Dobré rady ako sa dostať do fit formy. Tréner hollywoodskych hviezd poradí v knihe Vymakané telo


3825   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dostaňte sa po sviatkoch do formy s trénerom hollywoodskych hviezd, pomocou knihy Vymakané telo

Bývalý námorný ostreľovač a príslušník Navy SEALs Duffy Gaver je pre mnohých neznámym hrdinom Hollywoodu. Pod jeho dohľadom sa hercom ako Chris Hemsworth, Chris Pratt, Scarlett Johanson, Brad Pitt a mnohým ďalším podarilo zmeniť svoje telo na nepoznanie. Svoje skúsenosti a návod, ako si tréningom získať skvelú postavu, ponúka v knihe Vymakané telo, ktorá v preklade Radky Smržovej práve vychádza vo vydavateľstve Lindeni.

V tejto knihe sa Duffy Gaver podelil o svoje vedomosti a rady, vďaka ktorým si mnohé filmové hviezdy vypracovali božské telá. Nikto z nich sa s dokonalým telom nenarodil – vydreli si ho staromódnym spôsobom – usilovnou prácou a stopercentným nasadením. Duffy vie, čo treba k dosiahnutiu tela filmového superhrdinu.

„Keď som bol prvýkrát obsadený do role Thora, štúdio Marvel ma poslalo priamo k Duffymu, pretože sa z neho rýchlo stal zázrak známy ako „tréner superhrdinov. Dodnes pokračujem v tom, čo ma naučil, pretože chcem byť tou najlepšou verziou seba samého,“ vyjadril sa o trénerovi známy herec Chris Hemsworth. „Duffy má v oblasti zdravia a fitness viac vedomostí a skúseností ako ktokoľvek iný, koho poznám, ale to na ňom nie je jediná úžasná vec. Na nič sa nehrá, je čestný a plne odhodlaný splniť úlohu, ktorú má pred sebou. Mám ho neskutočne rád a veľmi si ho vážim,“ dodáva ďalej.

Neprehliadnite:
Kainove deti – zaujímavá knižná novinka
o duchovných koreňoch konfliktov a prozreteľnosti zla

Duffy tvrdí, že každý môže svoj sen o vymakanom tele premeniť na skutočnosť, ak sa naplno vloží do svojho tréningu. Podľa neho sú zbytočné najnovšie výdobytky techniky aj všelijaké módne prípravky z reklamy. Sú len tri veci, ktoré naozaj fungujú: vôľa, disciplína a túžba. „Tieto tri veci vám nikto nepredá, pretože tieto tri veci sú len a len vaše. Nezaujíma ma, koľko rôznych produktov konzumujete, nezaujíma ma, aké vybavenie vlastníte.

Duffy Gaver

Ak nemáte tieto tri veci, môžete to zabaliť,“ hovorí Gaver pre rešpektovaný časopis Muscle & Fitness. Dodáva, že práve herci sú vo fitku ochotní urobiť hocičo, len aby sa priblížili výnimočným úlohám vo filmových trhákoch. „Keď som prvýkrát stretol Brada Pitta, použil som v našej konverzácii vetu ´diskomfort je miesto, kde sa dejú všetky zmeny´. Vtedy som mu to zbadal v očiach. Odišiel, vrátil sa s fixkou a obrovskými písmenami to napísal na stenu. Vedel som, že to zvládne.“

Neprehliadnite:
Digitálny detox a pohybové rituály v prostredí domova.
Pohybujte sa kontrolovane, ľahko a s eleganciou. Viete ako na to?

Gaver vo svojej knihe Vymakané telo opisuje viaceré z tréningových programov, ktoré všetkým, čo vydržia, pomôžu získať vytúženú postavu superhrdinov. „Nie je to ani tak o tréningu, ale o tom, čo ste ochotní tréningu obetovať,“ hovorí Gaver. „Ak chcete vyzerať ako hollywoodsky herec, musíte sa ukázať a naozaj trénovať tvrdo. Lebo ak by to bolo ľahké, v takej forme by bol každý…“

Viac na: www.albatrosmedia.sk