Júnové premiéry v CINEMA CITY na vás určite zapôsobia a budete z nich nadšení!


152   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Letná súťaž Cinema City , VIP Valentín

Júnové premiéry v Cinema City sú v znamení pokračovania úspešných titulov. Dočkali sme sa napríklad druhej časti disneyovky V hlave i štvrtého príbehu zo série Bad Boys s podtitulom Na život a na smrť. Pokračuje aj nostalgický film o statočnej kólii Lassie a fanúšikov romantických komédií akiste poteší kanadský film Povaha lásky. Herec a filmový tvorca John Krasinski nám “servíruje” dve júnové premiéry – rodinný film Imaginárni priatelia a prequel hororu Tiché miesto: Prvý deň. Najmladší diváci môžu osláviť začiatok letných prázdnin na exkluzívnej predpremiére animovaného filmu Ja, zloduch 4, a to v posledný júnový týždeň.

Program je opäť bohatý, začíname…

Júnové premiéry – novinky si môžete vychutnať nielen vo všetkých kinách Cinema City vo formáte 2D, ale aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX. Nezabudnuteľný zážitok zo sledovania filmu budete mať aj vo VIP sálach v Cinema City Eurovea Bratislava. Pred filmom vás čaká vynikajúca večera z teplého aj studeného bufetu, neobmedzený popcorn, nachos, čapované nealko nápoje, káva, čaj a zákusok. A potom sa už treba len pohodlne usadiť do kožených polohovateľných sedadiel a film sa môže začať. Ktorú júnovú premiéru určite nezmeškajte? Tu sú naše tipy.

Kamarát z detstva

Pamätáte si, ako vyzeral váš imaginárni kamarát z detstva? Ak nie, príďte si ho pripomenúť na premiéru rodinného filmu Imaginárni priatelia. Obyčajné “násťročné”  dievča Bea (Cailey Fleming) má jedinečný “dar” – schopnosť vidieť imaginárnych  priateľov ľudí vo svojom okolí a rozprávať sa s nimi. “Imaginárni priatelia nie sú len roztomilé postavičky vytvorené detskou fantáziou. Sú to časové kapsule, do ktorých sme si ako deti ukladali svoje nádeje, sny a plány. Všetci sa k nim môžeme vrátiť, aj keď si ako dospelí myslíme, že sú dávno stratené,” hovorí režisér John Krasinski.

Jún v Cinema City


Fiktívnymi hrdinami jeho filmu sú imaginárni priatelia, ktorých kamaráti z detstva vyrástli a zabudli na nich. A je to práve Bea, ktorá sa vďaka svojej jedinečnej schopnosti vidieť ich všetkých rozhodne nájsť týmto “sirotám” nových priateľov. Pomáha jej trochu čudácky sused (Ryan Reynolds), ktorý má rovnaký dar. Improvizovaná zoznamka pre imaginárnych priateľov sa čoskoro zmení na dobrodružnú cestu do sveta plného bezhraničnej fantázie, kde sa môže stať čokoľvek. Rodinnú komédiu si môžete aktuálne pozrieť vo všetkých kinách Cinema City a navyše aj v našej all-inclusive VIP sále v Cinema City Eurovea Bratislava.

Ako očistiť meno zosnulého kamaráta? 

Na veľké plátna sa vracia aj nezabudnuteľná dvojica Will Smith a Martin Lawrence v pokračovaní kultovej krimi-komediálnej série Bad Boys. Ako detektívi Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) sa snažia očistiť meno ich zosnulého kapitána.

júnové novinky v Cinema City


Dôkazy, že počas kariéry spolupracoval s drogovými kartelmi, sú nezvratné, no Mike a Marcus tomu odmietajú veriť a rozhodnú sa pátrať na vlastnú päsť, aby očistili jeho meno. Ocitajú sa tak na úteku ako pred vlastnými kolegami, tak pred nebezpečnými zločincami. Zážitok z novinky Bad Boys: Na život a na smrť si môžete „umocniť“ aj v obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark a VIP sále v Cinema City Eurovea. Film odštartoval v Cinema City už 6. júna.

