Rozčítané Slovensko zažíva v mesiaci knihy hody. Novinkami potešilo čitateľov vydavateľstvo Lindeni


2544   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Rozčítané Slovensko, Zamilovaná, Lindeni, lexikon.sk

Rozčítané Slovensko zažíva čitateľské hody. V marci – mesiaci knihy oslavujú vyznávači klasického čítania. A vo vydavateľstve Lindeni si – pravdaže, nielen pre nich – pripravili naozaj peknú nádielku titulov rôznych žánrov. Výber z edície vydavateľstva je naozaj pestrý. Žiaden z tipov, po ktorom siahnete, vás nesklame a vrchovate naplní vaše čiateľské očakávania. Nič ste nezmeškali, mesiac knihy sa iba rozbieha…

Milovníci trilerov a napätia by sa nemali vyhnúť románu z pera slovenského autora Petra Derňára – Kladivo. Vo svojom druhom románe rozohráva príbeh partie kamarátov, ktorí sa spolu vyberú oslavovať na chatu. Všetko sa však zvrhne a oni zistia, že nie sú až takí kamaráti, ako si mysleli.

Kladivo Lindeni, lexikon.sk

Pre každého niečo…

Večných zvedavcov potešíme dvoma novými encyklopédiami v edícii Veľké myšlienky. Tentoraz bližšie spoznáme Vedu a Medicínu. Obľúbená slovenská autorka pre mladých Miroslava Varáčková napísala nový román pre večné romantické duše. Hlavnou postavou je nenapraviteľná knihomoľka Val, ktorá chodí po svete s nosom v knihe a hlavou v oblakoch. S rovnako nepochopeným kamošom trávi čas pri dedinskom rybníku a pri zakázanej poézii spolu nadávajú na nespravodlivosť života. Až keď sa v neobývanom susedstve objaví vlčiak so zaujímavým majiteľom a zachráni im v  nepríjemnej situácii zadok, začne Val svitať na lepšie časy. Román Zamilovaná si vás určite získa.

Rozčítané Slovensko, Zamilovaná, lIndeni, lexikon.sk

Niečo pre najmenších

Či už máte mačacieho maznáčika doma, alebo tieto rozkošné potvorky iba nadovšetko zbožňujete, prezrite si náš obrázkový atlas. Predstavia sa vám v ňom tie najzaujímavejšie, najlenivejšie, najmaznavejšie a najdivokejšie mačacie plemená – od obyčajného európskeho kocúra cez hodvábnu peržanku až po nevšedného lykoia. A ak máte radi príbehy na dobrú noc, začítajte sa do mačacích novín, ktoré celý atlas dopĺňajú, s rozhovormi a reportážami zo života svetoznámych mačacích hrdinov a hrdiniek.Spoznajte všetky druhy mačiek!

Rozčítané Slovensko, Atlas mačiek, Lindeni, lexikon.sk

Hodina pravdy…

Jim Carrey je známy ako hollywoodsky komediálny herec. V osobnom živote si prešiel mnohými víťazstvami aj prehrami. Vo svojom románe Spomienky a dezinformácie ponúka čitateľom absolútne nevšednú biografiu.

Rozčítané Slovensko, Spomienky, Lindeni, lexikon.sk

Čokoľvek čakáte, táto kniha vás zaručene prekvapí. Ako sám Jim Carrey o knihe povedal:
„Nič z toho nie je skutočné a všetko je pravda.“

Rozčítané Slovensko, Veľa čitateľských zážitkov v mesiaci plnom knižných noviniek praje zanieteným knihomoľom Albatros Media.

Text a foto: Albatrosmedia
Medzititulky: redakcia

Viac na: www.albatrosmedia.sk