Jarná fotosúťaž „Trenčiansky kraj sa prebúdza“

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
fotosúťaž

Ak sa na svojich cestách do prírody a za pamiatkami pohybujete stále s fotoaparátom a ocitnete sa v Trenčianskom regióne, máte príležitosť pochváliť sa so svojimi fotoúlovkami. Krajská organizácia cestovného ruchu Trenčín región vyhlasuje od 20. marca do 22. apríla 2019 jarnú fotosúťaž s názvom „Trenčiansky kraj sa prebúdza“.

Pre veľkú úspešnosť vlaňajších fotosúťaží sa Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región rozhodla vyhlásiť novú tematickú fotosúťaž s názvom „Trenčiansky kraj sa prebúdza“. Tentokrát budú mať laickí, ale aj profesionálni fotografi za úlohu nasnímať krásy jarných pamiatok, momentiek či prírody trenčianskeho regiónu. Hodnotné ceny môžu získať traja súťažiaci i traja hlasujúci.

fotosúťaž

Vyhlásením novej fotosúťaže nadviazala KOCR Trenčín región na pozitívne ohlasy na predchádzajúce fotosúťaže – jesennej „Trenčiansky región hrá farbami“ a zimnej „Zima sa nám trbliece“.

Pozrite si: Fotosúťaž “Zima sa nám trbliece”

Veríme, že aj pri jarnej fotosúťaži budú súťažiaci rovnako kreatívni ako doposiaľ a že sa nielen tvorcovia fotografií, ale aj my všetci budeme môcť pýšiť nádhernými zábermi Trenčianskeho kraja. Zobúdzajúca sa krajina často podnecuje tvorivosť umelcov, vďaka čomu vznikajú skutočne unikátne výtvory,“ povedal predseda KOCR Trenčín región Juraj Gerlici.

fotosúťaž

Fotografiu do súťaže je možné zaregistrovať na www.trencinregion.sk/fotosutaz-jar2019 od prvého jarného dňa až do 22. apríla 2019. Tu sú aj všetky informácie a podmienky súťaže. Z prihlásených fotografií vyberie odborná porota 15 najlepších, za ktoré bude následne verejnosť hlasovať v termíne od 24. apríla do 15. mája 2019.

Autori prvých troch fotografií s najvyšším počtom hlasov získajú hodnotné ceny (za 1. miesto Dron, model DJI Ryze Tello, za 2. miesto je poukaz na večeru pre 2 osoby v Reštaurácii pod Hradom v Trenčíne a 3. výherca získa voľnú rodinnú vstupenku na hrad Beckov). Motivácia v podobe hodnotných cien čaká aj hlasujúcich.

Zdroj: www.trencinregion.sk