Jeden deň na Bratislavu nestačí! Vychutnajte si 72 hodín v hlavnom meste a jednu noc v hoteli dostanete zadarmo


10294   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vychutnajte si letných 72 hodín v Bratislave a jednu noc v hoteli dostanete zdarma, 72 hodín Bratislave
Reklamy
Bratislava 72hodinové mesto

72 hodín je práve toľko času, koľko potrebujete na objavenie toho najlepšieho z Bratislavy. Či už ste milovník športu, alebo prírody, prinášame vám tie najlepšie tipy, ako stráviť 3 dni v Bratislave.

Deň plný športu a adrenalínu

Ste pripravení zažiť leto plné adrenalínu v Bratislave? Wakelake na Zlatých pieskoch ponúka wakeboardový vlek, skvelú reštauráciu s denným menu a bar plný drinkov. Okrem toho tu máte možnosť vyskúšať flyboard, zapádlovať si priateľmi na paddleboarde a celý deň zakončiť jednou z mnohých párty. Samotný areál Zlatých pieskov je vďaka svojim plážam a veľkému jazeru ako stvorený na letný oddych v Bratislave.

voda, sport, leto, 72 hodín v Bratislave

divoka voda, event, 72 hodín v Bratislave

Areál vodných športov Divoká voda je vzdialený niekoľko minút jazdy autom či autobusom z centra Bratislavy. Z centra mesta je to po bratislavskej hrádzi na skok aj na bicykli. V rámci dvoch vodných kanálov v starom koryte Dunaja máte možnosť vyskúšať rafting, vodné skútre, jazdu na kajaku či vodné lyže. To však nie je všetko – areál ponúka vyžitie aj formou jazdy na štvorkolke, lukostreľby, plážového volejbalu či jazdy na poníkoch. Na mieste nájdete aj skvelú reštauráciu a možnosť ubytovania v hoteli. 

Deň so zážitkami pri Dunaji

Tyršák pláž, 72 hodín v Bratislave

Deň so zážitkami pri Dunaji, 72 hodín v Bratislave

Piesková pláž v centre Bratislavy na brehu Dunaja? Áno, aj to je skutočnosťou na Tyršovom nábreží v blízkosti Sadu Janka Kráľa. Tyršák pláž prináša do mesta spojenie zábavy a oddychu – pod jednou strechou tu nájdete bohatý kultúrny program, gastro špeciality či plážový volejbal. Západ slnka s výhľadom na Bratislavský hrad si tak môžete užiť v pohodlí piesočnej pláže, plynúceho Dunaja a s osviežujúcim nápojom v ruke. Na opačnej strane Dunaja nevynechajte promenádu Eurovea, ktorá končí na staromestskej pláži. Na týchto miestach zažijete atmosféru stredomoria.

devin, vyhlad, panorama, dunaj, 72 hodín v Bratislave

Bratislavský hrad 72 hodín v Bratislave

Ohromujúci a jedinečný výhľad na celú Bratislavu v plnej rýchlosti – to na vás čaká na palube rýchlostného člna. Vďaka tomuto exkluzívnemu zážitku uvidíte nábrežie či Hrad z úplne novej perspektívy a majestátny Devín budete mať ako na dlani. Večerná Bratislava či rozlúčka so slobodou v rýchločlne? Výletnou loďou na hrad Devín alebo na polostrov moderného umenia Danubiana? Aj to je možné vďaka pestrej ponuke rôznych prehliadok. 

Neprehliadnite:
Hľadáte aktivity bez rizika nákazy?

Deň v hlavnom meste zmrzliny

Ochutnajte to najlepšie, čo Bratislava ponúka. V lete sa celé mesto hemží ľuďmi s rôznymi kornútmi v ruke a blaženým výrazom na tvári. Obľúbenou pochúťkou, ktorá zároveň osvieži, je – ako inak – zmrzlina. Množstvo prevádzok v Bratislave dokazuje, že tento dezert môže byť ozajstnou delikatesou.

Deň v hlavnom meste zmrzliny

Primaciálne námestie sadni si cafe

V duchu tradícií prešporskej kuchyne nájdete hneď na viacerých miestach Bratislavy prestížne reštaurácie Savoy, Zylinder či Korzo. V Bratislave je aj viacero reštaurácií, v ktorých sa gastronomický zážitok snúbi s unikátnymi výhľadmi. Vo výške 85 metrov nad hladinou Dunaja sa na Moste SNP nachádza reštaurácia UFO špecializovaná na stredomorskú a ázijskú kuchyňu. Priamo od stola máte mesto ako na dlani, kde si užijete pohľad na historické budovy v objatí Dunaja a moderné výškové stavby.

2+1 noc v Bratislave zadarmo

Využite aktuálnu akciu a ubytujte sa počas leta v Bratislave na 2 noci a bratislavské hotely vám dajú jednu noc zadarmo. K tomu dostanete 3-dňovú Bratislava CARD City & Region za cenu 2-dňovej. S touto kartou máte zabezpečené bezplatné vstupy do múzeí a galérií, bezplatnú MHD v meste a v regióne a viac ako 100 zliav až do výšky 50%!

Naplánujte si svoj výlet do Bratislavy podľa vlastných záujmov na 72hodinovemesto.sk a využite akciu 2+1 noc zadarmo. Prísť do nášho hlavného mesta sa vždy oplatí!

BA logo logo BTB Slovakia Travel SK

 

 

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Foto: visitbratislava.com
www.visitbratislava.com