Tučniaky majú láskavý humor, vtipné a melodické pesničky, nechýba herecká hravosť a nápaditosť


756   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tučniaky

Tučniaky je obľúbená rozprávka, ktorá sa hrá po celom svete. Rovnomenná kniha sa stala bestsellerom a získala mnoho ocenení. Rozprávka je opäť na programe pre najmenších divákov na Novej scéne v Bratislave.

Detičky sa potešia…

Sú traja a sú kamaráti a sú to tučniaky! Aj keď sa medzi sebou hádajú, trochu bijú, robia si prieky… Ale majú sa radi! Jedného dňa do ich pokojného života vtrhne nečakaná udalosť – blíži sa potopa a s ňou aj koniec sveta. Ako si s ňou poradia? Správa, ktorú im prináša mierne roztržitá Holubica, je síce pozitívna, no nie je ideálna. Aby sa zachránili, dostanú pozvánku na Noeho archu. Vstup na ňu platí len pre dvoch zástupcov každého zvieracieho druhu. Teda, aj pre tučniaky! Sledujte, ako sa s touto zložitou situáciou vyrovnajú naši vynaliezaví hrdinovia. Držte im palce, aby sa ako kompletné „trio“ dostali do nového a lepšieho sveta.

Tučniaky

Tučniaky kamaráti do každého počasia majú svojský humor

Úsmevná rozprávka s pesničkami o priateľstve, ktoré hory prenáša i potopu zastaví. Jedného dňa však do ich pokojného života vtrhne nečakaná udalosť: blíži sa potopa a s ňou aj koniec sveta. Pozvánka na Noemovu archu však platí len pre dvoch zástupcov z každého zvieracieho druhu. Teda, aj pre tučniaky! Ako sa s touto zložitou situáciou vyrovnajú naši traja vynaliezaví hrdinovia?

Neprehliadnite:

Výlety po Slovensku
Výlety po Slovensku a tipy na dovolenku:
lesy, doliny, vodné plochy aj výhľady na tatranské štíty

Priateľstvo, ktoré nielen hory prenáša, ale aj potopu zastaví

Od svojho prvého uvedenia v roku 2006 bola táto úspešná detská komédia inscenovaná v dvadsiatich dvoch jazykoch v mnohých profesionálnych aj amatérskych divadlách po celej Európe.

Tučniaky

Rovnomenná kniha TUČNIAKY je čitateľský hit s viacerými oceneniami. Bola spracovaná do rozhlasovej podoby a pripravuje sa aj jej sfilmovanie.
V slovenskej verzii sa predastavia: M. Candrák/L. Pavlásek, L. Machciníková/M. Dolná, V.  Plevčík/P. Makranský/V. Vrbiar, A. Somorovská /M. Drgáňová

Predstavenia pre deti sú pripravené v sobotu 17. júna o 14. a o 17. hodine. Viac sa dozviete TU!

Foto: archív DNS
Viac na: www.novascena.sk