelárii má za príčinu spomalenie nášho metabolizmu. V spojitosti s metabolizmom si niektorí možno predstavia spaľovanie tukov, no metabolizmus sa spája aj s naším imunitným systémom! Ak je spomalený v dôsledku nedostatočného pohybu, má za príčinu spomalenú absorpciu aktívnych látok, ktoré posilňujú našu imunitu – beta-glukánov. Nezabúdajte však na prijímanie rôznych vitamínov hlavne z ovocia, zeleniny a kvalitného mäsa. Stále platí – vyvážená strava je základ. Vyhnite sa dodržiavaniu nízkokalorických diét s veľmi nízkym príjmom sacharidov, pretože vitamíny a minerály ako zinok (Zn), selén (Se) či horčík (Mg) možno získať len z vyváženej stravy, ku ktorej môžete pridať aj kvalitné výživové doplnky.

Tinktúru tejto rodinnej značky z Kežmarku – neoglucan – nájdete vo vybraných lekárňach. 
Viac na: www.neoglucan.sk