Nápoj leta 2023 RELOAD je tu v plnej sile a sviežosti! Povolený doping vitamínov a minerálov pre zdravie


619   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Reload nápoj

Nápoj leta 2023 je tu v plnej sviežej sile. Vitamin Well Reload s príchuťou čerstvého citrónu a limetky opäť prichádza na Slovensko. Vitamin Well oslavuje u nás už 10 skvelých rokov. Radi by sme to patrične oslávili, preto privítajme leto tak ako sa má – s novým letným nápojom bohatým na vitamíny a minerály. Vitamin Well Reload obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov vrátane horčíka, B12, vitamínu D a biotínu.

Dni sa predĺžili, teploty stúpajú a rovnako rastie aj chuť hýbať sa. Niektorí začnú behať, iní si nájdu čas na futbal alebo začínajú deň skorým budíkom a návštevou posilňovne. V rámci týchto aktivít prichádza aj potreba uhasiť smäd, osviežiť sa a dobiť baterky. Bez ohľadu na to, ako sa chceš hýbať, zistíš, že náš nový Vitamin Well Reload plný benefitov ti s tým môže pomôcť.

Reload nápoj

Nápoj leta a preto leto plné chutí a osvieženia!

Vitamin Well Reload prichádza so sviežou a letnou chuťou citrónu a limetky. Ako všetky Vitamin Well nápoje, aj Reload je nesýtený, nízko kalorický nápoj, ktorý je obohatený o výber vitamínov. Jedným dúškom nápoja Reload tak dopraješ svojmu telu dávku horčíka, ktorý prispieva k rovnováhe elektrolytov, spolu s biotínom a B12, ktoré prispievajú k normálnemu    energetickému metabolizmu. Súčasne nápoj obsahuje vitamín D, ktorý sa prirodzene tvorí aj na slnku v pokožke. Reload preto bude skvelým parťákom počas dlhých letných dní nech si kdekoľvek.

Neprehliadnite:

Barebells
Barebells prináša na slovenský trh proteínové tyčinky s príchuťou čokolády a slaného karamelu

O Vitamin Well je záujem na Slovensku už 10 rokov

Vitamin Well je švédsky funkčný nápoj s vitamínmi – vyvinutý ako inteligentná a zdravšia alternatíva sódy, džúsov a iných druhov sladených nápojov. Všetky nápoje Vitamin Well sú charakteristické svojimi vitamínmi, nižším obsahom cukru, skvelou chuťou a škandinávskym dizajnom.

Reload nápoj Skrtel

Vitamín Well bol uvedený na trh vo Švédsku v roku 2008 a v súčasnosti je dostupný na 40 trhoch sveta. Má ambíciu inšpirovať k aktívnemu a zdravému životnému štýlu, podporuje značný počet športovcov, športových asociácií, súťaží a podujatí v celej Európe. Odporúčame pestrú a vyváženú stravu, ako aj zdravý a aktívny životný štýl. (DI)

Foto: archív redakcie a pixabay

Pre viac informácií a vzorky produktov kontaktujte :
marketing@premiumbrands.sk