Na plátna prichádza slovenský triler SMRŠŤ, nové animáky i strašidelné horory. Hor sa do Cinema City!


356   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Letná súťaž Cinema City , VIP Valentín

Na plátna Cinema City sa s príchodom jari dostávajú filmové novinky, ktoré nesklamú žiadneho filmového nadšenca. Od strašidelných hororov až po veselé animáky či skvelé slovenské a české filmy. Aj tento mesiac vás v kinách Cinema City čaká nezabudnuteľný zážitok. Stačí sa k nám pridať a o zážitok je postarané…

Marcové filmonovinky

Môžete si ich pozrieť vo všetkých kinách Cinema City vo formáte 2D. Ak však prichádzate do kina oslavovať sviatok, na romantické rande či stráviť príjemný večer s kolegami, ideálnou možnosťou je aj premietanie filmu vo VIP sálach s pohodlnými koženými sedadlami s možnosťou polohovania. VIP sály ponúkajú aj posedenie vo VIP zóne 30 minút pred začiatkom filmu, chutnú teplú či studenú večeru. Neobmedzený popcorn, nachos aj Pepsi cola je samozrejmosťou. Aký film si však vybrať? Ak ste ešte nevideli druhé pokračovanie epickej ságy DUNA, odporúčame si to ísť určite pozrieť na veľké plátna. Film DUNA: časť druhá sa premieta aj v obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN.

Najväčšia športová scéna svojho času

Na plátna Cinema City tento mesiac prichádza skutočný príbeh nerozlučných bratov Von Erichovcov, ktorí sa začiatkom 80. rokov zapísali do histórie v silne konkurenčnom svete profesionálneho wrestlingu. Prostredníctvom tragédie a triumfu, v tieni svojho panovačného otca a trénera, hľadajú bratia nadživotnú nesmrteľnosť na najväčšej športovej scéne svojho času. Podarí sa im to? Dozviete sa vo filme Iron Claw v kinách Cinema City už v týchto dňoch.

plátna Cinema City


Dračí bojovník

Na plátna Cinema City sa vracia hrdina animovanej ságy Kung Fu Panda, ktorý už mnohokrát dokázal, že si titul “Dračí bojovník” napriek všetkému (najmä svojej nešikovnosti) naozaj zaslúži. Pod odborným dohľadom majstra Šifu sa stará o to, aby jeho rodné Údolie pokoja bolo naozaj pokojné. Teraz sa však jeho mentor rozhodol, že Po by mal vystúpiť a stať sa duchovným vodcom celého údolia, a preto si musí vybrať svojho nástupcu do úlohy Dračieho bojovníka. To sa pandiemu hrdinovi nepozdáva, pretože o duchovnom vodcovstve vie ešte menej ako o kung-fu zo začiatku svojej hrdinskej kariéry. Ako dopadne boj Dračieho bojovníka proti mocnej čarodejnici? Zistíte v kinách Cinema City práve v týchto dňoch marca.

plátna Cinema City


Sexuálne aktívni blbci

Do kina prichádzajú staré dobré Protivné baby v novej verzii! Plastics, to je trojica roztlieskavačiek na vrchole potravinového reťazca na obyčajnej americkej strednej škole. Na ňu nastúpi nová nesmelá študentka Cady, ktorá je pre všetkých úplný zjav. Doteraz totiž žila s rodičmi v africkej prírodnej rezervácii bez akéhokoľvek kontaktu s rovesníkmi. Takže je pre ňu všetko nové; stretáva namakancov, flákačov, ázijských bifľošov, obľúbencov, nepriateľov, dievčatá, ktoré sa prejedajú, dievčatá, ktoré nejedia, vypatlancov, sexuálne aktívnych blbcov. A čo je najdôležitejšie, spoznáva Plastics, ktoré vládnu škole. Novú zápletku od Tiny Fey si môžete v kinách pozrieť už od 7. marca.

filmonovinky Cinema City

,
Kolaps v posteli s krásnou blondínkou v českej komédii

Čo by to bol za filmový mesiac bez pravej českej komédie? Na marcový zoznam filmových noviniek pribúda film Sladký život. Hokejista Rosťa Beran (Vladimír Polívka) je bojovník vo všetkých smeroch. Žije v luxusnom byte, má rýchle auto a veľa mladých mileniek v duchu hesla: Po tridsiatke sa nežením! Peniaze a titul majstra sveta mu dávajú úžasný pocit nedotknuteľnosti a nadradenosti.  Nič však netrvá večne. Nečakaný kolaps v posteli s krásnou blondínkou urobí za Rostovou mizernou pohodou hrubú EKG čiaru. Transplantáciu jeho nového srdca povedie prísna lekárka Magda (Petra Hřebíčková), s ktorou kedysi strávil jedinú noc a viac o nej nepočul. O tom, že láska varí tú najsladšiu marmeládu sa môžete presvedčiť už od 14. marca a v predpremiére na Ladies Movie Night so sprievodným programom, tombolou i welcome drinkom 13. marca v Cinema City Eurovea.

