Aprílové filmové novinky v znamení napínavých i úsmevných príbehov pre všetky vekové kategórie


1527   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
CINEMA CITY

Aprílové filmové novinky už na Vás čakajú v Cinema City. Stojí za to vidieť ich na veľkom plátne. Potešia sa nielen nadšenci hororov, na ktorých čaká napríklad Pápežov exorcista či Evil Dead: Vzostup zla, ale aj mladší filmoví nadšenci, ktorí môžu prežiť príbeh ako Super Mario ale aj Mia a ja.

Veľkolepá filmová adaptácia slávneho románu Alexandra Dumasa sa dočkala novšieho filmového spracovania. V kráľovstve, ktoré je rozdelené náboženstvom a vojnami, hŕstka mužov a žien skríži meče a prepletie svoju budúcnosť s osudom Francúzska. Hviezdne obsadenie filmu Traja mušketieri obsadil Vincent Cassel a Eva Green. Film je jedným z najdrahších francúzskych filmov všetkých čias. Svetovú klasiku o priateľstve, odhodlaní a obetavosti si môžete vychutnávať v kinách Cinema City už v týchto dňoch.

Cinema City

Dávne sprisahanie odhalené

Film inšpirovaný skutočným príbehom otca Gabriela Amortha, ktorého hrá Oscarový herec Russell Crowe, hlavného exorcistu Vatikánu. Dej filmu Pápežov exorcista sa bude točiť okolo reálnej postavy otca Amortha, talianskeho kňaza a exorcistu, ktorý stojí pri vyšetrovaní desivého posadnutia malého chlapca. Končí sa odhalením dávneho sprisahania, ktoré sa Vatikán snaží zúfalo držať v tajnosti. Americký nadprirodzený horor v réžii Juliusa Averyho môžete aktuálne vidieť vo všetkých kinách Cinema City.

Filmové novinky v Cinema City

O revolúcii vo svete športu

Komediálna dráma Air: Zrodenie legendy v hlavnej úlohe s Mattom Damonom v réžii Bena Afflecka, odhaľuje podnikového manažéra spoločnosti Nike a jeho neuveriteľné spojenie medzi vtedajším nováčikom Michaelom Jordanom a začínajúcou basketbalovou devíziou tenisiek Nike, ktoré zmení budúcnosť jednej značky a prinieslo revolúciu vo svete športu a súčasnej kultúry. Film o stávke na jednu kartu, ktorá môže všetko zničiť alebo úplne zmeniť športové dejiny, o nekompromisnej vízii matky a budúcnosti jej syna a o najväčšom basketbalovom fenoméne všetkých čias. Dojímavá dráma je v ponuke vo všetkých kinách Cinema City v týchto dňoch.

Filmové novinky


Neprehliadnite:

Kostial Tatranská galéria
Výber z tvorby známeho tatranského fotografa Vladimíra Koštiala nás vráti o desiatky rokov späť

Ako veľmi sa potrebujú…

Knižný bestseller sa konečne dočkal aj filmového spracovania. V romantickej dráme sa v hlavnej úlohe predstaví Dylan Sprouse ako Travis, potetovaný zápasník, ktorý si privyrába na nelegálnych zápasoch a Virginia Gardner ako Abby, ktorá prichádza na vysokú školu a snaží sa zabudnúť na rodinné problémy. Travis vtrhne do Abbynho života nečakane a on je to posledné, čo potrebuje. Aj keď dlho odolávala jeho šarmu, prehrá s Travisom stávku a musí s ním bývať na izbe jeden celý mesiac. Ani jeden z nich netuší, že možno práve stretli toho pravého.

Krásna katastrofa v Cinema CityRomantickú drámu Krásna katastrofa si môžete užiť aj so skvelým sprievodným programom na Ladies Movie Night  už 11.4. v Cinema City Aupark. Vo všetkých kinách Cinema City sa film premieta od 13.4.

Po stáročiach otroctva

Moderný monštruózny príbeh o Reinfieldovi (Nicholas Hoult), Draculovom vernom a večne ponížovanom služobníkovi, ktorý je nútený pre svojho šéfa (držiteľ Oscara Nicolas Cage) zaobstarať korisť a splniť každý jeho príkaz bez ohľadu na to, ako veľmi sa cíti byť ponižovaný. Po stáročiach otroctva Reinfield zisťuje, že existuje život aj mimo tieňa Kniežaťa temnôt a snaží sa zistiť ako sa oslobodiť a ukončiť svoju spoluzávislosť. Komediálny horor Renfield si budete môcť pozrieť od 13.4. v kinosálach Cinema City.

Filmové novinky v apríli

Príbeh jedného hudobného albumu

Celosvetová posluchová párty v kinách, ktorú zabezpečí skupina Metallica. Buďte prví, ktorí si vypočujú ich nový album 72 Seasons na veľkom plátne deň pred jeho vydaním. Ide o dlho očakávaný dvanásty štúdiový album, ktorému predchádzala prvá skladba Lux Æterna, ktorá bola označená za “strhujúcu a hrmotnú” “údernú” a “žhavú”. Metallica: 72 Seasons obsahuje aj exkluzívne rozhovory, v ktorých kapela priblíži vznik a príbeh, ktorý stojí za vznikom albumu. Výsledkom je jedinečná príležitosť pre fanúšikov vychutnať si album ako prví s ohromujúcim priestorovým zvukom. Počas večera dôjde aj na niekoľko prekvapení, ktoré nebudete chcieť zmeškať. To všetko sa odohrá len v jednu noc a to 13.4. v kinách Cinema City.

Filmové novinky

Filmové novinky pre milovníkov napätia

Ikonická hororová séria prichádza s novým desivým dielom, v ktorom skupina mladých ľudí odhaľuje Necronomicon a neúmyselne uvoľnia matku všetkého zla. Evil Dead: Vzostup zla prenesie dej z lesa do mesta a rozpráva príbeh dvoch odcudzených sestier, ktorých opätovné stretnutie je prerušené vzostupom démona. Ten ovládne telo jednej zo sestier a vrhne ich do primárneho boja o prežitie, kde musia chrániť nielen seba ale aj rodinu. Dokonalý horor s množstvom zvratov a udalostí, ktoré vás nenechajú len tak pokojne sedieť si budeťe môcť vychutnať od 20.4. vo všetkých kinách Cinema City.  

Filmové novinky

Filmové novinky aj pre milovníkov komédie

Medzi filmové novinky patrí aj veselá komédia o piatich mníškach, ktoré majú pred sebou jediný cieľ: vyhrať cyklistické preteky a získať finančnú výhru, ktorú by použili na rekonštrukciu schátraného hospicu. Jediným háčikom je však fakt, že ani jedna z nich nevie jazdiť na bicykli. A ešte horšie je, že nie sú jediné, ktoré sa postavia na štartovaciu čiaru a tak musia súperiť aj s ostatnými. To im však nijako nebráni v ich snahe dosiahnuť svoj cieľ. Príďte si vychutnať francúzsku komédiu Sestry v sedle v kinosálach Cinema City už od 20.4.

Filmové novinky

Čo by bolo, keby…

Francúzska romantická dráma Čo by bolo, keby… je láskyplným vyznaním života a lásky. Píše sa rok 2052 a Júlia oslavuje 80. narodeniny. Je spokojná a šťastná, aký krásny život zatiaľ prežila. Prepadne je však myšlienka, čo by sa stalo, ak by sa v danom okamihu rozhodla inak, aký život by teraz žila. Od svojich sedemnástich narodením robí dôležité, no aj menej zásadné životné rozhodnutia. Čo by bolo, keby si zabudla pas, postavila sa v kníhkupectve do inej rady? Akým životom by žila, ak by sa v tej chvíli rozhodla inak? Celý film je doplnený hudbou, ktorá je zásadnou a neoddeliteľnoou súčasťou filmu. Čo by bolo, keby ste si prišli užiť dokonalú drámu už od 27.4. vo všetkých kinách Cinema City?

Filmové novinky

Viac informácií o aprílových filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk