Vysnívaná zem je nový romantický príbeh Nicholasa Sparksa. A hlavná myšlienka? Nevzdávajte sa svojich snov!


254   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vysnívaná zem

Vysnívaná zem, spojený osud, no rozdeliť ich môžu sny. Nicholas Sparks vie v čitateľoch vyvolať radosť, zahriať na duši a naplniť oči slzami, a tak je to aj v knižnej novinke Vysnívaná zem. Príbeh, ktorý má dve dejové linky.

Prvá dejová línia…

Dvadsaťpäťročný Colby kedysi sníval o kariére muzikanta, jeho sen však zmarila tragédia. Aby si na chvíľu oddýchol od farmárskych povinností, rozhodne sa prijať pozvánku na vystúpenie v plážovom bare na Floride. Tam ho opantá nádejná speváčka Morgan. Colby si však uvedomuje, čo všetko ich rozdeľuje – Morgan pochádza z Chicaga, má bohatých rodičov, práve skončila vysokú školu a čaká ju závratná kariéra. A čo jej okrem nečakane hlbokej lásky môže ponúknuť on? Prácu na rodinnej farme, ktorá nikdy nie je hotová a pre mestských ľudí jednotvárny, ubíjajúci život. Navyše, kvári ho tajomstvo, ktoré sa bojí Morgan prezradiť.

Vysnívaná zem


Druhá dejová línia

Medzitým sa Beverly so svojím šesťročným synčekom snaží začať život odznova v malom mestečku. Nedostatok peňazí a strach z despotického manžela ju vedú k rozhodnutiu, ktoré natrvalo ovplyvní jej budúcnosť.
Osudy týchto mladých ľudí sú navzájom prepojené a túžba po lepšom živote ich núti čeliť minulosti zoči-voči.
Úryvok z knihy číta Kamil Mikulčík.

Neprehliadnite:

Fantastické príbehy

Fantatstické príbehy sú v obľube. Poznáte mágiu duchovného života?
Kniha, ktorá vám ukáže ten správny smer…


Vysnívaná zem je… v každom z nás…

Vysnívaná zem je krásne napísaná kniha o tom, aby sme sa nikdy nevzdávali svojich snov. O tom, že vysnívaná zem raz bude naša, len treba veriť
Nicholas Sparks vie vážnejšie témy, dôležité posolstvá a silné osudy obliecť do napohľad jednoduchých príbehov, ktoré sa čítajú samé. Majú v sebe ľahkosť a zároveň hĺbku. Tak ako pri viacerých jeho knihách, aj táto je ako stvorená na sfilmovanie.

Vysnívané príbehy a ďalšie aktuálne knižné tipy pre vás starostlivo vyberá Milan Buno, knižný publicista

Ilustračné úvodné foto: pixabay
Medzititulky: redakcia
Knižné hity a bestsellery nájdete na: www.bux.sk 

 


TagsKnihy