Veľkonočný Marsch Radetzky


2419   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Marsch Radetzky

 

Voľné veľkonočné dni každý z nás trávi podľa svojich predstáv. Ak by ste chceli zabudnúť na tradície a túžite po nových zážitkoch, môžete si urobiť výlet do málo známych miest a pamiatok v Dolnom Rakúsku.

Ponúkame všetkým, ktorí nechcú zostať počas celej Veľkej noci doma príjemný poznávací zájazd do Dolného Rakúska. Môžete s nami navštíviť viaceré zaujímavé, málo známe miesta. Napríklad v obci Heldenberg sa dozviete, kto bol Marsch (maršál) Radetzky, budeme vidieť aj ušľachtilé biele kone z Lipice i kone pod kapotami historických vozidiel. V obci Maissau vás prekvapí unikátne nálezisko ametystov a pozrieme si aj múzeum venované nerastom z celého sveta.

Marsch Radetzky

Prečítajte si: Novinky lyžovania v Dolnom Rakúsku

Marsch Radetzky

Mesto Zwettl ponúka okrem iného na obdiv kostol a kláštor cisterciánov, v zámku Rosenau sa dozviete nové zaujímavosti z minulosti i súčasnosti slobodomurárov, ktorí ovplyvňovali a ovplyvňujú dianie vo svete. Na konci výletu nás všetkých prekvapí, čo všetko sa dá s láskou vyrobiť z maku a ako je možné túto užitočnú rastlinu využiť.

V cene zájazdu sú zahrnuté všetky vstupy. Viac sa o zájazde dozviete a prihlásiť sa môžete na: https://www.kultour.sk/sk/s/132/rakusko-heldenberg-maissau-zwettl-rosenau.

www.kultour.sk