Premiérový ročník VELO Festu roztancoval Bratislavu a uzatváral v metropole letnú festivalovú sezónu


2786   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Velo FEST

1. ročníku VELO Festu – to bol elektrizujúci večer, plný hudobných hitov a plný hviezd. Majk Spirit, Tina, Moja reč a DJ Grimaso vtiahli do výbornej atmosféry letného festivalu Bratislavčanov aj návštevníkov metropoly na Dunaji. Svoje najväčšie hity odpálili posledný augustový piatok v plnej paráde na obľúbenom mieste Bratislavčanov – na petržalskej Dostihovej dráhe.

Na dostihovej dráhe tentoraz v inom rytme

Elita slovenského hip-hopu, rapu, soulu a popovej scény roztancovala a rozospievala svojich fanúšikov hitmi. Napríklad: Všetky oči na mne, Ženy treba ľúbiť, Primetime (Majk Spirit, na titul.obr.), Čo ak, Sexy (Tina; na obr. s fanynkou), či Zase doma (Moja reč).

VELO Fest Tina. Lexikon

Tina bola opäť výborná

Hypemanom VELO Festu bol Marcel Osztas alias Osťo. Pod pódiom to vrelo až do hodiny pred polnocou. Pri pomalších songoch sa tancujúci návštevníci festivalu nostalgicky húpali vo vlnách v rukách so zapnutými smartfónmi, čo aj pri veľkom počte zúčastnených vytváralo srdečnú rodinnú atmosféru. Vstup na festival bol zadarmo, bolo však potrebné registrovať sa na webovej stránke www.govelo.sk, takže návštevníci festivalu museli byť starší ako 18 rokov.

VELO Fest, lexikon

Publikum sa dobre zabávalo…

Neprehliadnite:
Sám sebe šéfom a Matematika pre život – dve praktické knihy, ktoré pomôžu zlepšiť život. Aj ten váš

Menej zdravotného rizika – viac zábavy

VELO Fest nesie pomenovanie podľa modernej alternatívy klasickej cigarety s potenciálne menším zdravotným rizikom – podľa nikotínových vrecúšok VELO*. Od novembra minulého roku ich prináša na slovenský trh spoločnosť British American Tobacco. VELO Fest je jednou z jeho marketingových aktivít určených hlavne pre mladých. Preto sa počas 5-hodinovej hudobnej šou mohli účastníci festivalu okrem hudby zabaviť aj vtipnými hrami – napríklad triafaním VELO do terča či hokejovým duelom s VELO.

VELO Fest, lexikon, životný štýl

O výbornú náladu nebola núdza

„Som rád, že sa nám v rekordne krátkom čase podarilo usporiadať prvý ročník VELO Festu, a dúfam, že si ho všetci návštevníci aj napriek pomerne chladnému počasiu užili. Už teraz sa tešíme na druhý ročník a pevne veríme, že Bratislavčanov aj turistov prvý ročník navnadil. O to s väčšou chuťou si prídu vychutnať všetky hudobné aj iné festivalové lahôdky, ktoré pre nich pripravujeme už teraz v rámci 2. ročníka VELO Festu,“ uviedol Tomáš Tesař, tlačový hovorca British American Tobacco.

*Tento výrobok nie je bez rizika a obsahuje nikotín, ktorý je návykovou látkou. Porovnanie založené na posúdení obsahu dymu z referenčnej cigarety (obsahujúcej približne 9 mg dechtu) a zložiek uvoľňovaných počas používania nikotínového vrecúška VELO podľa priemerného obsahu 9 škodlivých zložiek, ktoré odporúča Svetová zdravotnícka organizácia znížiť v cigaretovom dyme.