Neprehliadnite: 

sezóna želírovania

Sezóna želírovania a s ňou sú tu aj pomocníci na prípravu džemov, marmelád i osviežujúcich štiav!

 

Ty ich nevidíš, oni však vidia všetko

Mina (Dakota Fanning), 28-ročná umelkyňa, uviazne v rozľahlom, nedotknutom lese v západnom Írsku. Keď nájde úkryt, nevedomky sa dostane do pasce po boku troch cudzincov, ktorých každú noc prenasledujú tajomné tvory. Čo sú zač a aké majú plány s uväznenými cudzincami? To sa dozviete na premiére hororu Sliediči, ktorý do Cinema City prišiel už 13. júna.

Júnové Novinky


Veľké zmeny – Nové emócie!

Mimoriadne obľúbený a úspešný animovaný film V hlave v roku 2015 dosiahol tržby cez 350 miliónov dolárov. Podobný úspech očakávajú štúdiá Disney a Pixar aj od pokračovania rozprávky. V hlave 2 sa vracia opäť do mysle tentokrát už čerstvej tínedžerky Riley, a to práve v čase, keď ústredie prechádza náhlou demoláciou, aby uvoľnilo miesto pre niečo úplne nečakané. Film V hlave 2 prináša Veľké zmeny – Nové Emócie! Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Znechutenie, ktoré podľa všetkého dlho úspešne fungovali, no keď sa objaví Úzkosť, nie sú si isté, ako sa majú cítiť. Disneyovka V hlave 2  je na plátnach Cinema City od 13. júna.

junové novinky


Životné rozhodnutie

Inteligentná romantická dráma s prvkami komédie Povaha lásky od quebeckej režisérky a herečky Monii Chokri prináša dojemný a vtipný príbeh, kde sa Platón a Schopenhauer stretávajú s červenou knižnicou. Sophie žije pohodlný, hoci trochu nudný život so svojim partnerom Xavierom. Kým nestretne Sylvaina, ani jej nenapadne, že v jej živote chýba vášeň. Pri náhodnom stretnutí profesorky filozofie a sympatického stavbára však nielen preskočí iskra, ale rovno vzplanie aj celý les. Sophie je čoskoro postavená pred rozhodnutie, či dať prednosť svojmu srdcu, alebo intelektu. Sophiina voľba tentoraz znamená: radšej zemitého sexi remeselníka so sklonmi k rasizmu, alebo salónneho intelektuála, od ktorého síce romantiku nemôže čakať, no nemusí sa za neho hanbiť pred priateľmi? Ako sa rozhodne, návštevníci Cinema City zisťujú od 13. júna.

júnové novinky v Cinema City


Nedá si do života hovoriť a je dosť slobodomyseľná

Novinka Motorkári je plná hereckých hviezd, od Austina Butlera, Jodie Comerovú až po Toma Hardyho. Kathy (Jodie Comer) je tvrdohlavá dievčina, ktorá si nedá do života hovoriť a je dosť slobodomyseľná aj na pomery Ameriky na prelome 60. a 70. rokov. Keď v bare, kam slušné dievčatá nechodia, narazí na mladého motorkára Bennyho (Austin Butler), ktorý má podobnú krvnú skupinu, okamžite to medzi nimi začne iskriť. Benny je členom motorkárskeho gangu “Vandali”, neformálnej skupiny milovníkov bezstarostnej jazdy, ktorú vedie majiteľ baru Johnny (Tom Hardy).

júnové novinky v Cinema City


Chuť po slobode je nákazlivá a Kathy jej čoskoro podľahne. Keďže je však bystré dievča, začne si všímať aj negatívne veci, ktoré sprevádzajú rast motorkárskeho gangu – čoraz násilnejšie bitky s konkurenciou, strety s políciou a nelegálne aktivity, ktoré organizácii zabezpečujú príjem a udržujú ju v chode. Keďže Kathy Bennyho miluje, nechce, aby skončil vo väzení alebo s guľkou v tele, snaží sa preňho nájsť cestu von z gangu. Otázkou je, či takáto cesta vôbec existuje, a ak áno, či sa ňou Benny vôbec chce vydať. Ako to celé dopadne uvidíme v Cinema City od 20. júna.

