Letodivy Bratislavského bábkového divadla


3363   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Letodivy

Ani prázdniny trávené v meste nemusia byť nudou, stačí ak deťom pripravíme pestrý program. Určite si doň môžeme zaradiť bábkové predstavenia (Letodivy) a hudobné koncerty v záhrade na čerstvom vzduchu, ktoré pre svojich malých i veľkých divákov pripravilo Bratislavské bábkové divadlo na každý júlový a augustový štvrtkový podvečer.

Letodivy

V teplý prázdninový mestský podvečer určite dobre padne zastaviť sa s deťmi nielen na zmrzline. ale aj na krásnom predstavení či hudobnom koncerte. Bratislavské bábkové divadlo pripravuje od 4. júla do 22. augusta – každý štvrtok od 18. hodiny – prázdninové Letodivy. Prvá letná sezóna Bratislavského bábkového divadla bude navyše prebiehať v unikátnych priestoroch divadelnej záhrady na Škultétyho ulici číslo 5 (bočný vchod Istropolisu). Letodivy potešia rozprávkou malých a skvelým koncertom zase dospelých. Príďte oživiť divadelné open-air miesto a vezmite si so sebou trebárs deku a piknikový kôš plný jedla, alebo len ľahké občerstvenie! Fantázii sa medze nekladú, najdôležitejšia je predsa dobrá nálada a chuť zažiť nové kultúrne dobrodružstvá!

Odporúčame: Keď ide dieťa do letného detského tábora…

Čaká na vás nabitý hudobný a divadelný program, možnosť posedieť si na unikátnom – znova oprášenom mieste divadelnej záhrady na Škultétyho ulici a spraviť si popri počúvaní a pozeraní na scénu a spoločný rodinný piknik. Letodivy Bratislavského bábkového divadla sú tu pre všetkých, ktorí chcú premeniť svoje letné štvrtkové podvečery na kultúrne zážitky pod holým nebom. Neváhajte a poďte sa s nami diviť a dívať! Viac informácií a predpredaj lístkov nájdete na www.babkovedivadlo.sk.

Letodivy

Program predstavení:

4. júl (18. hod.) – PESNIČKOHRY S MIROM JILOM (koncert a hry pre rodičov a deti)
11. júl (18. hod.) – Hanička bez rúk (inscenácia pre deti)
18. júl (18. hod.) – Noemova archa alebo Nezabudni na slona (inscenácia pre deti)
18. júl (19. hod.) – MARTIN GEIŠBERG (koncert)
25. júl (18. hod.) – Osmijankove rozprávky o princeznách (inscenácia pre deti)
1. august (18. hod.) – Safaládka a Špajdlička (inscenácia pre deti)
1. august (18. hod.) – MALÁ ČAROVNÁ FLAUTA (koncert Hudobného centra)
8. august (18. hod.) – Červená čiapočka (inscenácia pre deti)
15. august (18. hod.) – Zaseknutá bundička (inscenácia pre deti)
15. august (19. hod.) – CHRIS ELLYS (koncert)
22. august (18. hod.) – RozKrávka (inscenácia pre deti)
22. august (19. hod.) – ANDREA BUČKO (koncert)