Valentínsky sviatok je výzva: oslávte sviatok všetkých zamilovaných s all-inclusive filmovým zážitkom


423   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
plátna Cinema City , VIP Valentín

Valentínsky sviatok je tu čo nevidieť a vy ešte stále neviete čím obdarovať svoju milovanú polovičku? Máme pre vás tip na nezabudnuteľný večer v intímnej a romantickej atmosfére, skrátka VIP Valentín. 

All inclusive filmový zážitok vo VIP v Cinema City Eurovea určite poteší aj tých najnáročnejších filmových priaznivcov. Kombinácia skvelého tematicky ladeného jedla, kožených polohovateľných kresiel, welcome drinku a filmového zážitku vám 14. februára zaručí nezabudnuteľný večer. Vo VIP priestoroch Cinema City vás čaká aj špeciálne menu pripravované kuchárom priamo na mieste. Bufet bude v tento zamilovaný deň doplnený o domáci burger s hranolkami a o belgické wafle s čokoládou a zmrzlinou. Neobmedzená konzumácia popcorn-u, nachos a nealko nápojov je samozrejmosťou.

Valentínsky sviatok VIP


Z čoho si určite vyberiete? 

Zamilovanú atmosféru v kine doladí široký výber filmov, vrátane českej romantickej komédie Matka na úteku v hlavnej úlohe s Petrou Hřebíčkovou. Tej sa pod rukami rúca život a potrebuje kamarátku, ktorá ju vypočuje a nebude sa jej na nič pýtať. Práve v tej chvíli narazí na Annu. Je to šťastná náhoda alebo osud?

Valentínsky sviatok


Milovníci Marveloviek si zas na Valentína prídu na svoje s filmom Madame Web.  Záchranárka Cassie, ktorá po smrteľnej nehode nielenže prežije, ale získa nadprirodzené jasnovidecké schopnosti sa bude musieť naučiť používať svoju myseľ ako zbraň, aby seba a ďalšie ženy zachránila pred nepriaznivým osudom.

VIP Valentín v Cinema City


V ponuke filmov však nájdete aj životopisný film One Love, ktorý hovorí o najvplyvnejšom hudobníkovi dvadsiateho storočia. Príbeh opisuje Boba Marleyho a jeho sen o usporiadaní koncertu. Film ukazuje, že ak je človek geniálny hudobník, dokáže sa presadiť aj v nepriaznivom prostredí.

VIP Cinema City


Pre milovníkov klasickej romantiky je pripravená Láska nebeská v 4K rozlíšení, ale aj romantická komédia Miluje ma, nemiluje ma s hviezdnym obsadením Sydney Sweeney a Glen Powell, stvárňujúci Beu a Bena, ktorí v minulosti prežili nevydarené rande a teraz predstierajú pár len preto, aby sa zbavili svojich dotieravých bývalých. Počas toho si však uvedomia, že pod maskou podpichovania a doťahovania sú skutočné city.

VIP Cinema City Valentín


Valentínsky sviatok sľubuje vynikajúci filmový program a nezabuduteľné zážitky. Najlepšie miesta na sedenie si môžete zakúpiť už teraz online na www.cinemacity.sk alebo v pokladniach Cinema City Eurovea. (DI)