Jana Kirschner & Para pod Smolenickým zámkom


3168   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Koncert pod Smolenickým zámkom, Jana Kirschner a Para

Nenechajte si ujsť pútavú koncertnú kombináciu v podaní Jany Kirschner a skupiny Para! Koncert sa uskutoční v rámci podujatí Smolenického leta 26. júla v prírodnom amfiteátri neďaleko zámockých hradieb pod Smolenickým zámkom. Nebude však len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o dobročinnosti. Vďaka nemu prispeje každý účastník na liečbu malej Emky.

amfiteáter Smolenice

Vezmite svojich kamarátov a vychutnajte si jedinečný koncert v rámci Smolenického leta. V prírodnom amfiteátri pod zámkom v piatok 26. júla vystúpi speváčka Jana Kirschner spolu s kapelou Para.

amfiteáter Smolenice

Ostrieľaná hudobníčka ponúka emócie a hudobnú zrelosť. No tiež výnimočný dar bez okolkov vtiahnuť svoje publikum priamo do hudobného deja. Para sa vďaka skvelým hudobným nápadom aj textom teší povesti jednej z najlepších koncertných kapiel na Slovensku. Ich skladby ani po rokoch neprichádzajú o povestnú chytľavosť. 

Neprehliadnite: Trnavu rozozvučia umelci z celého sveta…

Koncert pod Smolenickým zámkom, Jana Kirschner a Para

Mierne sa zvažujúca lúka pri smolenickom amfiteátri má výnimočnú akustiku a už roky je obľúbeným koncertným miestom v rámci šľachtického zámockého parku v Smoleniciach. Prírodný amfiteáter disponuje voľným priestorom na sedenie a státie s možnosťou spríjemniť si hudobný zážitok vlastnou dekou či sedacím vakom.

Koncert pod Smolenickým zámkom, Jana Kirschner a Para

Koncert však nebude len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o dobročinnosti. Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujú organizátori 2 % z ceny každého predaného lístka. Na mieste sa tiež môžete tešiť na kreatívny kútik Nadácie Adeli. Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

www.smolenice.com
www.trnavaregion.sk