Milka prináša nezabudnuteľné zážitky: hrajte o stretnutie s futbalovými hviezdami!


178   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Milka prináša

Milka prináša zážitky všetkých kategórií – každodenné aj tie celoživotné. Od pohodových chvíľ s rodinou a priateľmi až po dych vyrážajúce stretnutia s hviezdami svetového formátu. Tak si ich príďte vychutnať! Nalaďte sa na futbalovú horúčku, súťažte s Milkou a hrajte o nezabudnuteľný výlet za Marekom Hamšíkom, Harrym Kaneom, Neymarom jr. alebo Virgilom van Dijkom; a k tomu mnoho ešte ďalších futbalových cien.

Súťaž je už v plnom prúde…

Vaše zážitky vám nikto nezoberie a preto sú často tým najcennejším, čo si v živote nesieme. A nezáleží na tom, aký veľký zážitok to je. Pre niekoho môže byť nezabudnuteľné napríklad sobotné popoludnie v spoločnosti priateľov a rodiny s tabuľkou lahodnej čokolády. Pre iného adrenalínový výlet spojený so sladkým občerstvením. Vďaka značke Milka však teraz majú športoví fanúšikovia možnosť zažiť zážitok na celý život. V jedinečnej súťaži, ktorá sa začala 2. apríla, končí 28. mája a prebieha na webovej stránke www.sutaz.milka.sk, sa hrá o skutočne extra zážitok.

Milka prináša

V spoločnosti futbalových hviezd

Stačí si kúpiť akýkoľvek výrobok Milka, zadať jedinečný kód z účtenky do systému na stránke www.sutaz.milka.sk a mať trochu šťastia. A čo získajú šťastní výhercovia? Každý deň sa budú žrebovať dve poukážky do športového obchodu. Okrem toho bude k dispozícii celkom 18 originálnych a podpísaných dresov známych futbalových hviezd. A hlavnou cenou je absolútne exkluzívne stretnutie s jednou z futbalových ikon súčasnosti. O koho ide? Jeden šťastný výherca sa môže tešiť na výlet a osobné stretnutie s holandskou reprezentáciou a dôrazným stopérom slávneho FC Liverpool Virgilom van Dijkom.

Neprehliadnite:

ELÁN je legenda a prvá exkluzívna publikácia publikácia
o najúspešnejšej česko-slovenskej hudobnej skupine  

 

Bude to ako sen…

Ďalší zo štyroch hlavných výhercov sa stretne s kapitánom Anglicka a elitným útočníkom Bayernu Mníchov Harrym Kaneom. Vyhrať môžete aj virtuálne stretnutie s jedným z najlepších ofenzívnych hráčov sveta – Brazílčanom Neymarom jr. a napokon štvrtý výherca hlavnej ceny zažije skvelý futbalový zážitok na vlastnej koži po boku bývalého kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie, Mareka Hamšíka. A my vám môžeme sľúbiť, že na žiadny z týchto zážitkov nezabudnete!

Milka prináša


Milka prináša zážitky na celý život

Rodina pre mňa vždy bola na prvom mieste. Preto sú pre mňa tie najkrajšie zážitky narodenie našich detí, takisto moja svadba alebo prvé stretnutie s manželkou. Ale samozrejme, ohromným zdrojom nezabudnuteľných zážitkov bol pre mňa futbal. Vďaka futbalu som sa pozrel na tie najkrajšie štadióny sveta a precestoval bez zveličenia celý svet. Hral som pred tisíckami úžasných fanúšikov na majstrovstvách Európy aj sveta, stretol som sa s hromadou veľmi zaujímavých a inšpiratívnych ľudí. Som rád, že aj ja teraz môžem vďaka Milke sprostredkovať niekomu nezabudnuteľný zážitok,” hovorí bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík.

A Marek ešte dodáva: „Zapojte sa do súťaže s čokoládou Milka a budem sa tešiť na stretnutie možno práve s vami!”

Futbalová horúčka sa blíži! Ak ste futbalový fanúšik, určite ste už od detstva snívali o stretnutí s futbalovou hviezdou. Milka vám teraz pomôže splniť tento sen!

Milka prináša

Milka prináša

 

 

 

 

Viac na www.sutaz.milka.sk