filmové novinky


Osem rokov odlúčenia

Od 14. marca sa môžete tešiť aj na dobrodružný film Ella a čierny jaguár. Ella vyrastá v amazonskom pralese, kde jej otec pracuje ako lekár. Jedného dňa nájde stratené mláďa vzácneho čierneho jaguára a ujme sa ho. Ella a Hope, ako dievčina čierne mačiatko pomenuje, sa stanú najlepšími priateľkami. Keď má Ella šesť rokov, do jej života zasiahne tragická udalosť a musí sa presťahovať do New Yorku. Ale ani tisíce kilometrov a osem rokov odlúčenia nedokážu prelomiť puto, ktoré sa vytvorilo medzi dievčaťom a divým zvieraťom. Priateľstvo Elly a jaguára je len začiatkom veľkého a napínavého dobrodružstva, v ktorom budú nerozlučné kamarátky musieť čeliť silnejším a mocnejším. Ako dopadne príbeh odohrávajúci sa v Amazónii? Zistíte v kinách Cinema City.

filmové novinky


Slovenský mysteriózny triler

Spolupráca spisovateľa Jozefa Kariku a režiséra Petra Bebjaka? Nie, tentokrát nejde o film Trhlina, ale o nový slovenský mysteriózny triler Smršť. V hlavných úlohách sa predstavia dve najvýraznejšie tváre česko-slovenskej hereckej scény, Tomáš Maštalír a Anna Geislerová. Hlavným hrdinom filmového príbehu je forenzný psychológ Martin Lang (Tomáš Maštalír), ktorý prichádza spolu s manželkou Pawlou (Anna Geislerová) do kúpeľov v horách. Ďaleko od civilizácie si chcú oddýchnuť a pokúšajú sa zachrániť vzťah. Prechádzajú vážnou partnerskou krízou, ktorá pramení z hlboko ukrytej traumy, a tento pobyt je pre nich ultimátom. Novinku Smršť si môžete v kinách pozrieť od 18. marca a v Cinema City Eurovea o 18.45 v predpremiére s delegáciou pozvaných hostí.

filmové novinky Smršť


Bláznivé miesto, plné často neuveriteľných náhod

Divoká Jamie (Margaret Qualley) sa spamätáva z čerstvého rozchodu, upätá Marian (Geraldine Viswanathan) si potrebuje oddýchnuť od vyčerpávajúcej práce. Spoločne sa rozhodnú zmeniť prostredie a stráviť niekoľko dní na slnečnej Floride. Plán je geniálny, prevedenie príšerné. Na cestu  dostanú z miestnej požičovne auto, ktoré malo poslúžiť skupine mafiánov na prevoz kufríka s veľmi nebezpečným obsahom, zhodou okolností práve do miest, kam majú namierené Jamie a Marian. Našťastie, svet je bláznivé miesto, plné často neuveriteľných náhod…Príbeh dievčat z filmu Baby na úteku si môžete v kinách Cinema City pozrieť už 21. marca.

plátna Cinema City


Hovoriť s mŕtvymi má svoju cenu

Pre milovníkov hororov prichádza 21. marca na plátna Cinema City film Baghead s príbehom mladého dievčaťa menom Iris, ktorá zdedí po svojom otcovi starý dom s jedným desivým tajomstvom. V jeho pivnici sa skrýva bytosť zo záhrobia, ktorá sa na požiadanie premení na kohokoľvek mŕtveho. V dôsledku dávnej kliatby je čarodejnica pevne zviazaná s majiteľom domu, ktorého príkazy poslúcha. Iris sa tak stáva tou, ktorá stojí medzi svetom mŕtvych a živých. Jej otec, predchádzajúci pán čarodejnice, využíval túto svoju „moc“ na to, aby poskytol poslednú útechu pozostalým. Čarodejnica je zrazu voľná, mimo kontroly svojej novej panej. Chce sa dostať von z pivničnej hrobky a chce zabíjať. Hovoriť s mŕtvymi má svoju cenu a prišiel čas začať ju konečne splácať…

Cinema City


Množstvo vtipných zvieracích scén

Na plátna v marci znovu prichádza aj Gump! A nová Gumpova cesta začína presne tam, kde tá predchádzajúca skončila. So svojim milovaným Béďom Kozím Bobkom prejde hlavný zvierací hrdina príbehom, ktorý mu už dávno predtým napísali hviezdy. A zatiaľ, čo Gumpov prvý príbeh bol smutnejší, v jeho voľnom pokračovaní sa môžete tešiť na množstvo vtipných zvieracích scén. Vedľa hlavného hrdinu sa novo objaví aj psia slečna Jenny, ktorá si zahrá Gumpovu sestru Kytičku. Príbeh o psej pravde, nádeji a láske sa v kinách Cinema City začína 28. marca.

Cinema City


Tajomstvá Dutej Zeme

Epická bitka pokračuje! Filmový Monsterverse sa rozrastá o pokračovanie explozívneho súboja medzi Godzillou a Kongom úplne novým dobrodružstvom, ktoré postaví všemocného Konga a obávanú Godzillu proti kolosálnej neobjavenej hrozbe ukrytej v našom svete, ktorá ohrozuje ich existenciu – a tiež našu vlastnú. Film odhalí históriu týchto titánov a ich pôvod, rovnako ako aj tajomstvá Dutej Zeme a ďalších miest, pričom odhaľuje mýtickú bitku, ktorá pomohla sformovať tieto výnimočné bytosti a navždy ich spojila s ľudstvom. Napínavý film Godzilla a Kong: Nová ríša si na plátnach Cinema City môžete pozrieť už 28. marca. 

Jarné filmové príbehy sú tu. Viac informácií o filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk