Edícia NOCCO nápojov ako príprava na leto… Naše odporúčanie: funkčný nápoj s chuťou broskýň


1710   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
NOCCO

Letná edícia NOCCO pre rok 2023 je konečne tu! NOCCO Juicy Melba s chuťou čerstvej, šťavnatej broskyne ťa pripraví na cvičenie počas horúcich letných dní. Juicy Melba bude doteraz najväčším launchom z dielne NOCCO.

NOCCO je funkčný nápoj pre každého, kto rád posúva svoje limity a rád sa zlepšuje. Spoločnosť bola založená vo Švédsku v roku 2014 najmä pre ľudí, ktorí sú aktívni a cvičia. Značka zaznamenala rýchly rast na mnohých európskych trhoch, vrátane všetkých severských krajín. Tiež napríklad aj v Nemecku, Španielsku, Švajčiarsku a Veľkej Británii. Dnes je NOCCO dostupné na viac ako 40 trhoch.

NOCCO

Letné edície

Letné edície majú za sebou históriu úspešných uvedení na trh. Po prvýkrát bude uvedená nová letná edícia globálne, vo viac ako pätnástych krajinách naraz, čo znamená najväčší launch, aký tu kedy bol. „NOCCO Juicy Melba bude doteraz naším najväčším launchom. Členovia komunity si pýtali broskyňovú príchuť a my sme ich počúvali.“, hovorí Bella Jordansson Marketing Activation Manager a dodáva čo bolo impulzom pri novej letnej edícii.

Neprehliadnite:

Barebells

Barebells prináša na slovenský trh proteínové tyčinky s príchuťou čokolády a slaného karamelu

NOCCO Juicy Melba

Táto príchuť je pripravená na pitie a bude dokonalým spoločníkom pred intenzívnym letným tréningom alebo ako chutný hasič smädu na horúcej pláži. Chutný, funkčný, sýtený nápoj obsahuje 180 mg kofeínu, ktorý pomáha zlepšiť koncentráciu a prispieva k zvýšeniu vytrvalostného výkonu. Je obohatený o päť vitamínov a 3000 mg BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom). Ako všetky nápoje edície, aj NOCCO Juicy Melba je sýtený nápoj bez cukru.

NOCCO

Obohatenie trhu = obohatenie chutí

Letné edície NOCCO majú za sebou históriu úspešných uvedení na trh a mnohé z nich sa stali súčasťou základného sortimentu. Juicy Melba nasleduje minulé letné edície ako napríklad Caribbean, Miami, Limón del Sol alebo Mango Del Sol. 
Odporúčame vám vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nápoj sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám, ani osobám s citlivosťou na kofeín. Odporúčame nie viac ako dve plechovky denne.

Viac na: www.premiumbrands.sk