Tatralandia a veľkolepý SUMMER BATTLE OPENING

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tatralandia

Už tento víkend 29. júna 2019 čaká veľkolepé otvorenie letnej sezóny akvapark Tatralandia. Na svoje si prídu predovšetkým milovníci adrenalínu a dobrej zábavy. Čakajú na nich súťažné zápolenia na toboganoch, šampionát v indoorovom surfovaní a bohatý sprievodný program.

Leto v Tatralandii bude opäť plné zážitkov. Posledná júnová sobota otvorí letnú sezónu vo veľkom štýle. „Na súťaženiachtivých návštevníkov čakajú oficiálne preteky na najnovších toboganoch 4 Family a Delphin. Hodnotiť sa bude predovšetkým čas a pridaná hodnota ako je štýl, bláznovstvá či sprievodné zvukové kulisy. Celkový dojem bude hodnotiť odborná porota,“ informovala Ivana Gežíková z Tatralandie.

Tatralandia

Tobogan Delphin dlhý 139 m dopraje súťažiacim zjazd z výšky 17 metrov a možnosť zažiť na U-rampe pocit voľného pádu na bezpečných veľkých raftoch až pre 4 osoby. Tobogan 4Family dopraje pokojnejšiu jazdu pre rodiny s deťmi už od 4 rokov na obrovských raftoch na 182 m dráhe.

Tatralandia

Súťaže na toboganoch však nebudú jediným meraním síl pripravených pre návštevníkov Tatralandie. „V popoludňajších hodinách sa uskutoční jediný šampionát svojho druhu v indoorovom surfovaní Surf Cup na vlnách Surf Waves Tatralandia. Okrem samotného súťaženia čaká na návštevníkov v sobotu 29. júna aj bohatý sprievodný program. O skvelú hudobnú šou sa na úvod postará  saxofonistka Saxana v sprievode DJ Shypa – obaja ponúknu šou so slávnymi hitmi v kombinácií s nespútaným saxofónovým vystúpením.

Zaujímavé: V Bešeňovej sa stretnú majstri v peelingových procedúrach

Veľa zábavy sľubuje aj účasť mladých hercov zo seriálu Oteckovia – prídu Laura Gavaldová alias Julka, Oliver Oswald alias Luky a Tobias Král alias Max. Sprievodný program vyvrcholí koncertom, na ktorom sa predstaví populárna Sima,“ doplnila Gežíková.

Tatralandia

Od 29.júna bude Tatralandia ponúkať letnú zábavu na spolu 28 toboganoch a šmýkačkách, v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou a všetkých atrakciách. Súčasťou letnej ponuky budú pravidelné animačné programy ako aj pravidelné koncerty. Z tých najznámejších interpretov, ktorí sa v Tatralandii predstavia je možné spomenúť Heľenine oči (13.7.), King Shaolin (10.8.), Mira Jaroša (27.7.) a ďalších.

Tatralandia

Denné vstupné do aquaparku je možné najvýhodnejšie nakupovať cez GOPASS. Pri plánovaných opakovaných návštevách je najvýhodnejším produktom Aquasezónka, ktorá platí až do konca októbra a je v ponuke aktuálne len za 119 €. Tá umožňuje každodenné kúpanie v Tatralandii i v ďalšom obľúbenom vodnom parku na Liptove – v Bešeňovej, v ktorej otvorili letnú sezónu už 15. júna exkluzívnou medzinárodnou módnou prehliadkou za účasti slovenskej TOP modelky Andrey Verešovej.

Foto: TMR