Príbeh o oddanej kólii Lassie

Prvýkrát sa tento filmový príbeh objavil na plátnach kín v roku 1943. Po vyše 80 rokoch sa odvážny psík opäť vracia vo filme Lassie: Nové dobrodružstvá. Lassie sa vydáva na záchrannú misiu so svojím najlepším kamarátom Floriánom a ich novými priateľmi Kleou a Henrim. Tentoraz sú odvaha a dôvtip dlhosrstej kólie obzvlášť potrebné, treba totiž prísť na kĺb čudnému miznutiu niekoľkých čistokrvných psov a prekabátiť dvojicu obzvlášť prefíkaných zloduchov. Konečne prázdniny! Tento rok ich Florián odmieta stráviť bez svojej milovanej Lassie a urobí pre to čokoľvek.

júnové novinky

Keď sa Florián, Kleo a Henri dopočujú, že v okolí záhadne miznú psy, dosť ich to znepokojí a začnú sa o Lassie a Pippu báť. Krátko nato sa ich najčernejšie obavy vyplnia! Niekto sa totiž vláme do domu tety Cosimy a Pippu ukradne! A tak je okamžite rozhodnuté. Všetci traja kamaráti sa spoločne s Lassie vydávajú chytiť zlodeja a zachrániť nielen malú Jack Russell teriérku, ale aj všetky ďalšie unesené psy. Nové dobrodružstvo sa začína! A vy ho uvidíte v kinách Cinema City od 20. júna. Kúpou vstupenky zároveň pomôžete psíkom v núdzi s partnerom pre Utulky.sk .

Pst! Nesmiete vydať ani hlásku, inak vás začujú a to je váš koniec.

To je jediné pravidlo prežitia vo svete, ktorý ovládli mimozemské monštrá s ultra citlivým sluchom. Pochádzajú z pera Johna Krasinského, autora hororovej série Tiché miesto. Prequel Tiché miesto: Prvý deň úplne nové postavy. Sam (držiteľka Oscara Lupita Nyong’o) sa pôvodne vybrala do New Yorku na jednodňový výlet. Keďže niektorí ľudia majú ozajstnú smolu, vybrala si deň, keď prileteli.

junové novinky


Mimozemšťania podobní  obrovskému hmyzu okamžite začali dávať ľuďom najavo, že je len otázkou času, keď prestanú byť pánmi tvorstva. V snahe ukryť sa, sa Sam spojí s Ericom (Joseph Quinn), cudzincom, na ktorého náhodne narazí a spoločne sa vydajú na cestu von z najhlučnejšieho miesta na zemi. Vo dvojici je to zdanlivo jednoduchšie, avšak hrozí, že vám unikne nejaké slovo, do niečoho narazíte, niečím zarachotíte… A oni čakajú. Horor Tiché miesto: Prvý deň má premiéru v Cinema City naplánovanú na 27. júna.

Premiérami nabitý jún v Cinema City

Uzavrie ho exkluzívna predpremiéra animovaného rodinného filmu Ja, zloduch 4.Čas sa nedá zastaviť. Platí to aj pre zloducha Grua. Stal sa z neho starostlivý tatko a manžel. Namiesto toho, aby vymýšľal geniálne zlodušské plány, sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna Grua juniora. Gru má však trochu hlbšie vrásky kvôli zloduchovi menom Maxime Le Mal, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Ten práve utiekol z väzenia, kam sa dostal s Gruovou pomocou a zo všetkého najviac túži po pomste.

júnové novinky v Cinema City


Predpremiéry začínajú v posledný júnový týždeň a oficiálna premiéra filmu Ja, zloduch 4 bude 4. júla. Novinku si môžete vychutnať aj vo formáte 4DX alebo v all-inclusive VIP sále v Cinema City Eurovea.

Viac informácií o filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk