Po aktívnom lete do mesta aj do prírody: trendy kúsky, vďaka ktorým vás jesenné počasie nezaskočí


321   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Po aktívnom lete KiK móda

Po aktívnom lete, ktoré sme si plnými dúškami užívali na čerstvom vzduchu, prišla jeseň. Obdobie, ktoré láka na posedenie pri teplom čaji v kaviarni alebo doma v teplúčku. To síce môže znieť skvelo, no nevyhýbajte sa pobytu na vzduchu ani v týchto chladnejších dňoch. Taká prechádzka je liekom aj na jesennú melanchóliu.

Jeseň je aj módna výzva

… a hľadanie odpovede na otázku – čo však na seba? Inšpirujte sa tipmi KiK. Postupné ochladenie a premenlivé počasie vyžaduje obliecť sa teplejšie. Jedna vrstva už väčšinou nestačí, a tak treba pod bundu či mikinu vybrať vhodné tričko.

KiK móda

Tričko, rôzne farby, 4,49 €


KiK
ponúka na výber zo širokej palety farieb a strihov, preto ich iste zladíte aj k ostatným kúskom. Tričká s výstrihom do V sú stále trendy, no nič nepokazíte ani elegantným lodičkovým výstrihom. Hodia sa nielen pod mikinu, ale aj pod sako.

 

KiK móda

Tričko, výstrih V, 4,49 €

Obľúbené kúsky

Na prechádzku v prírode je ideálne pohodlné oblečenie, ktoré nebude obmedzovať v pohybe. Obľúbeným kúskom na vrchnú časť tela sú tiež mikiny.

Po aktívnom lete KiK móda

Dámska mikina, 12,99 €

Olivová, béžová, modrá, cyklamenová či čierna, to sú farby, ktoré ľahko skombinujete k jednofarebným štýlovým legínam. V takomto outfite môžete prechádzku pokojne spojiť aj so športom.

Neprehliadnite:

tričko
Trendy bielizeň pre vášho muža,
keď pánske neznamená nudné! Osobný komfort na každý deň


Po aktívnom lete na prechádzku do mesta

Ak sa vyberiete na kávičku do mesta alebo do parku, určite sa vám zíde jemný jesenný pulóver.

KiK móda

Pulóver, 7,99 €

Spodnou vrstvou môže byť tielko, a ak by bolo chladnejšie, na vrch si vyberte ľahký kabát. Béžové pásiky, kráľovská modrá alebo pútavá červená na svetri dodá celému looku šmrnc. Potom stačí už len doladiť nohavice. K týmto kúskom sú vhodné napríklad džegíny, ktoré nájdete v KiK v čiernej farbe, a tiež v príjemných jesenných odtieňoch. 

KiK móda džegíny

Džegíny, rôzne farby, 7,99 €

Aktuálna trendová móda, pohodlný materiál, ktorý vám najviac vyhovuje a radosť z jesenných dní v prírode.
V tom je naša ponuka po každej stránke ústretová.

Úvodné foto: pixabay

Viac na: spolocnost.kik-textilien.sk