Detský tábor Kaštieľkovo – bezstarostný svet prázdninujúcich malých veľkých dobrodruhov


3945   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Detský tábor Kaštieľkovo 2020

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove organizuje denný detský tábor s názvom Kaštieľkovo v termíne 6. – 10. júl pre deti vo veku od 6 do 12 rokov.

Detský tábor Kaštieľkovo 2020

Denný tábor ponúka netradičné prostredie v historickom kaštieli a areáli s množstvom aktivít. Programom počas tábora bude napríklad hľadanie pokladu v jazdiarni a v areáli, dobýjanie hradu Parič, výroba vlastnej vlajky či korunovácia za hradných škriatkov a množstvo iných. Tábor bude otvorený  v čase od 8. do 15,30 hod. Na deti myslíme aj pri zabezpečení obeda a občerstvenia. Cena týždenného tábora je 60.- € pre jedno dieťa. V cene je zahrnuté aj poistenie.

Neprehliadnite:
Cesta na Kraj sveta bude toto leto určite stáť za to!
Navyše, je to nadosah. Košický kraj je bližšie, než si myslíte.

„Mnohé deti si leto bez tábora či rôznych zaujímavých aktivít už ani nevedia predstaviť, nechceli sme ich sklamať. Situácia s pandémiou sa stabilizovala a došlo tiež k uvoľňovaniu opatrení, na základe ktorých sa môže Kaštieľkovo realizovať. Okrem neho sme v rámci kultúrnych organizácií Košického samosprávneho kraja pripravili vo vyše 30 táborov, a to v desiatich  zariadeniach,“ informoval košický župan Rastislav Trnka.

Detský tábor Kaštieľkovo 2020
„Po prvýkrát ponúkame detský tábor pre deti a veľmi nás teší táto myšlienka, ktorou nás oslovil Košický samosprávny kraj. Po období zavretých škôl, cítime potrebu ponúknuť rodičom aj takýto typ služieb. Pre deti máme pripravený krásny pestrý program s historickou, ľudovou a astronomickou tematikou,“ povedala Beáta Kereštanová, riaditeľka Trebišovského múzea.

Detský tábor Kaštieľkovo 2020

Organizátorom podujatia je Košický samosprávny kraj a Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove.

Viac informácií:

Kvetoslava Porhinčáková
kvetoslava.porhincakova@muzeumtv.sk
0910 873 023

www.muzeumtv.sk