Februárové filmové príbehy vyvolajú emócie. Nájdi si svoj „match“ so Cinema City a zaži rande ako z filmu


1626   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Cinema City, filmové novinky

Februárové filmové príbehy sú novinky, ktoré vyvolajú emócie a určite vzbudia záujem. Môžete sa tešiť na bohatý výber drám, tiež  na marvelovku Ant-Man a Wasp: Quantumania či snímku Magic Mike Posledný tanec. Užite si dlho odkladaný večer s kamarátmi alebo romantické rande naplno so všetkým čo k tomu patrí. Máte možnosť vychutnať si filmy na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom či nachos. Áno, aj vo februári sa ide do kina…

Nájdi si svoj „match“ so Cinema City a zaži rande ako z filmu

Túžiš aj ty pri pohľade na romantické filmy prežiť to, čo prežívajú filmoví hrdinovia?  Dokonalé rande ako z filmu sa môže z filmového plátna veľmi jednoducho presunúť priamo do tvojho života. Cinema City opäť spúšťa úspešnú online zoznamovaciu hru pre nezadaných, ale aj zadaných. Možno to budeš práve ty komu sa podarí nájsť toho pravého partnera na romantické rande v kine. Výnimkou nie sú ani zadaní, ktorí si v hre môžu otestovať, ako dobre poznajú svoju polovičku. Chop sa príležitosti, nájdi svoju partnerskú zhodu, zapoj sa do súťaže o rôzne ceny a zaži neopakovateľné rande.

Od romantiky ako z filmu ťa delí len pár klikov

Postup ako sa zapojiť do hry je veľmi jednoduchý. Stačí, keď sa stihneš zaregistrovať do 19. februára na www.randeakozfilmu.sk prostredníctvom e-mailovej adresy či existujúceho profilu na Facebooku. Počas hry zodpovieš 10 otázok a na základe zhodných odpovedí sa ti zobrazia účastníci, ktorí sa k tebe najviac hodia. Stačí už len vybrať tú správnu osobu, pozvať ju na rande a počkať či tvoje pozvanie schváli tlačidlom „Potvrdiť rande“. Okrem rande si vo dvojici spoločne vychutnáte aj výherný kupón, ktorý sa odvíja od vašej percentuálnej zhody. Aby ste si k sebe naozaj našli cestu, platný výherný kupón bude pozostávať z dvoch častí. Jednu budeš mať ty a druhú tvoja spriaznená duša.

cinema city filmové príbehy

Pre páry platia podobné pravidlá ako pre SINGLES. Jeden z páru sa zaregistruje a zodpovie rovnako 10 otázok. Po zodpovedaní otázok pošle svojej polovičke pozvánku do hry, kde taktiež zodpovie tie isté otázky. Čím väčšia zhoda sa vám podarí, tým hodnotnejšiu výhru si odnesiete vďaka unikátnemu kódu. Takže, ide sa na to a ide sa do kina! Tu je naša ponuka…

Začína sa vytúžená dovolenka. Ale…!

Rodinná dovolenka na chate uprostred lesa, ďaleko od akejkoľvek civilizácie, sa začala dobre. Až do momentu, keď sa na prahu domu objavia „oni štyria“. Vyzerajú ako členovia šialenej náboženskej sekty, ktorí sa snažia úbohým dovolenkárom vysvetliť, že svet, tak ako ho poznajú, sa skončí, ak ho nezachránia. V skutočnosti od nich nežiadajú nič zložité. Stačí, ak spomedzi seba vyberú jedného dobrovoľníka, ktorý sa obetuje pre spásu planéty. Nájdu silu zvládnuť nemožné? Rozhodnú sa zachrániť rodinu alebo ľudstvo?  To sa dozviete vo filme Niekto klope na dvere od 2. februára vo všetkých kinách Cinema City.

filmové príbehy Cinema City

Šteklivé scény ako zo života…

Pozor! Pripravte sa na to, že v kinosálach bude tento mesiac poriadne horúco. Príťažlivý Chaning Tatum predvedie ako Magic Mike Posledný tanec. Príbeh mladého striptéra opäť ožíva aby mohol svojmu publiku zatancovať poslednýkrát, ale tak ako nikdy predtým. V poslednej časti trilógie sa dozviete ako žije Mike Lane po tom, čo jeho podnikanie nebolo úspešné. Karty v jeho živote pre zmenu zamieša prominentná spoločníčka, ktorú stvárni neodolateľná Salma Hayek Pinault. Práve ona ponúkne Mikeovi ponuku, aká sa neodmieta. Vycestujú spoločne do Londýna, kde opäť v publiku rozvíri vášne a tajné túžby. Od 9. februára si  vo všetkých kinách užijete posledný tanec tak, ako sa patrí.

filmové príbehy v kine Cinema City

Divoké 90. roky… Našťastie, už iba na filmovom plátne! 

Šuštiakové súpravy, pestrofarebné saká, veľké magnetofóny, videoprehrávače, gýčová dancefloor hudba, videopožičovne na každom kroku, nové spoločenské pomery, záplava rôznych podvodníčok, začínajúci organizovaný zločin a s ním spojené násilie a korupcia. V tomto čase a prostredí anonymného slovenského malomesta sa odohráva príbeh Laca Hundera – údržbára v múzeu, ktorý je hrdý na svoju prácu. Z dôvodu svojej cholerickej povahy sa ocitne v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. V snímke sa predstavia Zděnek Godla, Gregor Hološka, Daniel Fischer, Ivo Gogál, Oľga Belešová, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič, Sandra Lasoková, ale aj hviezdy hudobného show-biznisu Rytmus v úlohe rómskeho úžerníka, Majk Spirit v úlohe policajta a trio hip-hop hviezd doplní aj raper VEC. Čiernu komédiu Invalid si môžete aktuálne pozrieť vo všetkých kinách Cinema City.

filmové príbehy Cinema City

Titanic patrí medzi nesmrteľné filmové príbehy

Nadšenci filmu Titanic, pozor! Legendárny príbeh lásky Jacka (Leonardo DiCaprio) a Rose (Kate Winslet) oslavuje svoje neuveriteľné 25. výročie uvedenia do kín. Pri tejto príležitosti prinášajú filmové štúdia Paramount Pictures a 20th Century Studios na plátna Cinema City obnovenú kino premiéru filmového skvostu od režiséra Jamesa Camerona v remastrovanej verzii 4K 3D a s vysokou snímkovou frekvenciou. Osudový príbeh Jacka a Rose, či nezabudnuteľné herecké výkony opäť prežijete vo formáte 3D. Romantická klasika vo vysokej kvalite bude plniť sedačky v Cinema City už od 9. februára.

filmové príbehy a február v kine


Neprehliadnite:


Tri dni pod Kráľovou hoľou bez vody a elektriny! Zn.: len pre náročných a dobre pripravených turistov

Egyptské záhady a filmové príbehy o nich opäť ožívajú…

Filmové príbehy v Cinema City sú pripravené aj pre mladších divákov. Animovaná rozprávka Mumie vás prevedie svetom egyptských záhad. Odhalí zábavné dobrodružstvá troch egyptských múmií, ktoré žijú v podzemnom meste na tajnom miestach v starovekom Egypte. Hlavnými hrdinami sú princezná, bývalý kočiš a jeho mladší brat s domácim miláčikom krokodílom. Dej sa zvrtne v momente, keď sa toto trio nešťastnými udalosťami dostane do dnešného Londýna. Spoločne sa odhodlaní vydajú na bláznivú cestu za hľadaním starého kráľovského prsteňa, ktorého sa zmocnil archeológ Lord Carnaby. Ako traja odvážlivci a roztomilý krokodíl zvládli prežiť bláznivé dobrodružstvo v skutočnom živote londýnskych ulíc si môžete vychutnať na plátnach Cinema City od 16. februára 2023.

filmové novinky

Ako sa poznáme navzájom?

Napätie, neočakávané zvraty a pochybnosti o tom ako dobre poznáte svojich najbližších. Zmes emócii vo vás vyvolá nový napínavý thriller Nezvestná, v ktorom hlavnú hrdinku June stvárnila Storm Reid (Eufória). Práve matka (Nia Long) mladej June záhadne zmizne počas dovolenky v Kolumbii, kam sa vybrala v spoločnosti nového priateľa. June plná odvahy začne po nezvestnej matke pátrať, avšak celú situáciu okrem úradov komplikuje aj vzdialenosť 1600 kilometrov. Ani to mladé dievča neodradí, zostáva v Los Angeles a využíva všetky súčasné technológie na to, aby našla svoju matku kým nie je neskoro. Čím hlbšie preniká k informáciám, tým viac otázok ostáva. Kto je jej matka? Poznala ju vôbec? Odpoveď aj na tieto otázky nájdete na plátnach Cinema City.

filmové príbehy Cinema City a február

Aktuálne fimové príbehy aj o tom ako dirigovať svoj život…

Február v kine prinesie na plátno ďalšie oscarové meno. Cate Blanchettová v úlohe Lydie Tár dokonale stelesní jednu z najslávnejších dirigentiek na svete. Táto filmová novinka zobrazuje štúdiu človeka, ktorý sa presvedčí o tom, že dirigovať orchester môže byť oveľa jednoduchšie ako dirigovať vlastný život. Vrchol slávy, dirigovanie prestížneho nemeckého orchestra, vydanie knihy a uvedenie Mahlerovej piatej symfónie. Kariérne úspechy, ktoré prežijete s Lydiou sebavedomo a sebaiste formujú osobnosť talentovanej dirigentky. Pod povrchom zdanlivo mocnej a dominantnej ženy sa však skrýva krehká osobnosť, ktorá v sebe mimo pódia ukrýva obavy a neistoty. Či sa jej podarí nájsť pevnú pôdu pod nohami sa ukáže 23. februára 2023.

Tár Cinema City

Cesta za pravdou a proti prúdu…

Dlho očakávaný dokumentárny film Kuciak: Vražda novinára v Cinema City uzrie svetlo sveta 23. februára. Film prinesie mnoho odhalení, faktov a prepojení, ktoré sú doplnené o prekvapivé zlomové momenty. Jedným z nich je práve moment, v ktorom bývalá spolupracovníčka Jána Kuciaka, Pavla Holcová, získa od nemenovaného zdroja tajný vyšetrovací spis k prípadu. Súčasťou sú zabavené počítače a zašifrovaná komunikácia Mariana Kočnera, údajného objednávateľa vraždy.

filmové príbehy a Kuciak Cinema City

Úsilie dešifrovať správy prinieslo niekoľko odhalení, ktoré poukazujú na skorumpovanosť oligarchov, sudcov, policajtov a mafie, na riadiacich pozíciách krajiny. V tomto bode prichádza čas zúčtovania, ktorý odhalí všetky temné tajomstvá.

Filmový nový rok pokračuje. Viac informácii o filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko na: www.cinemacity.sk