Čo sa bude nosiť túto jar? Zvoľte toto, budete trendy a úspech a pozornosť okolia je zaručená


1686   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
jarné trendy, lexikon.sk

Chcete byť túto jar trendy? Dni sa viditeľne predlžujú a otepľujú. Prichádzame do príjemnejšej časti roka a to znamená, že musíme vymeniť aj oblečenie v šatníku. Teplé zimné bundy nahradíme ľahšími kabátikmi. Hrubé šály a čiapky vystriedajú baretky či vzdušné šatky.

Každá jar sa vyznačuje odlišným oblečením. Či už hovoríme o farbách, vzoroch alebo strihoch, vždy je trendy niečo iné. Módni návrhári totiž neustále prichádzajú so všelijakými vychytávkami. Pýtate sa, čo sa bude nosiť túto jar, o pár dní? Nebojte sa, my vám v náležitom predstihu prezradíme, čo by vo vašich skriniach nemalo chýbať. A k tomu ešte aj ušetríte! Zaručí vám to portál vasekupony.sk kde nájdete napríklad aj výhodný zľavový kód na Bonprix výpredaj alebo iné.

 
jarné trendy, lexikon.sk

„Móda sa nikdy neriadi rozumom, preto je všemohúca.“  (František Vymazal)

Štýl ukrytý v detailoch

Vo svete módy sú detaily veľmi dôležité. Vládnuť budú aj tejto jari. Pripravte sa, že sa opäť začnú nosiť strapce, perie či rôzne topy. Nebudú chýbať ani šaty s haltherneckom. Okrem krásne opálenej pokožky na vašom tele vytvoria unikátne vzory, vďaka ktorým budete, milé dámy, zaujímavo opálené všade.

jarné trendy, lexikon.sk

„Sme takí trendy, že nemôžeme utiecť ani sami pred sebou.“  (Kurt Cobain)

Už dlhšie sú na scéne aj výrezy všetkých tvarov a veľkostí. Určite ste už na ulici stretli tínedžera, ktorý mal deravé rifle. Odvážlivci pod takýmito nohavicami v zime nenosili ani pančuchy. Keď ste sa na takto oblečeného človeka pozreli, zrazu vám bola zima. Iba ste teda pokrútili hlavou a kráčali ste ďalej. Viete však, že takíto ľudia sa iba snažia kráčať s dobou a sú moderne oblečení? Výrezy všetkých možných geometrických tvarov budú trendy dokonca aj na tričkách a šatách. V šatníku by vám teda nemalo chýbať zaujímavé oblečenie so zvláštnymi dierami. Tie vášmu topu dodajú správny šmrnc.

Neprehliadnite:

All Star topánky, lexikon.skV obľúbených All Star topánkach v ústrety jari.
Sprevádzať vás bude pocit dobrej voľby a správneho štýlu

Doplnky sú polovicou úspechu

Nezabudnite ani na doplnky. Jari budú vládnuť veľké kabelky a práve Sinsay výpredaj vám zaručí nielen výhodné ceny, ale k tomu aj trendové tašky a doplnky. Z jedinečnej ponuky značky Cellebs si vyberie naozaj každá.

Strih a farby sú dôležité

Určite sa už aj k vám dostala informácia, že do módy sa vracajú kúsky z osemdesiatych či deväťdesiatych rokov. Práve preto by ste v skrini mali mať odložený aspoň jeden elegantný nohavicový kostým.

jarné trendy, lexikon.sk

Je tu jar, nemrač tvár…

Na jar sa budú nosiť aj plisované trblietavé sukne so záhybmi. Váš šatník by mal tiež zažiariť novinkou v podobe kovových midi a maxišiat. Vymeniť vám napokon odporúčame aj rifle. Nohavice s vysokým pásom totiž vystriedali tie s nízkym. Pýtate sa, aká farba by mala prevládať vo vašom šatníku? Skúste siahnuť po jemnejších pastelových kúskoch. Mimoriadne „in“ je teraz zelená limetková a maslová žltá. Ponechať by ste si však mali aj výrazné neónové ružové odevy, pretože tie sú opäť na vzostupe.

Foto: unsplash.com